Jump to content

Ko se drogira ?


Recommended Posts

Jel se u petnicu bese ide u osnovnoj i srednjoj skoli?

Cigare, kafa, koka kola i milion drugih sranja koje ne mogu nista dobro da ti donesu, a stete ti mnogo vise jer se uzimaju u mnogo vetjoj kolichini nego droge. Eto ti milion stvari protiv kojih mozes da se boris kad si vetj tolko okrenut ocuvanju zdravlja pa tek onda kreni na droge.

1. droga i ove stvari ne mogu da se porede

2. ja se borim protiv njih svejedno, ali nije otvoren topic "Ko pije Koka Kolu?"

3. droga je najveci problem

oh yeah only rave

tr00

20040425181131.jpeg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 269
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

najludje od svega je sto ovde postuju i ljudi sa > 18 godina oO

A ovom kojotu bih porucio da ce drugacije razmisljati kad napuni 15 godina i prestane da slusa HIM :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Postoje 2 vrste ljudi. Oni koji se drogiraju zato sto misle da ce tako pobeci od svojih problema, briga pa onda ulaze sve dublje i dublje i dodju do hexija. Anyways,to su ljudi koji su slabici, jer te brige i problemi jesu sastavni deo zivota svih nas i jednostavno ih moras prihvatiti. Postoje oni koji to rade jer im je i to jedan od nacina da se provedu ili samo da ischiliraju. A trece zasto mora da znaci da ono sto mi drzava kaze da je ilegalno i da ne sme da se radi tako bude. Alkohol je legalan, a stetniji je od vice. Hmm.

Btw, nije Koksi rekao da njemu smeta kad je neko strejt ali realno onaj koji kaze da se proveo, a da je bio full strejt i pio vodu, LAZE.

Cha cha

Sve zavisi od tipa provoda.

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Sve zavisi od tipa provoda.

hvala cldre [:D]

sta sam hteo da kazem. nije da ja nisam pio, ali nikada onoliko da se napijem. najvise mrzim kad kazem da pijem breezer, a neki lik u fazonu to je pedersko pice. ja ne pijem da bih se napio, vec da bih pio dobro pice.

1. ja ne muvam pijane ribe. to je za soc tipove

2. to sto nisam pijan na zurci mi prija. extra mi je sa drustvom, nadjem dobru devojku i tu sam sa njom celo vece, a ne idemo ja i ona pijani pa startujemo svakog na koga naidjemo

3. najbolji je osecaj kad se probudis ujutru i ne boli te glava [:D]

Link to comment
Share on other sites

i koja je poenta napijes se i ne secas se nicega sutra...

jednostavno nekom je alkohol potreban nekom nije nismo svi isti....

ali nikom nije potreban u toj meri da ne zna de se nalazi :D

jeste ako taj neko pije iz depresije:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Btw, nije Koksi rekao da njemu smeta kad je neko strejt ali realno onaj koji kaze da se proveo, a da je bio full strejt i pio vodu, LAZE.

Cha cha

O M G

provod TAKO nema veze sa time sta si uzimao

MOZE imati, ali NE mora...

zavisi od mesta, mase, drustva, muzike, psi-aktivnih supstanci, dotadasnjeg raspolozenja (dobio si na lotou ili pao si isipit) i sl i sl...

ajde ne serite vise keve vam

Link to comment
Share on other sites

Niste mi jasni majke mi, sta se koji kurac raspravljate da li je gudra ok ili ne? Jedni su stava da jeste drugi da nije i rasprava ne donosi nista novo, vec se pretvorila u najobicnije trtamudjenje. Pitanje je ako se ne varam ko se drogira i koliko, dakle... :))))

fml

Link to comment
Share on other sites

lolnub, ja sam najviše pio onda kad mi je u životu sve bilo potaman.

valjda da bih amplificirao radost i sreću.

pio? znaci, vise ne pijes? eh, zivote, nema vise hardkora:P

naravno, pije se iz raznih razloga, ali recimo, ja kad sam bas zabrazdio da odem u kurac, to je bilo iz bedaka, a ne iz radosti, kad si radostan, mozak ne okrece autodestrukciju na ON:) u tom smislu, pre ces crknuti od alkohola/postati alkos/overiti od depresije nego od radosti.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

nikad nisam razumeo ljude koji se razbijaju jer imaju problema i to. zasto se razbijati samo tad, kad moze UVEK [:D]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Niste mi jasni majke mi, sta se koji kurac raspravljate da li je gudra ok ili ne? Jedni su stava da jeste drugi da nije i rasprava ne donosi nista novo, vec se pretvorila u najobicnije trtamudjenje. Pitanje je ako se ne varam ko se drogira i koliko, dakle... :))))

Chesto teshkim drogama!

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

hvala cldre [:D]

sta sam hteo da kazem. nije da ja nisam pio, ali nikada onoliko da se napijem. najvise mrzim kad kazem da pijem breezer, a neki lik u fazonu to je pedersko pice. ja ne pijem da bih se napio, vec da bih pio dobro pice.

1. ja ne muvam pijane ribe. to je za soc tipove

2. to sto nisam pijan na zurci mi prija. extra mi je sa drustvom, nadjem dobru devojku i tu sam sa njom celo vece, a ne idemo ja i ona pijani pa startujemo svakog na koga naidjemo

3. najbolji je osecaj kad se probudis ujutru i ne boli te glava [:D]

Carobnjak iz oza...

V

Link to comment
Share on other sites

Wow Mohi i ostali kakve ste vi face i kul shto se gudrate.

Ja cirkam i pushim i ponekad varim i pijem antidepresive i tako to, al necu nikad govoriti kako je to dobro i podrzavam svakoga ko moze super da se provede bez uzimanja ichega.

oO

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...