Jump to content

Najzabavnija klasa


Cvvve

Recommended Posts

ja imam warlocka 42. lvl koga sam prestao da igram zato sto se svodi na to

da bacis 2 dota i cekas da krip crkne i to je sve

bas je onako i win button

bacis 2 dota i stojis

Ja imam hantera lvl 35. Kad sam bio lvl 33 ubio sam elite croca u STV-u, lvl 38. Da, pet levela većeg elita. A kod Nesingwaryja sam ubio dva level većeg loka koji me prvi dotovao. Eto, sad ja kao znam da je hunta iwin...

Link to comment
Share on other sites

I dalje smatram da je warlock statichan . I to u poredjenju sa magom ... za huntere ne zelim uopste da diskutujem oni su van svake konkurencije lol . Shadow priest je daleko pokretljiviji nego warlock ... njegova mana je sto ima malo spellova za napad ... swp ve vt mind flay i mindblast ...ajde sada ce kao da daju swdeath ... sto dodje execute ... tako da ce biti bolji ...

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

ja imam warlocka 42. lvl koga sam prestao da igram zato sto se svodi na to

da bacis 2 dota i cekas da krip crkne i to je sve

bas je onako i win button

bacis 2 dota i stojis

Kao shto sam i mislio, ovo moze da kaze neko ko nije igrao warlocka...Istina je da dotovi "izjedu" protivnika kolko tolko brzo (zavisi od njegovog hp-a i tvoj spell dmg-a), shto ne znachi da je lock no skill klasa, kako je mnogi zovu.Chim kazes lock na wow forumu, odma ide flame : omg dots dots coil omgomgomg i te gluposti. Pogledaj neki bolji warlock film i pogledaj dal mu se dmg uglavnom svodi na dotove plz...

P.S. ovo nije hejt, samo odgovor na tvoju odbojnost prema warlocima :D

latencyqv9.png Just great...
Link to comment
Share on other sites

Da dodam, u pve je svaka klasa staticna, svi moraju da stoje na nekom odredjenom mestu i da rade svoj posao, dok je u pvp drugacije. Sto se tice huntera za pvp sigurno nije statican, jer kad ti target pridje vise nemozes da ga gadjas nego moras neki scatter shot/frost trap pa da se odaljis od njega, osim ako ne zelis da ides melee, hunter na oruziju ima minimum range i maximum range dok sve ostale range klase imaju samo max range, ova prica posebno vazi kad se hunter bori protiv melee klase.

Vezano za topic, probao sam da igram skoro sve klase, neke sam dogurao do lvl 60 neke do ~40lvl, po meni su najbolje klase za levelovanje i zezanje Hunter i Druid, warrior je takodje dobar ali ne kao ove prve dve. Uveren sam da svako misli drugacije o nekoj klasi, ovo je totalno subjektivno misljenje i nemoze se generalizovati, meni se npr. ne svidja rogue jer me smara da se nekome sunjam iza ledja dok se nekome takav stil igre svidja

itd :D

It's kinda hard when you don't know the meaning, but everything happens for a reason

Link to comment
Share on other sites

Vidim da svaki ciga svoga konja hvali pa da i ja kazem nesto :)

Trenutno imam main mage lvl 60 i jos par altova rogue, shaman, lock, hunter. Sto se tice pve mislim da se najbrze moze izlevelovati sa hunterom, jer jednostavno najmanje mora da jede/pije posle borbe a moze da pulluje mobove na najvecoj razdaljini. Sa nekim klasama ovo moze da bude vrlo iritirajuce tipa mage gde posle 2-3 moba 30 sec pauze za klopu. Ali sam zato sa mage najmanje ginuo jel se najlakse bezi od >3 protivnika :). Sa druge strane sto se tice pvp ako nesto mrzim to je kad se u AV kada igram sa mage mimoidjem na mountu sa lockom, koji redovno sidje i baci mi silne kletve i ako u narednih 10 sec ne ukljucim ice barrier, fire ward ili ice block crknem :) To sto je lock statican je zato sto ga zabole da se krece. Jednostacno najveci dps. Ali ima i situacija gde 2 maga sa blizzardom mogu da uspore/zaustave napad 10-15 protivnickih igraca u BG. Rogue definitivno najbolji za genkovanje ljudi i za cuvanje flagova u AB kao i za q koji se mogu da se urade sa stealth. Za raid se slazem da je dosadan. Shamani su isto vrlo zanimljivi ali sa njima sam najmanje igrao (jedino znam da me uvek pawnuju u BG kad sam sa mageom:). Sto se tice wara sa njima nisam igrao ali se ne slazem sa konstatacijom da su oni najbitniji u raidovima. Da je neko najbitniji pravili bi se raidovi samo sa jednom klasom ili 50% iste a ne ovako po 5 od svake. Al sam se nalupao.. poz :)

So when you fall to the ground,

And finally get back to reality, and no one else is around,

So tell me how does it feel to be the enemy?

Link to comment
Share on other sites

Shadow Priest je imba zanimljiv i za lvl up i za igranje na lv60 kada imash decent opremu, ja poslednjih mesec dana UZIVAM igrajutji WoW samo zato shto sam Shadow i zato shto imam kinda nice gear za dmg. Mada Priest generalno nije za one kojima je healovanje mrsko i onima koji ne vole da zavise od drugih igracha po pitanju grindovanja/world pvp-a jer sa Holy ili Disc Priest netjesh dogurati sam daleko. =) Totalni bedak shto vishe guildova u WoW-u ne kapira da je makar jedan Shadow Priest veoma dobar za raid i doprinosi u velikoj meri u sluchaju kada su ostali, healing spec, Priestovi dobri i ima ih za raid.

Jbg, ja tju da nastavim Priesta, ulozio sam skoro 90 ingame dana za njega pa mi je jako mrsko da prestanem da igram tog lika. Ali tju verovatno igrati na nekom od novih servera (mozda i na starom, ne znam josh) Rogue-a ili Druid-a jer tje mi trebati alt za razonodu kada dingujem 70 i budem opet Healbot. Mogutje Druid, malo sam se navikao (malo vishe ;P) da imam i healing magije tako da mi je Druid bolja opcija iako jedino mogu da igram gej Elfa u gej Alijansi (Taurene ne spominjem, jer tbh ne bih igrao Taurena ni za sav gold u WoW-u).

Btw igrao sam dosta na Warrioru, Warlocku (njega sam i lvl-ovao), Shamanu i Hunteru i shto se tiche igre na lv60 meni je i dalje Shadow Priest najzanimljivija klasa (+spec) za igranje. Sledetji na toj listi mi je Warlock ali neshto mi ne lezi to igranje sa petovima i nekako.. hmm.. verovatno je navika, mnogo mi se vishe igra sa Shadow Priestom kada je u pitanju dilovanje demidza + shadow magije.

Neshto sam malo igrao Rogue-a, par nedelja konstantno ali igrao sam samo "grindovanje" :-) i PvP (world/bg) i mogu retji da sam najzanimljivije World PvP (gank naravno) trenutke u WoWu imao bash igrajutji tu, stealth, klasu. Zato sada i hotju da zbudzim nekog Rogue-a ili Druid-a. Shto se tiche PvE-a nemam blage kakav je mada od mnogih ljudi sam chuo da je Rogue dosta zanimljiv za lvl-up, dok je za high end PvE veoma dosadan. Battleground PvP je isto zanimljiv ali ne u toj meri kao World PvP.

Eto, to je moj subjektivni pogled na klase u WoWu koje sam dugo ili bar malo igrao/lvl-ovao.

Ali vetj je neko rekao, sve je u tome koji je tvoj trip. Znam ljude koji ne bih igrali nishta sem Healing klase (PvP, PvE, ma sve) a znam i one koji bi batalili igru da moraju da healuju nedelju dana. A imash i one, koji bi igrali sa bilo kojom rasom/klasom samo da vide high end PvE - neko se lozi na to vishe nego na igranje same klase i uloge u raidu.

Moj predlog, probajte sve klase bar do lv25 or something, tada tjete imati bar neki uvid i formiratjete mishljenje koje moze da vam pomogne oko izbora konachne klase koju tjete terati do lv60 (bolje recheno, 70 sada ;-D). Takodje, josh jedan predlog, nadjite neku dobru dushu (poznanika, prijatelja (irl, friend list, guild, etc)) koja je voljna da vam pozajmi karaktera na par sati-dana pa da probate tu klasu i high end PvE-u/PvP-u pre nego shto se odluchite za roll/reroll.

Pozdrav, /peace.

Link to comment
Share on other sites

jesi shadow priest ( ud cak )

ali moram da kazem /bravo

LOL !

Moj savet je da jednostavno svako proba i vidi sta voli ... standardni stereotipi i sve sto procitate po forumima u 99 % sluchajeva nisu tachni to sam i sam iskusio ( secate se mojih ala kili retardiranih opaski "pre bi se ubio nego da igram paladina itd" , pa sada imam 115 days played na jednom , za to mogu samo forume da krivim :P ) . Sve klase su dojaja jer je igra ZLO !

Edited by Ayreon

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...