Jump to content

Reroll anyone ?


Katsu

Recommended Posts

Cisto me zanima dal ce neko od vas da krene na novom realmu...

-------------------------------------------------------------------------

Normal (PvE)

Hellfire

Ghostlands

Nagrand

RP

The Sha'tar

PvP

Auchindoun

Karazhan

Shattered Halls

RP PvP

Sporeggar

Battlegroup

All these realms will be together in a new Battlegroup. Name yet to be released.

All these realms will be no-migration realms, and thus will not see players transferring to them until the PCT allows such when the realms are 6 months old.

-------------------------------------------------------------------------

Dobra stvar je sto ih stavljaju u novu betl grupu.

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

A niko alijansu :(

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Pa ako bih pravio huntera , to bi trebao da bude Elf :)

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Ipak rollam hordu , videcu na kom servu , bice be huntard.. :D dont judge me , ali stvarno ne mogu orc-a ( svi hunteri su orc ) a i necu , trollovi su ruzni ( no offence killy ) a taurena ni pod razno ..

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Ne , horda .....sada sam dl-ovo tbc model viewer , ovi blood elfovi su mnogo gay choche............................ali ima jedna kombinacija koja mi odgovara.... :)

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

reroll moze da bude i opasan,tako cuvajte se ;)

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

Ja sam vetj upao u neki premade guild, ozbiljan, ono tipa 40 ljudi i svi exp. Vetj 2 dana traze Druide i bash mi se super poklopilo. Sajt, Vent serv, etc etc izgleda ozbiljno. Oficir drzi server IRC kanal na Quakenetu i te fore.

Ae pa ako se neko odluchi za Alijansu neka dodje na taj server koji pochinje na K.. Karahzan ili tako neshto. =)

Javitju nickname.

Nego gledam ove realm forum-e na Blizz sajtu i na sva 3 pvp servera otprilike ima 1-2 Ally guilde in making a jedno 10 Horde gildi.. svi koji kazu shta tje da rerolluju su Horda, ne bash svi ajde.. ali 90% ljudi. =)

Kapiram da tje prvih par nedelja biti 90% Horde igracha na serverima. :P

Link to comment
Share on other sites

evo 7:17 ulogovao sam se na nove pvp servere i uradio /who

Karzahtan(or something) Horda sve klase oko 30+ ljudi,Alijansa sve klase oko 5+ ... haha

Slicna je situacija i sa druga dva samo sto ima malo manje horde :D

Rolati ally ako hocete insta bg...bar za sada dok se ljudi ne smore sa BE i vrate na main char.

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...