Jump to content

Postenjacine


Vracanje fona vlasniku  

91 members have voted

  1. 1. Sta cete uraditi kad zazvoni izgubljeni fon?

    • Necu se ni javiti - odbicu poziv, izbaciti karticu i zadrzati fon
      16
    • Javicu se i pitati gde zeli da joj ostavim karticu, jer fon zadrzavam
      6
    • Posle razmisljanja i vaganja, nekako cu odluciti da vratim fon vlasniku
      16
    • Odmah cu pitati osobu gde zeli da se nadjemo da joj vratim fon
      53


Recommended Posts

e da,inache moj ortak je jednom nasao soma i 300evra i simens c45 u jednoj pederushi,nije bilo nikakvih podataka unutra,sutradan je prodao svog juga i dodao razliku i kupio golfa 2ku hehehe :)))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja na sve to gledam kao iskusenje

mada sta se desilo mom ortaku

nasao mobilni ne znam koji, no rece on da je bio oko 250e tada. i sta ce kud ce, zvoni mob. sta ce kud ce, javi se, i kaze riba jooj mozes mi molim te vratiti fon ovo ono.. on jbg sta zna ajde vratice joj

uglavnom na rendez-vouz dolazi teen riba koja je cerka jednog od najvecih somborskih lopina i kaze mu 'joj hvala ti, ma nije meni frka za fon, nego kartica mi je bitna tu su mi svi brojevi.. hvala ti, caoooo'

njemu je doslo sesir svoj da pojede

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

bacio bi telefon u reku ( u boshko buha stilu ) i pobegoa glavom bez obzira .

Edited by Ayreon

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Mada, na Prodigyu sam našao fotoaparat, Casio 7 megapixela, no jeste sav izgažen i sjeban, ekran mu ne radi i popravka košta 200 evra. No tamo nisam ni mogao da ga vratim, nisam ni video čiji je niti da ga neko traži u onom haosu al mi je bilo krvio kad sam gledao slike sa njega jer je čovek putovao svuda po okolnim zemljama i slikao se, ostao je bez te uspomene.

da si hteo da mu vratiš uzeo bi otiske prstiju, ubacio ih u onaj ubber 1337 Fbi/cia/the company program i pronašao ga.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ja jednom izgubio, taman bio u fazonu 'taj rad idem sad da kupim neki novi, fensiji' i lik me iskontaktira i vrati mi fon. teo da ga castim, al mi se ljutio tamo, nije teo ni da cuje. opasno sam se smorio, taman sam izdejstvovao pare za novi:)

tako da, i ako po tome gledamo, opet bih vratio fon.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...