Jump to content

Preporučite mi realnu simulaciju vo


millanče

Recommended Posts

Colin 2 sam doktorirao, i bas sam skoro presao ceo expert sampionat sa pogledom iz kabine o-O. To mi je jedna od omiljenih voznji, ali ipak se ne moze reci da je nesto realna... A na CMR 04 sam i naucio da vozim iz kabine (genijalni expert mod!)

Otprilike treba da odlucim, koliko razumem, izmedju GTR2, RBR rally i LFS. E sad, koje od ovo troje je najigrivije na tastaturi?

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Ako oces od isqsnog tj. from lil I xD onda ovako

Ako oces extra realnu simulaciju relija Richard Burns (predlazem kad se smoris posle 2 meseca

igranja da iscimas ortake i da igrate zajedno;fun starts AGAIN)

Ako zelis neke realne trke tipa Toca Race Dr1veR 3 (Recomended)

Ako zelis extra realne slicne trke tipa uber realno GTR2 <---- (mega recomended:)

E sad ako se pitas kakav je Race - The WTCC Game to su ti pravili likovi koji su pravili i GTR 2 samo

sto je igra uber ojadjena tipa po svim aspektima grafika broj vozila broj staza i ne tolko ali dovoljno

realnost. (drugim recima mega ojadjena verzija GTR 2) not rec...

E sad nista vise mi ne pada na pamet (NFS ne vredi spominjati upropastili su ga) :)

e ako ti se bas igra NFS igraj Underground 1 i 2 posto su ovi novi njesra barem po meni

a i misljenja su razlicita!!! (povodom NFS most wanted i NFS Carbon)

Nadam se da sam pomogao kolko tolko :D

Link to comment
Share on other sites

@dr1ver: nisam mislio na NFS vec na LFS (Live For Speed) :-) , a poslednji NFS koji vredi necemu je stari, dobri Porsche Unleashed... Probacu uskoro nesto od te prve tri, hvala na preporukama!

Upravu si za NFS vidi se da si poznavalac ali kad god neko pomisli na NFS siroke populacije misli na full arcade

zato sam ti i preporucio Undg 1 i 2 ali Porsche Unelashed je keva samo sto to niko ne igra zato sto su nabovi

inache ako imas patch za Porsche Unelashed da radi na XP - u plz PM me posto sam ja izgubio a

volebio bi malo da vozim pozzz

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...