Jump to content

Lansirana Windows Vista


Gospodin

Recommended Posts

  • Replies 139
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ne seri statore ;) ti si u stanju da se 20 dana drkash oko OSa with no apparent reason, prema tome shh :P

Da naravno i zato sam ja geek i drkanje oko OS-ova me cini happy. Cak i kada posle 20 dana se vratim na predhodno stanje [:D] Ali ostali trude da nisu takvi i da je njima komp alat a ne zajebancija... bla bla bla :)

Link to comment
Share on other sites

Realno kakva god da je vista Stator bi reko da je sranje.

Nadji post gde sam ja reko da je Vista sranje. [:D] Samo kazem da je prelazak na vistu trenutno glupost to je ko da nekome poklonis jedno 256 ram-a. Jedino zbog cega treba preci na Glistu je DX10 koliko vas ovde ima DX10 GPU-ove hmm da vidimo niko ? (Mozda ima neko ali kapirate poentu) uostalom da ne bude da sam ja don kihot http://www.microsoft-watch.com/content/vis..._at_retail.html ili skraceno mnogoooooooooogooooo losija prodaja nego Win XP.

Link to comment
Share on other sites

Iskljucivo zbog HW gladi. Xp nije bio mnogo gladniji od NT/2000/98 porodice

Vista jeeesteeee :)

Plus dosta je drugaciji korisnicki interfejs (mislim sustinski je isti, ali izgleda drugacije) sto inertne korisnike racunara (99.9999 posto jelte) plasi.

Vistu ce trpati novinari koji je dobiju za dzaba, par geekova za test i srbi navikli da trpaju sve na komp :)

Za 2 godine naravno da ce vista biti dominantna.

kad preduzeca odluca da upgradeuju HW. Ionako je legalna vista sad jeftinija od legalnog XP-a.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Iskljucivo zbog HW gladi. Xp nije bio mnogo gladniji od NT/2000/98 porodice

Vista jeeesteeee :)

Plus dosta je drugaciji korisnicki interfejs (mislim sustinski je isti, ali izgleda drugacije) sto inertne korisnike racunara (99.9999 posto jelte) plasi.

Netacno. Word 2007 se prodaje duplo bolje nego 2003 a svi znamo da je 2007 prevrnut naopacke i onda jos malo rotiran sto se tice UI-a. A da je 2003 ustavari 2000 sa svetlecim padajucim menijem [:D]

Link to comment
Share on other sites

E to nisam znao.

A mozda se prodaje bolje zbog tipa licenciranja...ma ko ce ga znati.

Ja imam piratske sve ofise i i dalje koristim open office, ne zato je r je open, nego radi isto, pregledniji je i zauzima 5 puta mnaje mesta na disku. Sta covek vise da pozeli.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Meni se svidja novi office. Interfejs je skroz drugachiji ali je dosta prilagodjen pochetnicima tako da im je lakshe objasniti shta da pritisnu ako ne znaju i gnjave te preko telefona, ima veoma simpatichan font Calibri (koji je izgleda migrirao sa MacOS-a) i radi antialiasing texta koji kucash shto je po meni jedan od najvecih pluseva Office-a 2K7.

Shto se Viste tiche, prelazim sigurno, ali tek kada budem imao novi komp poshto me sada mrzi da reinstaliram win. I za kraj - svi koji seru da je win sranje, mogu samo da kazem da ako znate shta radite nema shanse da zajebava - moj xp pro kod kuce stoji od 2003 i radi i danas sasvim fino.

Imam josh malo iskustva sa linux SuSe 9.3 poshto neshto u poslednje vreme radim na njemu i grdne muke muchim sa nalazanjem drajvera za noviji hardver - npr. kad mi kaze da raid drajver mogu da instaliram samo pri instalaciji OS-a, dodje mi da plachem...

Edited by ZerBah

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...