Jump to content

OMG ZHURKA ZHURKA


gruja

Recommended Posts

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

uf, a on je neko merilo kvaliteta do mojega.

brate, nije mi jasno jel se ti sad raspravljash samnom da bi me pobedio ili stvarno imash neko mishljenje o svemu?

ako su prozvali "vidi mi sisu" ribe da ne znaju da mixaju

ja sam tu da kazhem da neke i znaju jer sam slushao

a poredio sam sa likom koji je lokalni dj i priznat je u klaberskim vodama. dakle nije dj vinyl i nije dj ole vec dj koji dobija gigove na gradilishtu i u madjarskoj i pushta muziku na proton radiju

ali ajde, ti znash

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

ja sam samo rekao da se dovodi u pitanje njihov kvalitet kad moraju da vrte i sisama i plochama na nastupu.

jedna lasta ne chini proletje.

i dj zmija pushta u trezoru. i u mardjarskoj.

ja ustvari ne znam shta ti hotjesh da se raspravljash samnom da bi pobedio ili imash neko mishljenje o svemu ?

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

@tjile

brate,ja bi vrteo karom da znam da ce to da me probije u dj vode...mislis li da Coka,Kruko ili Lag nisu bolji od nekog naseg PRIZNATOG dja?Mojne da prdis mnogo:)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ja sam samo rekao da se dovodi u pitanje njihov kvalitet kad moraju da vrte i sisama i plochama na nastupu.

jedna lasta ne chini proletje.

i dj zmija pushta u trezoru. i u mardjarskoj.

ja ustvari ne znam shta ti hotjesh da se raspravljash samnom da bi pobedio ili imash neko mishljenje o svemu ?

hahaha

jedna lasta ne chini prolece

ja dodjem i kazhem "ne mora da znachi" a njemu je odgovor "jedna lasta ne chini prolece"

shta sad da ti kazhem? da je bila losha riba?

ok, bila je losha

a ja sam gluv i ne razlikujem losheg dj-a od dobrog

a ti znash da je bila losha, iako nisi bio tamo

ok

Edited by LaG

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

hahaha

jedna lasta ne chini prolece

ja dodjem i kazhem "ne mora da znachi" a njemu je odgovor "jedna lasta ne chini prolece"

shta sad da ti kazhem? da je bila losha riba?

ok, bila je losha

a ja sam gluv i ne razlikujem losheg dj-a od dobrog

a ti znash da je bila losha, iako nisi bio tamo

ok

a chekaj shta sad ja treba da kazhem da ako si ti slushao jednu ribu koja vrti sisama i plochama jednom i bila je bolje od nekog samoproklamovanog dj-a da su sve ribe koje pored shto vrte plochama vrte i sisama na nastupu su odlichne dj-evi ? ili ne znash shta znachi poslovica ? ili si ti slushao i ove ribe i one su mega dobre priznati djevi ? ili si jednostavno retardiran i bezobrazan ?

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Pa vrati se malo na pochetak topika,

pre ce biti da si ti prvi generalizovao stvari, pa je onda on rekao da to ne mora da vazi za sve ribe dj-eve, pa je dao primer, pa si ti onda, samo da bi lupio kontru, poceo da vices da to ne znaci da su sve takve, sto on nikada nije ni doveo u pitanje, niti rekao da nije tachno.

Ako je neko ovde bezobrazan, i do svadje mu je, onda si pre ti u pitanju :(

:-)

Link to comment
Share on other sites

a chekaj shta sad ja treba da kazhem da ako si ti slushao jednu ribu koja vrti sisama i plochama jednom i bila je bolje od nekog samoproklamovanog dj-a da su sve ribe koje pored shto vrte plochama vrte i sisama na nastupu su odlichne dj-evi ? ili ne znash shta znachi poslovica ? ili si ti slushao i ove ribe i one su mega dobre priznati djevi ? ili si jednostavno retardiran i bezobrazan ?

Tjile brate cemu nervoza?

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...