Jump to content

Prichajte


gruja

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@highli meni recimo nije jasno kako mozes da kazes ono za Fergusona!?

tog coveka kad vidis kako se raduje kad Man da gol,kao dete od 7 godina...jako pozitivno zraci...dok sa druge strane,Venger je uvek nesto namrgodjen...

strucnost ne pominjem jer govorimo o nekom simpatisanju ova dva trenera...

mogu da kazem za bahatog matorana koji je posle 99-e izgubio skroz kompas, gadjao igrache (beks otishao zbog njega, i rekao da se nece vratiti u manchester ni na koju funkciju dok on ne ode iz tima), vredjao i bio kaznjen milion puta, potrosio gomilu para na neke fudbalere (kleberson, veron, forlan etc), i jos svi drkaju na njega kao trenera

Sa druge strane Arsen nikad nije trosio, gomilu igraca je napravio i nikad ga nisam video da je nekog prozivao..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

i opet frka oko trenera..

reci cu samo da se slazem sa perom, dobro mozda ga je i on malo preterao, dokazao se fergi kao trener ranije, sada samo zivi na staroj slavi, tacnije na slavi tima koji je sam stvorio. sto mu se i moze..

dok recimo arsen konstantno stvara tim i svake sezone izbaci nekog igraca..

Link to comment
Share on other sites

i to sa kojim budzetom Arsa raspolazhe,a sa kojim Mancha.Manchester nije od Bekama izbacio svog igracha vec godinama,tu su sjajni Filip Bardsli,Daren Flecher ili recimo Dzon O Shea.

A ne zaboravimo tako sjajne i uopste nepreplacene igrache kao sto su Dejvid Belion,Oven Hargrivs,Erik Djemba Djemba uz vec pomenute Perine promasaje.

Poenta priche je da je Arsenov penis veci od Aleksovog,i da Aleks nije los trener,nego da je jednostavno Arsen bolji.

Arsenov jedini promasaj je sto je pustio Bentlija i to je to.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

lol

izguglaj malo sta je osvojio ..

c/p wiki

Premier League (3): 1998, 2002, 2004

FA Cup (4): 1998, 2002, 2003, 2005

FA Community Shield (4): 1998, 1999, 2002, 2004

Runner-up

Premier League (5): 1999, 2000, 2001, 2003, 2005

UEFA Champions League (1): 2006

malo li je?

Domestic competition

* Premier League: (9) 1992-93, 1993-94, 1995-96, 1996-97, 1998-99, 1999-00, 2000-01, 2002-03, 2006-07

* FA Cup: (5) 1989-90, 1993-94, 1995-96, 1998-99, 2003-04

* League Cup: (2) 1991-92, 2005-06

* FA Charity/Community Shield: (7) 1990*, 1993, 1994, 1996, 1997, 2003, 2007

European competition

* UEFA Champions League: (1) 1998-1999

* UEFA Cup Winners' Cup: (1) 1990-91

* Intercontinental Cup: (1) 1999

* UEFA Super Cup: (1) 1991-92

svaka rec je suvisna...

Aberdeen nisam ni kopirao. Inace ne gotivim ja nesto posebno ni Alexa, nego je samo primer kako Arsen ne moze biti najbolji...

Link to comment
Share on other sites

paul scholes, ryan giggs, gary neville

dosta ;p

pa oni su igrachine,tu su vec 10 godina i i dalje nema ko da ih zameni,nije uopste prica o njima

Ajde onda i ovako

Thierry Henry i Nicolas Anelka

dosta ?

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ruda je oterao zbog Krileta,tu nema sta,nije pogresio

mislim da je i Beksa isto zbog njega relativno,ali mozda sam omasio godinu dana,sad se nerviram sto ne mogu da se setim,a mrzi me da guglam

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

boze kolko sam alergican na te skracenice.. ruda beksa mancha ferga arsa.. :/ reci mu ime jebote, ne koristi engelske skracenice, zvuce debilno.

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

preterujesh grujo, ni arsen venger ne stvara potpuno nove mlade igracke zvezde, nego samo svakog leta ode u francusku ili afriku i kupi nesto dobro i nepoznato. Ne znam da li ima dara za stvaranje novih talenata ali ima svakako oko da prepozna one postojece i jeftine.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

hvala, i necu, ne shvatam ljude kao ti, dodju i nadure se kad im nesto kazes iako sve sto sam rekao je sasvim na mestu

skoro je debilo kao i kada koristis neke strane reci kad mozes da koristis domace

Edited by SilentCat

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

ne u tom smislu, ali evo ti primera cemu ovo realno vodi:

[preuvelicavanje] i tako ti ja tellujem bro da je onaj richa bacio koji lesson onom roni, strpao ga lik u pocket, bro nije znao gde je levo [/preuvelicavanje]

ali bitno je da se gruja kad mu kazes nesto naduri kao malo dete, dobro ne zaplace i ne kaze sto si mi ukrao lizalicu :(

najjaci su ti likovi, kazes im nesto, oni se nadure tako, bambi za tebe, dokazao si da sam jos vise u pravu sa tim "durenjem"

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

ne u tom smislu, ali evo ti primera cemu ovo realno vodi:

[preuvelicavanje] i tako ti ja tellujem bro da je onaj richa bacio koji lesson onom roni, strpao ga lik u pocket, bro nije znao gde je levo [/preuvelicavanje]

ali bitno je da se gruja kad mu kazes nesto naduri kao malo dete, dobro ne zaplace i ne kaze sto si mi ukrao lizalicu :(

najjaci su ti likovi, kazes im nesto, oni se nadure tako, bambi za tebe, dokazao si da sam jos vise u pravu sa tim "durenjem"

brate najjaci su likovi kao ti

misle da su nadurili lika a uopste nisu

najjace da sam se ja nesto potresao oko tvog posta

nego ga nisam ni smatrao dostojnim da ti odgovorim ikako drugacije

posto ovo sto si ti napisao ja nisam ni slicno,iako da,vidim,pise preuvelicavanje

ja cu Inzagija da zovem Pipo,Bekama Beks,Nistelroja Rud,takva mi je navika.90% timova ne zovem po imenu nego po njihovim nadimcima,jorgandzije,slepi mishevi,tobdzije,plavci,shvabe itd itd.

i sto je najveci fazon o cemu ti pricas

kakve engleske skracenice

nijednu englesku rech nisam upotrebio

rekao sam tri igracha po njihovim imenima-nadimcima

o cemu pricas brate SRBINE,hoces da napisem Rud cirilicom,a nisam video nijednog engleza da je rekao za Kristijana Krile lol

@igi

brate 90% Arsenovih igracha su kod njega od 15te-16te godine.Recimo imas igrache koji su prosli celu Arsenalovu skolu a sad ni nisu u njemu(kao npr. Eshli Kol,Bentli,Alijader,Larson(iz Birmingema))

cinjenica je da on jedini ima muda da kaze klincu od 15godina,dodji igraces.Ja sam prvi pljuvao Fabregasa kad se pojavio,sad drkam karu na njega,postao je cudoviste jebote :)

Kad su skole ko skole u pitanju,najpoznatija je west hemova akademija,nema tu sta,a van Engleske,Ajaksova i evo sad da me ubijes ne mogu da se setim kako se zove ta Francuska akademija,odakle sto jes jes,Arsen dovodi takodje vecinu igracha.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

brate 90% Arsenovih igracha su kod njega od 15te-16te godine.Recimo imas igrache koji su prosli celu Arsenalovu skolu a sad ni nisu u njemu(kao npr. Eshli Kol,Bentli,Alijader,Larson(iz Birmingema))

cinjenica je da on jedini ima muda da kaze klincu od 15godina,dodji igraces.Ja sam prvi pljuvao Fabregasa kad se pojavio,sad drkam karu na njega,postao je cudoviste jebote :)

Kad su skole ko skole u pitanju,najpoznatija je west hemova akademija,nema tu sta,a van Engleske,Ajaksova i evo sad da me ubijes ne mogu da se setim kako se zove ta Francuska akademija,odakle sto jes jes,Arsen dovodi takodje vecinu igracha.

ima i Rajkard muda da ubaci klince, tako da to ne moze biti najvazniji kriterijum...(u nedelju za Milan postigao gol cim je usao neki klinac na "P"-nije Pato:))

u mirin brah?

u mad? come at me bro!

Link to comment
Share on other sites

brate najjaci su likovi kao ti

misle da su nadurili lika a uopste nisu

najjace da sam se ja nesto potresao oko tvog posta

nego ga nisam ni smatrao dostojnim da ti odgovorim ikako drugacije

posto ovo sto si ti napisao ja nisam ni slicno,iako da,vidim,pise preuvelicavanje

ja cu Inzagija da zovem Pipo,Bekama Beks,Nistelroja Rud,takva mi je navika.90% timova ne zovem po imenu nego po njihovim nadimcima,jorgandzije,slepi mishevi,tobdzije,plavci,shvabe itd itd.

i sto je najveci fazon o cemu ti pricas

kakve engleske skracenice

nijednu englesku rech nisam upotrebio

rekao sam tri igracha po njihovim imenima-nadimcima

o cemu pricas brate SRBINE,hoces da napisem Rud cirilicom,a nisam video nijednog engleza da je rekao za Kristijana Krile lol

becks = beckham u engleskoj, fergie (takodje i ferga) = ferguson u engleskoj

to je ono sto sam video u tvom postu, ovo ruda i mancha si ti nesto smislio tbh nije ni bitno, nadimci timova su druga prica, je uopste nisam nista rekao za to

u svakom slucaju jel tesko napisati manchester (ili samo city ili united?), ferguson, beckham ? jos je lakse napisati i bez spelovanja.

samo da razumes, ja nisam nikad rekao AU KOJI DEBIL OVAJ GRUJA SMISLJA RETARDIRANE NADIMKE

rekao sam samo da sam alergican, jer svaki put kad vidim takvo srbovanje stranih nadimaka mi se povraca, tbh, pogotovo kod domacih komentatora, al' dobro mozda sam i preterano reagovao (u drugom postu), nije ni bitno, kapiram da svako ima nesto sto ga nervira, eto mene to upravo nervira

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...