Jump to content

Prichajte


gruja

Recommended Posts

pukli smo 3:2,a realno lako smo mogli i do 3 boda,a ne samo do jednog...mislim da smo propustili barem 4-5 izglednih prilika za izjednachenje,steta,odlicno smo igrali...hvala Shuletu na gostoprimstvu,dochekan sam ko Roben:)),nek padne upload,nismo se obrukali :)))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pukli smo 3:2,a realno lako smo mogli i do 3 boda,a ne samo do jednog...mislim da smo propustili barem 4-5 izglednih prilika za izjednachenje,steta,odlicno smo igrali...hvala Shuletu na gostoprimstvu,dochekan sam ko Roben:)),nek padne upload,nismo se obrukali :)))

Videcu da nabavim snimak, bar nekih delova utakmice...sansi smo imali bogami i dvocifren broj...protivnici su mi posle utakmice priznali da su ocekivali da ih izbambusamo, iz tri suta zaboli su nam 3 gola...u sredu igramo sa trtom predicem bivsom zvezdom doncastera, levskog, crvene zvezde, hajduka iz kule... :))) prosto ne mogu da se setim koliko mi je ljudi cestitalo posle utakmice na odlicnoj igri i nesrecnom porazu :) gruju tek ceka VIP docek, izboxovacemo prenociste u Vili Breg za naseg superstara :D www.villabreg.com cisto da vidis kakav te luxuz ceka :)))

NAPRED LUDACI BICEMO PRVACI!!! :D

fml

Link to comment
Share on other sites

heh,klupe su bile sa desne strane,lol nobs:)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Brate,zivim za trenutak kad cu da uradim dva bicikla i povedem u levu stranu a Rajic da me bespomocno pogleda :))))))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

culi,ali niko nesto ne pridaje znacaj tome jer smo ih masakrirali 35 razlike :))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...