Jump to content

Srpski igraci / timovi u solo/team ligama


Recommended Posts

hvala ti Misho, znam da nam od tebe uvek dolazi bezrezervna podrshka [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Brate, ae isqliraj keve mi, i odjebi od mene, sere mi se kako pricas o meni kako lazem i te fore, ja NISTA NISAM LAGAO, i necu da igram vs amera kada ne moram, jer sam i ja prvi pitao 'sto ne igraju barred igraci', i kad sam dobio objasnjenje shvatio sam zasto je to tako, nemam log sa mirca da pokazem, a boli me kurac jer kolko vidim sad treba da se branim sto sam kao lazov ili sta? Ne kapiram, ko me zna zna sta pricam, a sad sto si ti ili neko doticni na kanalu ja treba da pazim sta pricam sa srletom? Izvini molim te, ako ti smeta sta mi pricamo ili imas nesto protiv slobodno napusti kanal, ili se protivi tome. Krtice molim te napisi sta sam ti rekao, i koji je razlog zasto sam ti to rekao, ako se secas od reci do reci bilo bi lepo.

A slazem se sa lugerom da svaki clan moze da dobije svaki clan, kao sto smo mi dobijali mnogo bolje clanove. A to sto sam ja rekao da cu izaci nema veze sa tim sto ti tripujes, i molim te da me ne spominjes vise jer nemam nista protiv ikoga iz hdx-a, jer vecinu znam licno grinder/krtica/kjoshi/bull itd, tako da ono, pazi malo sta pricas, i nemam vise nameru da odgovaram na tvoje debilne komentare i prozivke, ako imas nesto jos da mi kazes, obrati mi se preko 'licne poruke' ili na netu, a ne preko foruma. I boli me kurac vise da pisem gl, jer mi se sere posle ovakvih postova.

A Miso ti si prodaja najgora, ne javljaj se [:D]

Edited by Zba

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

jok, diskutujte, samo u granicama normale, do sad nisam morao da obrisem nijedan post zbog ruznih rechi

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

E ovako dok smo igrali cw HDx vs 4gl (BCL liga) Zaba mi je /wispovao da navija za mene i da bi voleo da pobedim zato sto se vudu i padash bezveze tripuju da HDx kao nesto hakuje (bez obs da se igra).

Nemoj da neko shvati pogresno da se ja zalim za to sto nije bilo obs , nego tako je Zaba rekao.

#Zabo ako sam nesto izostavio podseti me posto se nemogu bas svega setiti :(.Seticu se bas svega ako mi kazes oko cega bukvalno.

Edited by Banzai

Demon Hunterov ulti=crn covek sa krilima koji pljuje neke zelene lopte.

Link to comment
Share on other sites

Poenta je bila da sam 'stajao' uz hdx, i da znam da grinder i ekipa i da oce ne moze da vara niti zeli i da je totalno debilno, i kao igralo se bez obza. Ovo ide skroz nasuprot ponizavanja nekog hdxa i te fore sto govori dramatic....

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

Ko te zna treba samo da procita kako se svaki tvoj sledeci post neslaze sa proslim i svaki put izjavish nesto novo, po pravilu sve gore od prethodnog tako da daljoj raspravi ovde i nema mesta i kada si i ti sam dobio pojasnjenje zasto neigraju barred igraci molim te nemoj vishe ovde da pojashnjavash ili pojasnjavaj nemogu da ti zabranim u stvari ali si brate ochajan u tom pojashnjavanju i mozda neradish to namerno ali stalno pokusavash da odbranish nesto sto je nerealno pogotovu kako kazesh ako znash vecinu iz hdx-a lichno...Ja te neznam lichno odatle moja pomisao da lazesh, mozda to i neradish ali se onda svojski trudish da odbranish nesto pa se samim tim uplices sve dublje i dublje u po meni, neke nebuloze ali kako bio ova rasprava videla svoj kraj konacno za ostalo ti se obracam nazovi lichno ako vidim potrebu za time.

Da nepishem ponovo post jednom izjavom podrzvash hdx i zelish da pobedimo i navijash za nas a drugom izjavom kazesh da ako izgubi 4gl izlazish iz klana? ko je ovde lud?

Edited by dramatic
Link to comment
Share on other sites

Stagod da su uradili znam da grinder na hakuje rofl, nebitno je to sad

@dramatic ti si decko debil, blago receno, a pritom si glup dok si debil

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...