Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

smorishe me od rane zore... mrzim owe kwazi praznike, kad swi kao jedni drugima neshto chestitaju, a nemaju pojima shta chestitaju... uzas...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Zadnja 2 dana se borim sa gripom i temperaturom od famoznih 40 stepeni. Kuk mi je kao sito od inekcija, a fleshevi koje sam imao kad mi je bilo najgore su za knjige strave i uzasa. Uzas, ovo ni najgorem da ne pozelis. Srecan dan zaljubljenih, pravite decu bre, fale mi musterije. :D

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

^A gde ti tachno zivis? [:)]

U radnji sam, josh danas, pa burazer radi sledece 2 nedelje, dok se ja zajebavam na Kopu. Bash sam gej [:)] Al` dobro, what can we do.

Mnogo mi se ide, ali mnogo.

I mnogo mi se ne pishe onaj seminarski sa neke od prethodnih strana...ali moracu [:(]

Link to comment
Share on other sites

Ustao pre 10 min, pogledao kroz prozor, napolju se sve beli. Ukljuchio komp, na sajtu faxa pishe da nema predavanja ceo dan zbog "inclement weather-a". Idem nazad na spavanje.

Auuuuuuu, Boki napisao nesto u klejbezable !!! [:D]

<3 <3

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

kakva emisija?gde?kad?more info:)

bleja,iso da uzmem tbc,kad ono nema:(mozda je to neki znak?:!

nego,odo da hasam...

ne bih da baksuziram..pricacu detaljnije kad krene da se emituje ;) za sada... bice na radiju:"tri" :)

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

Dobio josh jednu lowIQ koleginicu koja, slusha cecu, misli da je 0.2 x 5 = 0.10 i ne zna da upali bilo kakav vid elektricnog aparata, osim miksera za nes. Mislio sam da je prva bila posebna, sada kapiram da postoji fabrika za takve ljude.

Krenuo da vodim josh jednom iracaninu knjige, verujem da postoji nekakav teroristicki lobi u srbiji. Jedni prodaju pirotehniku, a drugi uvoze automobile, samo fali prodavnica hemije i drim tim je sastavljen.

Treba mi odmor.

ne bih da baksuziram..pricacu detaljnije kad krene da se emituje ;) za sada... bice na radiju:"tri" :)

da sam znao, mogao sam da te uguram na topfm

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Raspao se od PS2 , sad session u forumu najverovatnije \o/

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...