Jump to content

Da li brijete svoje intimne delove


Recommended Posts

  • Replies 165
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa ne evo.. tokom zimovanja povede se raspra o tome i ja shvatim da sam u velikoj manjin

pa me je zanimalo dali se ove neove generacije vise ili manje briju

meni je to malo ... neznam...

mislim obrijao bih se pogotov sto se moja devojka zali na dlake .. kao grebu je..

e sada kada bih se jednom obr5ijao kapiram da bi dlake bile ostrije i da bih se cesce mora brijati

opet kurac bi mi bio veci..... valjda.... jebem li ga:)))neznam sta da kazem:))))))))

razmisljam o brijanju ali nisma siguran:)

dajte neka iskustva kako je bilo posle prvog puta????

cuo si vec,kara ti izgleda veca,ako si flexibilan,voleo bi da popusis svoju karu,brijac je ok,ali weet je bolji,ali znajuci tebe Kjoote posto si hardkor,lepo zapali ti na depilaciju u neki salon gde ce te neka mega picka depilirati,mozda ti i da na harizmu ;)))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Da da gel za kupanje onda ide glatko,prvo gornji deo onda ja... i sa strane i onda k... ali pazljivo zbog vena da se ne poseces....ali ne i one dlake iznad tako da kad ides na plazu obuces sorc ili kada si u boksericama pojma nema niko da se brijes

SENKA, IVKE

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...