Jump to content

Jedna lepa vest


Recommended Posts

Smack that all on the floar smack that give me some more wooo :) dosta sa vasom pateticnom pricom crne gore i ostalih :) mocnih drzava ovo je topic vezan za srbiju i ENC a ne za djoleta sto je uzeo wcg u crnoj gori tako sto je dobijo nekog drugog random crnogorca koga to realno zanima :) sve u svemu svaka cast highli nisam posumnjao u tebe ni na minut :)

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Povratak kralja [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

nije vezano za topic, al kako bi bilo kad bi se otvorio thread kao mecevi nasih igraca (neki solo kupovi) i klanski mecevi... i da se stavi na sticky?

npr. da se tamo pise danasnji mec cube vs mj (borba za zadnji slot) i da ljudi kometarisu sta li vec, il npr danas cold league playoff teh vs eQu itd...

Edited by Bullseye_So
Link to comment
Share on other sites

Pa otvori i uredjuj taj topic, ko ti brani, stavicu ti ja za sticky

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

dzabe smo se radovali..

http://www.esl.eu/eu/enc/news/35210/

u mailu koji sam dobio danas su rekli da ipak bez licence i nacionalnog partnera necemo moci da uchestvujemo, i da im je veoma zao (gistro), tako da hvala bivsim vlasnicima licence, za odlichno uradjen posao u Srbiji, obnovite licencu opet, molim vas..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

dzabe smo se radovali..

http://www.esl.eu/eu/enc/news/35210/

u mailu koji sam dobio danas su rekli da ipak bez licence i nacionalnog partnera necemo moci da uchestvujemo, i da im je veoma zao (gistro), tako da hvala bivsim vlasnicima licence, za odlichno uradjen posao u Srbiji, obnovite licencu opet, molim vas..

pa jel ima nade da se igra to ili smo definitivno izduvali?

Link to comment
Share on other sites

to na linku je konachan spisak ko ce uchestvovati..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

eto sad moze vladoica da se sprema :)

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

Bilo bi dobro da se iscima neko iz ESL-a da napravimo kao 1v1 ladder, ali ozbiljan, kao sto bugari imaju BWCL samo solo.I ne da izazivas protivnika nego da se odredi ko sa kim svake nedelje, tipa 16 ljudi i peglaj, tako bi se vise ljudi cimalo oko ESL-a pa bi to videli i sponzori i imali bi licencu.Ovako na lepe oci niko nece da daje pare i to bi svi trebalo da razumemo

~~

Link to comment
Share on other sites

Sve se to super organizuje, onda pera prestane da igra zato sto ga je mika dobio na lag, a zika se nije pojavio na predhodna 3 mecha zato sto ga je boleo kurac, nakon 3 meseca svi odustaju i neki random lik iz organizacije pokupi nagrade, kakvog li ESL-a!

Druga stvar, 50% ljudi koji bi igrali, nemaju uslove za to (grinder, grin n co, mislim na ggc, dobar net, itd.). Drugih 40% bi bili u fazonu "boli me kurac za glupi esl, wc3 je glup, ja sabijam zivot" nakon 2 izgubljene (zerox, goga, vladica, etc) a ostalih 10% bi se smorilo zbog predhodne dve cinjenice.

Jedina normalna stvar bi bila povremeno organizovanje ESL turnira sa pratecim ladderom i nagradama, naravno to bi opet propalo zbog nezainteresovanosti ili nemogucnosti ljudi da dolaze na iste, a i zato sto ne postoji vishe niko voljan/kompetentan za organizaciju istih.

Iskreno, nasha scena je u kurcu, vishe nema onih starih lanova na kojima si mogao da vidish nesto novo i da naucish nesto od ostatka nashe igracke populacije, jednostavno, igrica je izgubila svoju char koju je imala pre par godina.

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...