Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

smorio se na poslu. izbila neka frka oko sponzora jer su tri glavna coveka olimpijskog saveza iz ds,dss, g17+ pa svi cute i osluskuju pickaranja iz susedne prostorije.

veceras je petak i necu da blejim. akcija mi se.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

mrzim sledeće stvari:

- kišu (koji kurac nije padao sneg cele zime nego sada ovo pišanje)

- ljude koji za kašnjenje krive kišu (šta, u beogradu do juče nije bio kolaps svaki put kad padne kiša, pa te danas iznenadio)

- da vozim kola

- da vozim kevu kolima

- da vozim rodbinu kolima

- sahrane

- odlaske na groblje za 40 dana, 6 meseci, godinu dana

igi, kapirao sam da upadnemo na chillout rođendan u plastik i pokvarimo im urbani prosek, ali to može biti samo poslednja opcija. mrzim i plastik. :)

Treba mi neki uber id3 tag editor mo mogucstvu sto vise aumatizovan jer sam nabacio 3 GB nove zike sa tagovima u uzasnom stanju :/

probaj i foobar2000, ima odlično rešeno tagovanje, a plus ti je odma tu i muzika pa ne moraš da alt-tabuješ u plejer stalno.

Pa kako ćeš, kad ej fetboj u isto vreme?!

pa prvo metal onda niger.

Link to comment
Share on other sites

jebeno, ali JEBENO, grozan dan... rezim kao pobesneli pas... uspela sam i sa Vladimirom da se zakachim... shta je sledece?

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Pobeg'o iz skole, imam 23 neopravdana i sad me zove ortak kaze - Brate, hoce da pokrenu postupak protiv tebe i neke Mime za izbacivanje iz skole.

Skroz sam u qrcu, ne znam ni ovo kako cu da pravdam.

U Internet klubu sam od pola 1, sada je 4:15 a imam 120 dinara u dzepu [:D]

Kaze riba da ce da mi stavi na crtu ako krenem odmah ciku, a skola mi se zavrsava tek u 8, nemam pojma sta cu da radim do tad-bez para, kren'o bez jakne sa kapuljacom, svi u skoli nemam kod koga da se ugajbim, ribu nemam da popricam sa njom. katastrofa

indeed

Link to comment
Share on other sites

Pobeg'o iz skole, imam 23 neopravdana i sad me zove ortak kaze - Brate, hoce da pokrenu postupak protiv tebe i neke Mime za izbacivanje iz skole.

Skroz sam u qrcu, ne znam ni ovo kako cu da pravdam.

U Internet klubu sam od pola 1, sada je 4:15 a imam 120 dinara u dzepu [:D]

Kaze riba da ce da mi stavi na crtu ako krenem odmah ciku, a skola mi se zavrsava tek u 8, nemam pojma sta cu da radim do tad-bez para, kren'o bez jakne sa kapuljacom, svi u skoli nemam kod koga da se ugajbim, ribu nemam da popricam sa njom. katastrofa

Posle jebanja nema kajanja ... sto si bezao iz skole :)

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

-studio uspesan ovaj semestar i to mi je do jaja..

-jos samo da isfuram ostale predmete i na konju sam..

-sretjan sam..cak i ako je ovakvo vreme napolju...

-jos malo pa sreda ^_^..

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

Koliko sam samo pokisao, pa to je neverovatno ... ako nista brzo sam presao preko mosta, pa mi je to kao kul, kompenzacija, ali iskisoh za medalju. Sad kao idem do boleta, medjutim opet ima da pokisnem, pa gledam sta imam najstarije na svetu da obucem ;)

Link to comment
Share on other sites

Brate, hoce da pokrenu postupak protiv tebe...

Kaze riba da ce da mi stavi na crtu ako krenem odmah ciku..

ribu nemam da popricam sa njom. katastrofa..

[roflmao] omg..

@pricajte

ucila me keva da pravim pitu, omg, jako je bilo uzbudljivo..

sad pijem fukicu u ciliram, posle mora da se streba, sva sreca pa je vreme gadno \o/

I MAY NOT BE PERFECT, but parts of me are excellent

Link to comment
Share on other sites

ovo kisha pada ceo dan, smorila me je, ne mogu da idem do teretane..

Pobeg'o iz skole, imam 23 neopravdana i sad me zove ortak kaze - Brate, hoce da pokrenu postupak protiv tebe i neke Mime za izbacivanje iz skole.

Skroz sam u qrcu, ne znam ni ovo kako cu da pravdam.

U Internet klubu sam od pola 1, sada je 4:15 a imam 120 dinara u dzepu icon_smile_big.gif

Kaze riba da ce da mi stavi na crtu ako krenem odmah ciku, a skola mi se zavrsava tek u 8, nemam pojma sta cu da radim do tad-bez para, kren'o bez jakne sa kapuljacom, svi u skoli nemam kod koga da se ugajbim, ribu nemam da popricam sa njom. katastrofa

Vrati se u shkolu i izvini se ;)

Link to comment
Share on other sites

Daj ne seri :/ Pa jebeno ih treba streljati. Gledam ovu kisu napolje i razmisljam kako ce se na rhh-u pojaviti dobrih dvoje ljudi :) Ali neka ostajemo tr00 do kraja :)

E da dobro se setih

dule smoru ako veceras prodas ima ti dodjem gaibi da polomim pred tobom ovaj disk heroja i da te nateram da ga pojedes megabajt po megabajt [:D]

E tako :)

Link to comment
Share on other sites

razmisljam da li sutra da idem kolima na sajam automobila,posto ce biti kolaps sigurno..

------------------------------------------------------------------

SteX.jpg

....Watch the master. Follow the master. Be the master....

------------------------------------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

[roflmao] omg..

@pricajte

ucila me keva da pravim pitu, omg, jako je bilo uzbudljivo..

sad pijem fukicu u ciliram, posle mora da se streba, sva sreca pa je vreme gadno \o/

dobra pita.mada moze i bolje...bila je nekako suva.al' ima vremena za tebe.

..ubija ova kisha...

vid'o sam deda mraza

Link to comment
Share on other sites

nemam predstavu kako cu da se probudim u pola 7

ja sam se prethodni pon. uto. i sre. budila u 6 zbog skole, pa ti vidi :(

kako mi je samo drago sto se zavrsila ova radna nedelja. toliko sam preumorna da mi se cini da bih sad mogla zaspati.

a jebe me i ova kisa. jedva cekam lepo vreme!! vec zamisljam leto i more.. :)

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

ucila me keva da pravim pitu, omg, jako je bilo uzbudljivo..

:)

i mene keva s vremena na vreme smori pricom da me nauci kako se sta pravi, al nikako da se nakanim :))

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

:)

i mene keva s vremena na vreme smori pricom da me nauci kako se sta pravi, al nikako da se nakanim :))

ako do sad nisi nashla muzha, i sa tim stavom... ostacesh usedelica ceo svoj zhivot... !!!

[:D]

( [;)] )...

Everybody's got a right to be a sucker once.

Link to comment
Share on other sites

Znaci ladno nisam prepoznao dunju i urosa iza ledja, i nastavio bih ja tako diskusiju sa nenadom da nas dunja nije izvalila ... covece :) Strasno. Zanimljiv bio RHH sa dosta ljudi imajuci u vidu prethodne vikende ali i vreme napolju, a sad na spavanje, bas sam sa nestrpljenjem iscekivao vikend ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...