Jump to content

Prichajte


gruja

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nisam bio za smenu Djukica ali poshto je Radomir sad na celu onda cu im oprostiti. No, videcemo shta ce i kako ce biti, ali ako neko moze neshto da napravi onda je to on.

i ja sam pre za Radomira, i boli me kara za Đuku jer je grobar, ali ovo što su mu uradili je mnogo mnogo trulo, ne znam kako ih nije sramota..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Mozda Radomir i uradi nesto, secam se da je davao izjave da ce na celo nekog srpskog kluba ili nacionalnog tima stati, tek kada odu ljudi koje on ne zeli, takozvana fudbalska mafija.Sada kada je dosao, volim da mislim da je stanje bolje i da mozemo da se nadamo svetskom prvenstvu.Steta sto je prva utakmica protiv Farana, ali jedva cekam drugu kada idemo na mnogo ozbiljnijeg protivnika.

@ Neo

Nije niko ispao seljacina prema Djukicu, vec on prema klubovima.Svi veliki klubovi kojima su trebali igraci u to vreme, nisu pustali svoje na olimpijadu, jedino Partizan MORA.Sva sreca pa smo i bez njih zgovnali Fener, sada sto nismo imali srece to je druga prica.

Link to comment
Share on other sites

Nije niko ispao seljacina prema Djukicu, vec on prema klubovima.Svi veliki klubovi kojima su trebali igraci u to vreme, nisu pustali svoje na olimpijadu, jedino Partizan MORA.Sva sreca pa smo i bez njih zgovnali Fener, sada sto nismo imali srece to je druga prica.

da nije tog Djukica Partizan sada ne bi ni igrao protiv Fenera.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

ne bi se desilo, sad imate sreću što se Zvezda raspada, pa će Jokan da ispadne trenerčina, ni kriv ni dužan

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Jedan nula na banjici O-HO-HO :D

Jagodino mi pevamo za tebe,

Jagodino za tebe ovde smo,

i ako drugi nece ko ih jebe,

mi za tebe zivot dadjemo!

[:D]

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

i to lagano..:)

danas sam imao totalno fudbalsko popodne koje je na kraju zacinjeno interom i sampdorijom..s obzirom da sam pre toga gledo engleze, tekma je izgledala mnogo jadna..stvarno je italijanski fudbal u odnosu na pl miljama unazad..sve nesto sporo, bezveze,razvlacenje,dejan stankovic na terenu, ma katastrofa..uzitak slab..u odnosu na everton-port i ars-njuk totalna beda

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...