Jump to content

The Curator tactic need help


stefans

Recommended Posts

shta fali engleskim siteovima ? :| Kill redosled je, kill add > dps boss, svaki add mora da je gotov pre sledeceg, kad pocne evocation ubijte zadnjeg adda i nuke bossa poshto tad prima 250% dmg, ponovo sve isto dok boss ne crkne, ima neki enrage ako se dobro secam na 10 % ,tad ne spawnuje addove vishe samo nuke i heal tenka.

samo napomena, drzite addove dalje od raida, healera etc, samo melle dps nek prima dmg, najbolje je da pustite druida da ih agruje odma, mada ono, rogue i warr moze da drzi adda cistim dps-om . Sad sam se setio baca povremeno i neke acrane boltove za 4k dmg , tako da bi valjalo da vam svi budu na bar 5k+ hp-a.

curator.jpg

Edited by Immortalis

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

lak boss stvarno..mi idemo raid 2 popa,2 dps war a,2 huntera ,mage ,lock,pala,i drood tenk

rasporedimo se pre pula u polukrug na dnu sobe cim udjes , healeri desno pa 2 huntera ,lock i war ispred ,i levo jos 1 pop i mage kog stavimo skroz levo najblize bossu posle mt ofc

i onda kad spam one kugle war ih hvata il nebitno ko od dpsa prvi uzme aggro i kill asap...onda kad boss pocne da puni manu dps njega i tako u krug ...duno al mi smo ga kill prvo vece kad smo otisli ozbiljno na njega..ranged dps uzme pozicije pre pula i ne pomeramo se ceo fight..

al zato se sad mucimo sa aranom do jaja:)

Link to comment
Share on other sites

mozes da drink jedino mana potove..ja mislim da je nama jedan pop uz mali suport pale heal mt a drugi pop je heal raid...ago mele dps dobro odigra ranged bi trebo da prima minimalan dmg ..a i nama su adovi isli na healere pa smo zato stavili popa koji healmtiza maga max range od mt i onda imas vremena da stignes adove..i bito je da ne stojite preblizu jedan drugom jer tad adovi prave dosta veci dmg..i sto se tice tog arcan hita od 4 k on nam je skoro 100 % isao na maga a nije nesto cest i ima vremena da se heal

Link to comment
Share on other sites

Na addove zabodete druida da udari mangle i uzme agro = dovoljno vremena da se izdpsuje add i ne ide na healere ...

Tako bar mi radimo .

Note za priestove , kada je u evocation bacite shadow fienda napuni vam celu manu .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Da ... ali on napuni manu u toj fazi shadow priestu sa 0 na 100 % i onda on lepo opici dps po bosu koji napuni celu grupu hpom i manom ;)

Takodje boss baca bolt od 4k arcane dmg na drugog lika na agro listi , bilo bi ok da imate nekog lika koji ce da dpsuje ceo fajt bosa ( shadow priest ) , on treba da dobija healove kada ga pogodi bolt jer bolt ce samo njega da gadja .

Edited by Ayreon

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Nasa taktika

Warlock u arcane setu, negde oko 150 AR baca searing pain na bossa cim tank uzme aggro, i pije arcane boltove ceo fajt... ima oko 9500 HP sto znaci da moze da popije dva komada non resist. cim je mnogo blizu tanka na KTMu pomogne wandom na addove.

Sa desne strane vecina healera sa leve mag i hunter i pala, cim add (mozda) ode na healere hunter ga povuce na sebe, do tada war, mag i ja (rogue) ga vec ubijemo.

Kad je Evocation ja idem na bossa a hunter, war i mag dovrse trenutnog adda

Na enrage - sve sto imate popijte, stisnite, ukljucite... tu nema vise aggro-a jer je MT 80% vremena na bossu vec... tako da no brainer... DPS race

Za hiljadu evra cu sam da naucim da dizajniram ;)

Link to comment
Share on other sites

uh, to sa arcane lockom je rofl moram priznati:S

United taktika ftw... jedino steta sto nemoz se skupimo za Arana:)

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...