Jump to content

Prichajte


gruja

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

skill

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

polomio je precku na dva dela :))

Juce u kladzi,i jedan od stalnih tu od starije garde,Gane(isti Cile iz kengura) prica Inter kec,a dvojica ga smaraju kako nema keca.I krene on da prica "pa vi niste culi sigurno za Ibrahimovica,madjionichara broj jedan na ovom svetu" i sad ovi ga i dalje ubedjuju da nema keca i on se iznervira(posto je sigurno stavio velike pare,posto je velika kockarchina) i krene napolje i pre nego sto je izasao samo im reche "znate sta,BICE 5:0 za Inter" i ode:))

Znam da nije neki rofl ovako,ali morate to da vidite da bi vam bilo urnebesno ko i meni :)) Lik zove Mk Donse Mekdonalds,to vam je dovoljno da skapirate kakav je lik :)))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

mene zabrinjava što ti znaš te fosile iz kladže, imaš pun potencijal da ti budeš Cile jednog dana [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

mene zabrinjava što ti znaš te fosile iz kladže, imaš pun potencijal da ti budeš Cile jednog dana [:D]

istina :)

Javljamo se jedan drugom,i kad god me vidi,pita me "mali,imas ideju?" :))

I poceo sam da kradem fore od njega :)))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?...p;nav_id=350475

boze dragi :)

sto bi rekao jedan kladionicar odavde, kengur stil :D

u iraku, igras pada bomba drugo poluvreme, 1.30 kvota ;D

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Cekaj, nije smesno sa one strane, zamisli tebi neko bla bla bla. Ok.

Ali cekajte, jel vam nije smesno, gledas mec i ekas gol ono i taman da ga zabije lik popije metak na sred terena niotkuda...Ovako kad objasnim i nije :D ali sama situacija jeste smesna i pusite ga vas trojica :D

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

glupi kanterashi :(

qft

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

cekaj stani, cemu dalja diskusija?

covek je ubijen na jebenom fudbalskom terenu i to u dresu, dok je igrao fudbal i pokusao da postigne jebeni gol i nekome moze da bude smesno sto ga je neko sprecio da postigne taj gol i ni manje ni vise pucnjem direktno u glavu vatrenim oruzjem???

Link to comment
Share on other sites

sta vama nije jasno?

tragedija,jeste ok,to je apsolutno svima jasno...ali koja kolicina nebuloze,gluposti,retardiranog i bolesnog mozga,da on donese pistolj na utakmicu i DA UBIJE IGRACA DA OVAJ NE BI DAO GOL! Nadam se da ste culi za nesto sto se zove tragikomedija,ili u ovom slucaju i crni humor...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...