Jump to content

30 fps?


Mare

Recommended Posts

masina:

intel 3ghz

ram 512 ddr

graf fx 5600

monitor samsung 755dfx

hdd 80 gb Western Digital

Ne kapiram?

iskljucio sam V sync, stavio istu rez kao na desktopu i obrnuto, stavio fps_max 101

itd.. help, unapred hvala :P

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

radi ko internet explorer

inace nisam tard, stavio sam fps_max 101

kad gledam u zid ima oko 60 fps-a kad je na ekranu vise od 3 lika koji se pucaju ume da spadne i do 20...

jedino nisam stavio refresh rate na 85 herca..

i da igore, naravno da je opengl

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Oce kanter da tako jebe, jel ti je kartica full 5600 ili je ne daj boze obogaljena, koliko sam skapirao mnogo zavisi od brzine memorije (na mx460 npr leti a na trulom radeon 9250 kuca na 15 kad je mapa neoptimizovana i puna ljudi)

jel ti se zabada u svim rezolucijama podjednako tj proporcionalno?

jel ti podesen rendering na 32bit?

probaj da spustis latency za graficku

probaj sa nekom drugom grafickom :)

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Sta vam je ljudi ja igram na 30 fps i sve sam zivo pokusao :)

I savete odavde i sve sve .

Masina mi je Intel Celeron na 2 Ghz , 512 ddr GeForce FX 5700 256 MB DDR , monitor LG 700s , znaci a ljudi sa 3 puta slabijim masinama imaju 99 fps lol omg lallaallaa WHY ?

Meni znaci kada gledam u zid ono 40 -50 fps a kada krenem da pucam lol 15-30 max fps :)

Link to comment
Share on other sites

Proveri da nema neki program koji ti gusi komp.Ja sam do pre neki dan ima slican problem igra je lagovala i fps je bio jako nizak,nije moglo da se igra(i ako je masina 805 @3.8ghz 1gb @740mhz,6600GT 256MB klokovana TFT LG 1730bh).Resio sam tako sto sam iskljucio yahoo widgete i sad sve radi super.

U jaslicama mi se diz'o,sa 5 sam ga drkao,prvog dana skole mi je pusila na odmoru,u drugom razredu sam jebeo prvi put-i to dve drugarice,u trecjem sam jebao profesorku,kita mi je 25cm u ladnoj vodi,jebem svaki dan-a nekad i cescje....Imas ista iskustva? pridruzi se http://forum.klanrur.rs "cuz we fuck on first date"

Link to comment
Share on other sites

Nema ovo veze sa ref. lockom i sa vsyncom, nesto nije ok sa kompom.

Milsim da si upravu fatso . Ja sam sve do jaja podesio na grafickoj i sve sve probao 100 razlicitih opcija i ne vredi uvek isto . 15-20 fps kada ima ljudi i pucam , a kada gledam u zid 40 fps . Ne znam vise sta da podesavam .

Link to comment
Share on other sites

format c: [^]

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

ne da komp frejmove ako nemas skila ololo

[roflmao][roflmao]

U jaslicama mi se diz'o,sa 5 sam ga drkao,prvog dana skole mi je pusila na odmoru,u drugom razredu sam jebeo prvi put-i to dve drugarice,u trecjem sam jebao profesorku,kita mi je 25cm u ladnoj vodi,jebem svaki dan-a nekad i cescje....Imas ista iskustva? pridruzi se http://forum.klanrur.rs "cuz we fuck on first date"

Link to comment
Share on other sites

Ja sam odustao od SVEGA toga...verujte da sam sve pokusao,i kome god da kazem konfiguraciju kompa,odgovor je uvek,pa trebalo bi da ti bude 99....

Ali sam uspeo da se vise ne nerviram,i jednostavno ne igram od kuce...

I tebi preporucujem isto...

Poz!

nisi me pozvao da ti sredim....;)

naravno da me ceka plavusica

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...