Jump to content

Zanima me


SaKaL_HuNtEr

Recommended Posts

Zanima me iskreno kako pravite grupe za karazahan , koliko od svake klase? I imate li shadow priest-a ...kako ide sa shadow priestom ako ga imate,zamolio bih isto nekog da mi napise ovde ako ga ne mrzi nesto oko nekih bosova u karazahanu (znam za wowviki itd..) ali me zanima da mi neko kaze za svakog bosa po nesto na SRPSKOM da ne moram da udaram glavu i trazhim neke rechenice po rechniku itd.. :)

Bio bih veoma zahvalan kada bi neko napisao nesto, hvala

die.like.the.rest.and.fuc*.only.the.best

Link to comment
Share on other sites

ali me zanima da mi neko kaze za svakog bosa po nesto na SRPSKOM

Paa veliki su, ??? lvl, imaju neke madjije i skilove a jos uz to zajebano izgledaju, bacaju epike, tu vajpujete dosta, http://img107.imageshack.us/img107/5884/82282967qz8.png

to ti je fino nacrtano i tako to. Uglavnom zbog njih ne izbijas iz kgba(odakle vec), bole te oci od sunca, gojis se, trosis pare bezveze(a mogo si da se drogiras ko covek) itd...

A prvi bos ti je bas zajeban, drugi jos vise a treci je prejebo obojicu. I tako dalje dokle ih ima vec. I dobro se osecas kad ih roknes, ono prosetas nove gilje gradom (plus enchant-ijooo), ono full respect "//" powerfull pve guild we have no life lol etc...

Al ribe to ne razumeju. E TO JEBE OVU IGRU :(

PS:

Bio bih veoma zahvalan kada bi neko napisao nesto, hvala

NESTO LOL

PSS: Jos sam pijan.

Edited by Kemp.

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

pjan si 11am? jujuju...

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

Idealna 5 man grupa x2 samo sto uzmes jednog hibrida koji moze da offtankuje i jednog sto moze da hiluje

1) Tank

2) Healer

3) DPS1

4) DPS2

5) Hybrid (DPS/Heal/OT)

Prvi boss - Attumen The Huntsman

Odma kad udjes ocistis nesto undead konja i pripadajucih undeadova oko njih i imas jednog elite konja koji se zove Midnight

Posalji tanka na konja i drugog tanka koji ce da bude blizu, neka gradi aggro/rage na konju... na 95% HP konja ce da se pojavi Jahach - odma mora da ga dovati drugi tank i da ga offtankuje sve vreme.

Sav DPS u prvom delu ide na konja... treba da ga dovedete do 30% kada ce Attumen da se popne na njega i onda ide druga faza koja je tank & spank... treba vam neko ko ce da skida curse i narocito poison u ovoj fazi... Ima random charge u hilere/castere - tank mora da ga vrati nazad sto pre.

Drugi boss Moroes

Prvo - svaki put kada udjete u instancu dobijate drugaciji set addova koji ce se boriti sa njim, oni stoje kraj njega mozete dobiti 4/6 addova:

Shadow Priest, Holy Priest, Retri Pala, Holy Pala, Tank War, MS War.

Tu vam trebaju 2 popa za shackle i ako imate huntera moze znacajno da pomogne sa trapom izmedju shackle-ova.

Samo je MS war taj koji mora da bude schackle uvek kao sto je shadow priest taj koji mora uvek da bude prvi ubijen. Ostale izmedju odlucite po svojoj volji sta vam je najbrze da pobijete. Racunaj da vam treba 2 killa i 2 schackle-a u celom fajtu da budete ok.

Moroes je rogue type boss: Svakih 30 sekundi ce Vanishovati i pojaviti se nazad u roku od par sekundi, opener mu je Garote koji traje 5 minuta i pravi 1000dmg/tick. Pored ovoga standardan mu je gouge i blind koje koristi kako bi otisao da rape-uje castere/hilere, zato drzite dvojicu tankova uvek na njemu. Na 30% ide Enrage, ali ako ste dotle dosli, verovatno necete imati dalje problema. Heal kroz sve garote koje ste dobili schackle under control i brzi killovi je ono sto morate da uvezbate da biste ga pobedili. Kad ga zavrsite, morate pobiti i dva preostala add-a :P

Hintovi:

1) Lufa skida garrote ali ima 50% sansu, kako god, ljudi su zapravo potvrdili 25% shansu ako je aktivirate kad popijete Garote, a 75% chance kada ste dobili prvi tick dmg-a

2) Mage Iceblock i Paladin BoP skida garote isto kao i Dorf Stoneskin

3) Limited invulnerability pot ako se popije 1sec posle vanisha ce vas sigurno osigurati protiv prvog garote-a ako ste prvi na threat listi posle tanka (ali ce neko drugi dobiti garote :P) preporucljivo za healere u pocetku borbe

Nisam video vishe... tako da vishe infoa uskoro...

Za hiljadu evra cu sam da naucim da dizajniram ;)

Link to comment
Share on other sites

Zasto raspravljati o ubrs like instanci ... gde prvih 5 bosova su imba laki ~~ . Dok je ostatak samo lagan .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Brate , sah event je smeshno lak ... free epix .

To bi cak i munguzoidni nooblar tvog kalibra uz pomoc nekih pro gosha sa strane mogao da pokusa i mozda u nekom sluchaju i ostvari svoje zeljene ambicije u dostizanju pobede i podizanju malobrojnog ali znachajnog epix loota koji ce uciniti da tvoj @peen nesrazmerno poraste u odnosu na tvoj skil sto ce dalje voditi ka samo zadovlojstu i osecanju ispunjenosti i uspeha u zivotu .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...