Jump to content

Problem sa peugeot clarion cd


sasaba

Recommended Posts

Imam Peugeot 206 sa fabrickim Cd-radio playerom i kada je kupljen dogodio se prvi problem

a) nije citao nijedan disk. Otisao sam kod elektricara i rekao mi je da je laser najverovatnije prljav i da treba da se ocisti, probao sam sa onim cd za ciscenje sa alkoholom ali nista trt milojka i dalje ne radi.

b) ali to nije jedini problem posto mi nije radio CD-player oslanjao sam se na radio ali nedavno je i on poceo da me j*b*, naime kada ukljucim kola i kasnije radio ja krenem da vozim a on posle nekoliko minuta samo izgubi signal, pa ga ja opet iskljucim on opet radi ali opet me kasnije izda i tako stalno.

Ako neko ima neki predlog savet ma bilo sta sto moze da pomogne u vezi sa oba problema dobrodosli ste.

Link to comment
Share on other sites

Dve opcije:

a) Idi u servis "Atom" na pocetku Vojvode Stepe (malo vise od Stepinog Vajata, pa prekoputa) i odnesi da ti pogledaju radio.

b) Ako je cena popravke dovoljno visoka da ti se isplati da kupis novi radio - kupi novi radio :) Preporuka: WEG u Vukasovicevoj, Kenwood CD/MP3 za 8000 din.

Ziv bio.

edit: Ijaaoooo soma postova! Koji sam nerd :)

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

vozi ga tamo gde si ga kupijo i jbj im mater ...(trazi novi plejer da ti stave)

Ne isplati mi se do Nemacke 700 km pogotovo sto trosi 10l tako da bolje da kupim novi, ali kada bi samo radio popravio to bi bilo ok ne mogu da vozim u tisini.

To je P206.. dobro sto je samo cd plejer problem. :)

Pa dobro ima tu dosta problema ali svi su skupi za resavanje, mislio sam da je ovaj relativno jetin ali izgleda i da ce ovo da me kosta [:(!] [:(!]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...