Jump to content

Prichajte


gruja

Recommended Posts

pobeda kakva je takva je,mi smo tamo pobedili,a Poljaci su pukli,a Portugalci iksirali

Portugal bio bolji danas,ali dobili nakon sto su dali evrogol kojem je prethodio faul

smor

sad tek gledam koliko ti kiks protiv Kazahstana sve poremetio

da smo tamo dobili,mogao bi da ides u Portugal i da komotno izgubis,a ovako kara

Sad nam samo ostaje da se nadamo da ce FIFA da kikuje borate

fml

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ma hoce kurac,u poslednje dve 'dine sve kao nesto opominju,nista konkretno nije bilo

nisu kaznili ni Grke ni Poljake

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ma hoce kurac,u poslednje dve 'dine sve kao nesto opominju,nista konkretno nije bilo

nisu kaznili ni Grke ni Poljake

pa bas zato mozemo da ocekujemo kaznu. grci i poljaci su koliko-toliko uticajni u svetu, grci u poslednje vreme, a znamo sta jev.. ups, poljaci znace svetu... tako da.. sve moze da se svali na jadne "borate", sto kaze shoole

Link to comment
Share on other sites

Svim fudbalskim sladokuscima koji sa zebnjom prate i ocekuju vest da UEFA izbaci Kazahstan zato sto je predsednik drzave uhapsio zeta koji mu je varao cerku , a zet je inace predsednik FS Kazahstana, moram da saopstim pravilo koje vazi da ako je jedna reprezentacija odigrala 50% + 1 utakmicu u kvalifikacijama rezultati sa protivnicima se ne brisu. Kako je Kazahstan odigrao u subotu 50% utakmica u grupi i ako u sredu odigra i tu + 1 onda i ako UEFA izbaci njih nama se ne brise poraz od 2:1. Ali dobro je sto nam nece doci u Beograd pa ce biti 3:0 p.f. :)

fml

Link to comment
Share on other sites

JERMENIJA VODIIII

AJDE NEK OSTANE TAKO

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Jermenija 1 - 0 Poljska

e sad pobedis poljake gajbi i boli te kara

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

lazes?kako,gde,zasto?

Znam da ima 9og na Margiti u organizaciji nekih matoraca

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

spremaj se ti bolje za 25-ti...a to montazno je verovatno deciji tur koji je bio pre nedelju dana u Vrscu ;)

jeste,TURNIR CHOKOLINO

umro sam od smeha danas kad sam pitao ljubaznog chiku pored terena :))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

lazes?kako,gde,zasto?

Znam da ima 9og na Margiti u organizaciji nekih matoraca

Pa bio je sredinom maja isto neki u Margiti, u Vasinoj, ali je mene mrzelo da igram, moji su naravno, ispušili zbog toga. [:D]

A i jebem ti ovaj turnir, igraću im kurac u sred juna.

Grujo nube, ti kako igraš, i nisi za bolje od Čokolina. [:D] Taman da se ravnopravno nadmećeš. ;)

Edited by Laza
Link to comment
Share on other sites

nub ili ne,igram za Shoosha

to mi vrhunac karijere

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...