Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 149
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Daj bre govedo, nemoj da stajes da places plz, nastavi, nije fora, mora neko da place na imbu, Srla prestao, Jurija i frimena nema, moras ti [xx(]

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

nisam znao da su freeman i yuri ocekivali prinovu, svaka chas'

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

A u pichku materinu, stvarno ste smorili ko zmajevi sa tom imbom. U poslednje vreme igram sa randomom, kad odigram dobro pobedim, nezavisno od moje ili protivnikove rase.

Vecina vas ima kompelse od gledanja replay-eva top igracha (gde je npr. orc(sa grunt/rider kombinacijom) jachi od undead-a koji ide na brze destrose, jer ima veliku prednost u prelaznom periodu sa 2-3 upgreade i obichno tu napravi veliku prednost u level-ima i ubijenoj vojsci), i idete uvek na tu "proverenu" taktiku. Da li je neko mozhda probao da umesto 2 slotera napravi 1(i izvuche 2 statue) i jedno ono chudo za nekrose(izvuche 3 komada) i napadne tad, sa prednoshcu u tom delu igre. Jedino shto mozhe da zajebe ovu taktiku su wyverni, ali zato 2. heroj pitlord sa vatricom reshava taj problem jako lako, samo sipa vatru po vezanim pticama. I uz sve to, bez upgreade-a baze i kupovine kostura, ima dovoljno kesha i za skrolove. Zashto koj kurac zhuriti da se kupi orb, i izvuku destrosi (koji su protiv orka, a i ostalih rasa dobri samo kad ovi imaju brda summon-a, a skoro svi sad vade blade-a kao 1. heroja), kad mozhe da se kontrolishe partija sve vreme, a onda da se ode ili na exp ili na frostove sa frenzyjem.

Ali neeeeee, ako fov, sweet, ili lucifer to ne rade, sigurno je loshe.

Link to comment
Share on other sites

@Sharky, znaci da li ti mislis da je to izvodljivo sto si ti rekao? Pa ako ti krenes da izvlacis to sve i on te napadne u tom "prelaznom" periodu, tek ce te tad lakse dobiti ako imas 1statuu i 2 nekrosa...To sto si ti zamislio je dobro ali ga je tesko realizovati jer UD-u ako ide na fiendove uvek fale drva(sem ako ne izgradis 4 ghoula i sjebes tech), ako izgradis sloter i templeofdamned i za to ces potrositi oko 300 drva ako se ne varam.Sa t2 nista ne mozes da uradis vs Orca sem ako ides CL+DK+fiends+statue a i to je u sluacaju da ovaj indijanac vadi wyverne odmah...

~~

Link to comment
Share on other sites

Jednostavno odesh na 5-6 ghoul-ova pa fiend-ove, i kad te on napadne sa 3-4 ridera imash 3 nekrosa od kojih 2 vec imaju brda mane, i 2 statue, fiend-ovi sipaju iz pozadine, a debeli pit se kurchi sa brda hp-a, sabijash ti njega i odma kontra i ubijesh ga bez problema. A ti njega mozhesh da napadnesh posle bilo kog i najmanjeg creepa, imacesh uvek bar 6 kostura. Jedan healing scroll i statuu koja je najkorisnija kad imash brda jedinica, i ne mozhe ti nishta ni chain/wawe-om.

Mozak je jako koristan, veruj mi, probaj da ga korisish malo.

Link to comment
Share on other sites

Slazem se :P

Ali jebeno human kad mi dodje sa sorserkama a ja jos ne izgradim nista od t2 unit-a ne znam sta da radim :P + gradi odvratne kule :)

kazes idi u **************************** ********************** ************************************************ i tako mu pricas dok ti neunisti glavnjak i onda samo alt+qq

a da elf je druga pricha

Edited by xLo.MaRe
Link to comment
Share on other sites

Jednostavno odesh na 5-6 ghoul-ova pa fiend-ove, i kad te on napadne sa 3-4 ridera imash 3 nekrosa od kojih 2 vec imaju brda mane, i 2 statue, fiend-ovi sipaju iz pozadine, a debeli pit se kurchi sa brda hp-a, sabijash ti njega i odma kontra i ubijesh ga bez problema. A ti njega mozhesh da napadnesh posle bilo kog i najmanjeg creepa, imacesh uvek bar 6 kostura. Jedan healing scroll i statuu koja je najkorisnija kad imash brda jedinica, i ne mozhe ti nishta ni chain/wawe-om.

Mozak je jako koristan, veruj mi, probaj da ga korisish malo.

"ok", kad ti to prodje vs nekog lvl 45+ Orca postavi replay i tad cu ti reci da si u pravu

~~

Link to comment
Share on other sites

uuu...vidim vi ovde igrate samo vs lvl 45+ igraca...ovi ispod su sve noobovi izgleda...

430-429 score...pa brate,neko ne igra stalno ozbiljne partije...ne znam za vas,ali ja 1/2 mojih partija odigram na neki shuljav rush ili partiju bez heroja -_-...a to sto sam slab i u ozbiljnim,to jesam :)

sharky,nema svrhe da im objasnjavas dok ne pobedis grubby-a OLOLOLOL

ka djeca ste..pa cak i ja sto sam noob,pa nikad nisam rekao nizasta da je imba :)

Edited by ZuX
Link to comment
Share on other sites

"ok", kad ti to prodje vs nekog lvl 45+ Orca postavi replay i tad cu ti reci da si u pravu

Au brate, protiv lvl 45+ orkova idem dredlorda, pitlorda, gulove i kopam im ochi na t2, to sto si ti ogranicen igrac i ne kapirash igru, kao 90% bnet-a, to je tvoj problem. Sharki vidi igricu, iz sasvim druge perspektive, zato sam ga i najvishe gotivio (i mrzeo ;)) dok je igrao.

Sto se tiche "ta rasa je mnogo bolja protiv te, blablabla", tu nema pravila i u glavnom zavisi od stila igre.

Lucifer, koji kashikom trpa toda, gubi od inso-a, samo zato sto je inso otisao na normalan build protiv ud-a, tj. mk/pala/bloodmage grifoni i tenkovi.

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Evo sam da se ubacim u zadnju ork>>>ud raspravu.UD verovali ili ne gazi orka.Kako pitate se?Pa lepo potrebno je samo malo skil-a i prostog,najprostijeg,da ne kazem nubovskog pushovanja sa dve barake(kako se vec zovu).

Znachi tu kao heroj legne i DL ili DK,sve jedno je.Pochetni creep za 2. lvl i onda konstatni rush,da mu ne dash da izadje iz baze.

Ako idesh sa DL onda mu jursih grunte/heroja sa sleepom,rushish mu burove,ne dash mu da mrdne iz baze.Isto i sa DK samo shto se tu u startu orjentishesh na burice,i coilujesh ghule.

Potrebno je samo malo dobrog micra,i koncetracije.Bitno je da mu se zadrzish u bazi do zavrshetka t2 kako bi unapred znao kako ce da te counteruje,i shodno tome vidish shta cesh i kako cesh dalje.U takvoj situaciji on ce 99% pocheti naivno da vadi wyverne,u tom sluchaju prelaz na mass bube i LK kao sec. heroj.

Ako ne,onda ide brzi prelaz na t3(takodje LK 2. her.).U medjuvremenu gradi se expo i vrshi se i dalje konstantni hit&run na burove ili bitne t2 zgrade.

Sa dolaskom t3,prave se frostovi i to bi otrpilike bio gg za orka.Sve ovo naravno ako ga niste sravnali vec u pochetku sa 2-barake-pushovanjem.

Ko se smeje ovom taj ne zna shta pricha,i preporuchujem mu samo da proba.Mozda mu nece uspeti odmah ali kad se uigra nikad nece pozeleti da menja.

Edited by Savkeeeeeee...e!

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

leavetheinternet3nr.jpg

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Higl1 kao i obichno,duhovit si koliko i sahrana ;)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Jeste da ja plachem na UD, ali ovo sa DL nema shanse da prodje ni kod osrednjeg orc igracha...

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...