Jump to content

Prichajte


gruja

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

za barsu je suvisno dati bilo kakav komentar..

drago mi je da gledam da anri plete opet:)

? ... ne bih da te vredjam al ono...

sigurno ne pricam napamet..diego je postao sebican, vise ne zna da da loptu s ocima, drvi je previse, ne dribla tolko dobro ko pre 1-2 godine i slab je u picku materinu..uzo ga je onaj neki Silva iz hamburga i smarao ga, ovaj se pogubio..moze da bude kralj verdera jos 5 godina jer je to nemacka liga..za neku ozbiljnu je smesan krajnje..

da je vanserijski dobar, mozda bi uspeo povuci ekipu i ne bi bili 10i..

mislim to je neka licna procena zasnovana na dvanestogodisnjem gledanju fudbala [:D]

25 miliona (koliko ce juve dati) dati za njega je potpuni promasaj i nepotrebnost..

ako pogresim rado cu progutati svoja govna..pogresi covek zzlz

Link to comment
Share on other sites

zabo lika u tunelu na poluvremenu protiv hajduka.....

ja ne verujem da lik ne prestaje da se seljaci....ja bih mu dozivotnu zabranu dao sad....

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

prognozirao bih mu zlatnu malinu ako ode u englesku..:)

jak je kao musica a nije da kazes brz ko metak..s druge strane mislim da bi se u spaniji proslavio..

ipak je to nemacka..da nema holandije bila bi najgora liga

edit: sad sam tek vido - sutra ce biti ova slika [:D]

zanetti.jpg

Edited by GibanicA
Link to comment
Share on other sites

prosto ne znam sta da mislim.

malo sam znao o momku osim da puni mreze u nemackoj.

sad sam odgledao.. pa jedno 80% njegovih golova, i mogu reci.. da je decko jebeno lud.

25 golova u bundes ligi, 6 golova u kupu, 4 u uefa kupu i 7 u kvalifikacijama za svetzko.

ima 23 godine, a drogba je imao 25 kada je dostigao vrhunac u olimpiku.

a po meni bas i nema neke vece razlike izmedju francuske i nemacke lige.

Bring It

Link to comment
Share on other sites

mene Dzeko isto iskreno odusevljava.Ae Grafite je crnchuga ko crnchuga,ali Edin je mnogo mnogo opasan jebote.Mada,opet,i u repki i u wolfsburgu ima najveceg bosanskog kreatora ikad Misimovica :) Bolji je i od Sushica :))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...