Jump to content

Prichajte


gruja

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

auuuu koja golcina jebotee...

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

4:2 za real.....standardno ih igram 4+ kod kuce a danas mi se ne da da izadjem do kladze....

u sustini svidja mi se ovaj real samo me nervira opet ova odbrana nekako sta god da urade s njom oni moraju da primaju lake golove ffs.....

i da, cini mi se da je suster promasio kad je stavio robena na desnu stranu...decko probija ali ne moze onom desnom nista ozbiljno da uradi pa mora da je vrati na levu...cini mi se da bi na levoj strani bio duplo bolji...

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

grb1tj, ne razumem zasto roflujes...to govori dosta, da mu trener veruje i da zeli da ovaj stekne pouzdanje...sad ce opet prica o kezmanu, ali on nam je najbolji napadac....

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

u paru sa zigom bilo bi xy puta bolje nego ovo sad...ovo sad je, ili davanje mrtvom pantelicu koji ne ume obviously ili bunarenje na zigica...zigic + kezman = win...a sta fali kezmanu atm sad, gledao sam u prvom mecu pregled, kada je usao, trci, nije sebican, a znamo da ume da da gol, a to ocigledno sad treba, jako...ume da se stvori gde treba ffs

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Bilo bi to odlicno, samo kad on ne bi bio totalno umishljen lik.

Njemu treba 20 akcija da bi se 5 puta stvorio gde treba i 2 puta dao gol. Mi nemam ni 5 akcija po utakmica. Nije ti nasha repka PSV sa vanpersijem i kompanijom.

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

a ovi su bas bili efikasni protiv farana.....brate, 1 gol koji smo mi dali, onaj autogol je bio veliki user i necu da ga svrstam u nas, jer bi svaki normalan ono ocistio....1 gol farskim ostrvima kod kuce....pa to ne moze nikako da se opravda

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

jebo te kežman odvratni

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Bilo bi to odlicno, samo kad on ne bi bio totalno umishljen lik.

Njemu treba 20 akcija da bi se 5 puta stvorio gde treba i 2 puta dao gol. Mi nemam ni 5 akcija po utakmica. Nije ti nasha repka PSV sa vanpersijem i kompanijom.

van persi nikada nije igrao u psv-u.

ljudi, mi nemamo napadaca, mislim trenutno, po formi i igrama u klubu bi pantelic trebao da igra, ali daleko od toga da je on koristan u reprezentaciji, nesto kao deki.

bolje da stavi kacara u napad :D

Link to comment
Share on other sites

zato što ste prljave grobarčine [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Nije ni bitno za vanpersija, hteo sam samo da kazem da je kezma jedna teshka rupa a da ne pricamo da je danas njegova igra slabija 8 puta nego dok je igrao u celziju ili PSV.

Uvek bi pre zvao Zigica umesto kezmana jer koji ce nam on kurac kad su Danko, Pantela i onaj Jovanovic ponaosob(bez obzira shto nisu extra napadaci) dva puta bolji od njega.

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...