Jump to content

Najhrabriji smo na svetu


Recommended Posts

Leptiric 2007 cini cuda, vec 2 strane i niko nije napisao onu staru:

-Sta je hrabrost?

-Hrabrost je posrati se komsiji bokseru na kucni prag pa pozvoniti i zatraziti toaletni papir

Mislim da se tu negde i potkrala greska u rezonovanju. Nije da hrabrost proistice iz bezizlaznih situacija vec hrabrost se dokazuje u ekstremni uslovima. Vatrogasac koji ulece u zapaljenu zgradu je hrabar. Covek koji se penje po zgradama bez ikakvih konopaca i razloga je lud.

Edited by Seth Fix

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Zar nije hrabrost imati smelost da uradis nesto ? Da ne prdimo, wiki kaze da definicija hrabrosti varira od osobe do osobe. Znaci da se slozimo da se ne slozimo oko definicije ? Hrabrost je kao misljenje a misljenje je kao dupe. Svako ima jedno. :o)

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

ma paladini rulaju :P

aj ne serendajte ako se niste ni jednom osetili hrabrim za vreme bombarodvanja (iz bilo kog uvrnutog razloga) onda ste bili suvishe mali...

ko se nije penjao na potrkovlje zgrade i pretio natou je pica :P

ja sam vozio bajs tokom sirene [:D]

chak sam doshao i do mosta :)

( [;)] )...

Everybody's got a right to be a sucker once.

Link to comment
Share on other sites

A jel podrazumevas pod hrabro : Dok su bombe padale mi smo tada ziveli na zadnjem spratu u zgradi ( potkrovlje ) i celo naselje je bilo i cela nasa zgrada u sklonistu u bunkeru uzemlji jedino smo mi ono ko da nije bombardovanje ono spavali normalno kod kuce :) dok su oko nas bombe padale :) mislim mozda je to malo i ludo ali ono kao kazem sebi nece grom u koprive .

Dok se masa gurala dole i svi ono bili alavi za meto u zemunici u podrumu mi smo opusteno ciku i sve po normali , uvece gledali vatromet iznad fruske gore :)) i tako igrao se sony po celu noc i bilo da jaja :) . Samo nije bilo lepo sto nam zemlju izbombardovase tt . PS: imao sam tada 11 god :)

Link to comment
Share on other sites

ja sam tada imao 10 godinica valjda ;S

setjam se da sam blejao svako veche ispred ekonomske zemunske skole, i jeo palacinke sa nekim mobilisanim likovima, i gledao prizor kako neki random hit pvo gadja u vedro nebo, eh, to su bili dani ;(

a u skloniste nisam isao, zato sto bi pre umro od smrada, nego od bombi; p

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

ja sam tada imao 10 godinica valjda ;S

setjam se da sam blejao svako veche ispred ekonomske zemunske skole, i jeo palacinke sa nekim mobilisanim likovima, i gledao prizor kako neki random hit pvo gadja u vedro nebo, eh, to su bili dani ;(

a u skloniste nisam isao, zato sto bi pre umro od smrada, nego od bombi; p

meni su to bili extra dani samo mi je zao sto su nas sjebali jako , znaci keva i cale gledaju kako gadjaju most SLOBODE i placu a ja ono opusteno kao fazon nema skole igrice po ceo dan :)) bleja u kvartu i ono bilo je lepo .

Link to comment
Share on other sites

jbg tako je i meni bilo,samo zato sto smo bili klinci,doduse i sad bi bilo slicno samo sto ne bih igrao ace combat 2 na soniju nego bih rolao buksne,al nebitno :)

edit

sa obzirom da ni jedan civilni objekat nije bio meta

pazi brate cak sam i ja sa tada 10 godina znao da su civilni objekti bili mete.mozda ne direktno u zgradu ali ne verujem da su slucajno rusili/ubijali okolo.

Edited by Mitch

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

da ni jedan civilni objekat nije bio meta

Kazu ameri i roknu kinesku ambasadu xD

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

errrrrrr, hrabrost ocenjujem kao osobinu da rizikujes sebe da bi uchinio dobro delo, penjati se na soliter, pokazivati k*ru NATO avionima koji to, niti vide, niti ih boli uvo je glupiranje sa obzirom da ni jedan civilni objekat nije bio meta

Zapravo kruchenje,da budemo precizni :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

To je rakija al nije bitno :)

Elem ja to ne bih sad smeo da radim ali onda bih. Verovatno je to posledica Slobinog jebanja u mozak kada ti sve deluje normalno i logično.

Kad ti je mozak velichine kikirikija onda sloba i slichni mogu da te obradjuju.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

pazi brate cak sam i ja sa tada 10 godina znao da su civilni objekti bili mete.mozda ne direktno u zgradu ali ne verujem da su slucajno rusili/ubijali okolo.

i guess we'll never know :p

Zapravo kruchenje,da budemo precizni :)

da se nekome na krovu solitera nesto desilo, qrac bi se u celoj srbiji bilo ko popeo na soliter do kraja bombardovanja :p

Link to comment
Share on other sites

da se nekome na krovu solitera nesto desilo, qrac bi se u celoj srbiji bilo ko popeo na soliter do kraja bombardovanja :p

Peli bi se ali po sluzhbenoj duzhnosti u cilju povecanja civilnih zhrtava koje bi posluzhile tadashnjem rts obrazovno-zatupljujutjem programu.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Ma najjaca je bila Politika.

CEO DAN CRTACI OMGOMG :)

(zapravo 15 minuta crtaca pa 45 minuta vesti na svakih sat vremena ali nema veze :))))) )

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...