Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

jebote svi znaju kako izgleda igijeva riba osim mene

daj neku sliku igi

BTW mogu da vas ponosno obavestim da sma od danas vlasnik aganecije za izradu audio vido usluga pod nazivom

ACME

moreo sma jebiga

ko skonta skonta ko ne ksnonta ko ga jebe:)

a i deljuje ovako ozbiljno:)))))))

rofl! care...

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

keva je u okviru akcije "štedimo struju toliko da EDB plaća nama" odlučila da komp mnogo troši, predosećam probleme.

kad sam već kod toga, fala bogu što u teretani imam tuš, pa se samo dvaput nedeljno tuširam hladnom vodom na gajbi... počinje matora opasno da mi ide na živce, vreme je da opet ode na selo.

dzojs je irac, pod jedan

a pisao je na japanskom? nob :p

nego, lupio sam to za uliksa, nisam ja dovoljno potkovan pa da poredim literarna dela, sve i da to ima smisla.

BTW mogu da vas ponosno obavestim da sma od danas vlasnik aganecije za izradu audio vido usluga pod nazivom

ACME

moreo sma jebiga

ko skonta skonta ko ne ksnonta ko ga jebe:)

a i deljuje ovako ozbiljno:)))))))

kojo, kralju kraljeva :)))

Link to comment
Share on other sites

Marketing u Srbiji je kanal.

Ustanem ujutru, pogledam vesti, odusevi me reklama gde ribe placu, rone suze, haos :)

Prodjem pored bilborda na kome pise "Tesko onom koga sat budi" (dobrovoljno penziono osiguranje) i zbunim se skroz. Ajde neka dobra dusa, inteligentnija od mene nek mi razjasni, posto sam pokusao da razumem i kapiram da je poruka "Tesko onom ko ide na posao" ...

Link to comment
Share on other sites

to je neki penzoski fond

razumes fora kao budes penzos ustajes kad oces a dobijas kes mesecno, a tesko onom ko mora da ustaje rano da sljaka za taj kesh..

sta ja znam tako ja kontam

igorivane, na novcanici pored vugle djordjeta vajferta pise djordje VAJFERT

ako me niste razumeli za "tesko onom..." ponovicu u lepsem maniru :)

Link to comment
Share on other sites

igorivane, na novcanici pored vugle djordjeta vajferta pise djordje VAJFERT

Znam ja za to, ali bilo je na tv i posle sam video bilbord valjda je fora da nadjes hologramski znak piva ili imena na novcanici u onom delu gde stoji hologram [:D]

SENKA, IVKE

Link to comment
Share on other sites

igorivane, na novcanici pored vugle djordjeta vajferta pise djordje VAJFERT

Znam ja za to, ali bilo je na tv i posle sam video bilbord valjda je fora da nadjes hologramski znak piva ili imena na novcanici u onom delu gde stoji hologram [:D]

jeste, mi smo burma pa može korporacija da stavlja svoj logo na novčanice zvanične valute. nije, nego su pametno iskoristili što je osnivač njihove pivare kasnije postao guverner narodne banke srbije, pa mu je lik dospeo na današnju novčanicu.

ovu reklamu za penzionere ne kapiram ni ja, verovatno je u pitanju teaser.

Link to comment
Share on other sites

mislim da nije valjda fora uopste sa weifertom,vec sa Lav pivom...valjda trebas da nadjes novcanicu na kojoj pise lav ili tako nesto,jebem li ga,totalno ne mogu da se setim,ali sam procitao negde

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...