Jump to content

Hacked


CheatoN

Recommended Posts

ae Cyro ne seri

Kada ne bih malo hejtovao ne bih bio Tjira. =)

A jebiga posle "izkakuju" i "veirus" jednostavno nisam mogao da odolim.

Kako? Keyloggeri, korishtjenje starih verzija IE-a na untrusted sajtovima, etc etc.

Svaki od poznatih WoW ui/datebase sajtova je do sada bio hackovan na neki nachin i imao keylogger (sem Thotta ja mislim).

Jednostavno koristi FireFox ili Operu, odradi security na "high" - iskljuchi popupove, javascript, java etc, nemoj da kliktjesh na banere i ostala sranja etc i teshko da tjesh zaraditi keylogger.

Skeniraj komp bolje sa Ad-awareom ili slichnim programom umesto sa anti-virusom, menjaj pass na svakih par nedelja, budi siguran da znash secret question i answer.. bla bla.

Ja lichno nikada nisam imao problem sa kradjom accounta. Ne igram iz igraonice, ne koristim addone (nisu addoni problem vetj sajtovi sa kojih skidash), ne gledam spam folder u mailboxu iako mi stize gomila mailova sa World of Warcraft subjectom, menjam pass svakih mesec dana i slichno.

Link to comment
Share on other sites

Kako moze da ti ukrade....

1. addon...ovo je poprilicno najlaksi nacin..ali verujem da ako skines neki koje je downloadowalo 1000+ ljudi ne bi trebalo da bude problem...

2. bilo koja slika, txt, ili pesma moze da sadrzi potencijanli "virus" koji bi poslao nekome sve sto ukucas posle startovanja aplikacije wow.exe. Ali ovo obicno detektuje svaki glupavi antivirus/firewall sada...

3. hmmm..neznam kako radi ako "zaboravis" sifru u wow?

Da li ti je potreban samo user name i mail. Jer neko ko ti zna mail njega je barem lako hackovati ako nikako drugacije onda brute force... I onda lepo udje u wow...i kaze JOJ zaboravio sam sifru ae posaljite mi je na mail. A i ako traze da odgovorish na secret question opet je i to lakse hakovati nego direktno sifru....

Da i naravno oni programcici koji bi logovali sve sto pokrenes i otkucas na tastaturi...ali za to treba da ti ima pristup kompu... a da uradi to sa remote site malo je vishe komplikovano i da zna to verujem da se ne bi smarao da ti hacckuje acc :)

i naravno nemoj da koristis raspali IE

Mada ne vidim zasto bi ti neko hackovao acc osim u igraonici...ili neko ko te zna pa ti zna username i mail... A igraonici nije u koristi da ti hackuje acc...a verujem da vecina ima zastitu protiv instaliranja .exe fajlova tako da neko loggeri ne dolaze u obzir...

So play safe and dont think about it.

I hope when I do die somebody has sense enough to just dump me in the river.Anything except sticking me in a goddam cemetery. People coming and putting a bunch of flowers on your stomach on Sunday.Who wants flowers when you're dead?

Link to comment
Share on other sites

@Xzor ae tishina... nemoj offtopicovati da te ne fearujem...

lepo sam ziveo bez wowa dok ovaj jbni TBC nije dosao...mamu im hitlerovsku... :D

I hope when I do die somebody has sense enough to just dump me in the river.Anything except sticking me in a goddam cemetery. People coming and putting a bunch of flowers on your stomach on Sunday.Who wants flowers when you're dead?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...