Jump to content

Prichajte


gruja

Recommended Posts

moze i 11

bitno da vichu "udri banku u BELE KOPACKE"

ili "UDRI KECA SMINKERA"

:)))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mesi je mislio da je maradona..ali ne ide to tako.jedan je dijego.i samo je on mogo da da go rukom i da ispadne faca.znao sam da ih stize kazna..treba se i rajkardu najebati sunca jer je izveo gudjonsena za motu.ko neki italijanski smrad..

saragosa je otrsila real,ali su se prerano zashtekali..a aimar im se smejao u lice i igrao se fudbala..

Link to comment
Share on other sites

mene samo interesuje sta bi bilo da je Sevilja dobila?

Imaju bolji h2h sa Realom,a losiji sa Barsom

a Real ima bolji h2h sa Barsom

jel to znaci da bi Sevilja overavala titulu u poslednjem kolu?

Koji smor :(

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Real bi bio prvi, Sevilja druga, Barsa treca, prema B92

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Veći deo omladinske fudbalske reprezentacije Haitija napustio je ekipu tokom presedanja u Njujorku, nekoliko sati pre planiranog puta za Južnu Koreju i pripreme za predstojeće Svetsko prvenstvo, saopšteno je u sredu uveče u Port-O-Prinsu.

Reprezentaciju igrača mlađih od 17 godina napustilo je 13 od ukupno 18 igrača. Oni su nestali sa aerodroma u neodređeno vreme u noći između utorka i srede i za sada se ne zna gde su, objasnio je generalni konzul Haitija u Njujorku Feliks Ogisten.

"Ne znamo tačno gde su, ali pozivamo ljude iz haićanske zajednice da nam pomognu da ih nađemo", rekao je Ogisten i dodao da ne zna da li američke vlasti pomažu u potrazi.

Reprezentacija je trebalo da igra na pripremnom turniru u Južnoj Koreji. Svetsko prvenstvo igra se u avgustu.

izvor blic

fml

Link to comment
Share on other sites

da mi je neko rekao da cu se ikad ovako radovati shto je real osvojio titulu opalio bih mu shamar... zhao mi shto beks nije postigao odluchujuci gol ali i ovako je svojim igrama u proteklih mesec-dva zapushio usta svim kriticharima.

Link to comment
Share on other sites

Danas u 19h u Vrscu pocinje veliki turnir u malom fudbalu, moja ekipa otvara turnir za TV kamere :)) izvukli smo najjacu grupu i danas igramo sa ekipom foruma koja je inace I savezna liga u futsalu :( plus su mi preoteli najboljeg igraca kojeg sam zamenio sa GRUJOM...ololololo

Nadamo se porazu manjem nego nasi mladi u finalu EP :)) Prosle godine u polufinalu smo ispali od iste ekipe sa 2:1 :(

fml

Link to comment
Share on other sites

ulazimo u tekmu u kojoj smo autsajderi,spremni smo da damo 110% svojih mogucnosti,atmosfera u ekipi je sjajna,svi igrachi su bivsi talenti i trenutni alkoholichari:),nadamo se dobroj podrsci sa tribina,igracemo mushki pa kako nas sreca pogleda.Ovaj turnir ce obeleziti pesma "MI SMO LUDACI,BICEMO PRVACI"

:))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...