Jump to content

Sako ft Roze maja


Recommended Posts

  • Replies 126
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

da izbacimo posrane gatje iz priche jel su nisu primerene. otjesh da kazhesh da ti kad vidish lika u roze sulji na ulici upresh prstom u njega i vichesh "PEDERU" ?

pa, ne

smejacu mu se

ni ti necesh, kada vidish ribu u dopichnjaku vikati "AL BIH TE JEBAO" ili "KURVO" ali cesh prokomentarisati u slichnom maniru sa drugarima

stvari se menjaju i bez toga da mi utichemo na njih jel ne zhivimo sami na ovoj planeti, a ni jedna nacija koja je na nekom stupnju razvoja da ima tv i internet ne mozhe da se odupre promenama spolja.

i? mi se josh nismo promenili ni po nekim osnovnim stvarima a ti prichash kao da je vreme da prihvatamo neke totalno nebitne i sitne promene poput ove

to je mozhda tako bilo pre 50 godina. moda (koja je produkt drushtva) je uticala da ta podela vishe ne postoji. sem kod nekih zatucanih primera ljudske rase.

chini mi se da se mnogo slobodno koristish sa tim "zatucano"

realno, mi zhivimo u zatucanom podruchju, u zatucanoj drzhavi

koliko daleko si spreman da idesh da proglasish metar mesine pederasto [roflmao] odushevljavash me :)

hocesh da kazhesh da su pederi poznati kao momci koji retko vezhbaju i ne misle na svoj izgled?

odushevljavash me :)

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Lag je u pravu, bilder u roze kosulji deluje pederasto.

mislim, roze... sta je vama?

pa, ne

smejacu mu se

ni ti necesh, kada vidish ribu u dopichnjaku vikati "AL BIH TE JEBAO" ili "KURVO" ali cesh prokomentarisati u slichnom maniru sa drugarima

pa ljudi tje uvek svashta prichati. ako tjesh se tangirati svemu shto ti bilo ko kazhe netjesh daleko dogurati shto zbog batina shto zbog zhivaca. mislio si da ako uzmesh zamenu teza sa posranim gatjama da tje ti protji ista .. ccc

i? mi se josh nismo promenili ni po nekim osnovnim stvarima a ti prichash kao da je vreme da prihvatamo neke totalno nebitne i sitne promene poput ove

nishta nije nebitno. od malih stvari se pochinje.

chini mi se da se mnogo slobodno koristish sa tim "zatucano"

realno, mi zhivimo u zatucanom podruchju, u zatucanoj drzhavi

i to automatski znachi da i ti morash biti zatucan ?

hocesh da kazhesh da su pederi poznati kao momci koji retko vezhbaju i ne misle na svoj izgled?

odushevljavash me :)

otjesh da kazhesh da lik koji je kao grana bez grama mishitja slika i prilika mushkarca ?

:*

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

pa ljudi tje uvek svashta prichati. ako tjesh se tangirati svemu shto ti bilo ko kazhe netjesh daleko dogurati shto zbog batina shto zbog zhivaca. mislio si da ako uzmesh zamenu teza sa posranim gatjama da tje ti protji ista .. ccc

ne shvatash. mozhda neka riba samo voli minic ali cesh ti misliti da je kurva jer je ustaljeno u drushtvu da ribe koje se rado daju nose minic

a ono shto sam hteo da kazhem jeste da se necu na ulici derati "PEDERU" jer ne vidim razlog za to. ali smejacu se gariju koji je u roza majici izashao u centar grada, ili cu barem u sebi misliti da to nije bash najnormalnije

nishta nije nebitno. od malih stvari se pochinje.

:\

ok, sad hocesh da kazhesh da je mnogo bitnije u ovom drushtvu postaviti normu da je nositi roza majicu normalno

nego postaviti normu da pljuvati po ulici, krasti i nipodashtavati znanje i kulturu ne valja?

i to automatski znachi da i ti morash biti zatucan ?

ne, to znachi da u datim uslovima, ti ako mislish da je roza gej boja - nisi zatucan

srpsko "biti zatucan" se bitno razlikuje od nemachkog "biti zatucan"

to sam hteo da kazhem

ne mozhesh ti sad prichati o stvarima u svetu kada mi zhivimo ovde

u bitnom delu amerike je sramota popiti vishe od dva piva dnevno

pa ne vidim da te to sprechava da se ubijesh kao majmun na random zhurci

otjesh da kazhesh da lik koji je kao grana bez grama mishitja slika i prilika mushkarca ?

:*

ne ali imam mnogo drugara koji su mrshavi

jel to znachi da su gej?

Edited by LaG

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Meni samo nije jasno po kojoj modi se rukovodi maud.

Da je situacija obrnuta, i da maud stiti sad neke jadne ugnjetavane modne kreatore, onda bi sve bilo ok, svi smo mi zatucani, i maud is here to save the day.

Ovako ona nema smisla, jer po poslednjoj svetskoj modi, roze nije za muskarce ( kol'ko se secam, bilo je proslog leta, i vidimo koliko se zadrzalo), a pariz i ostale metropole se tesko mogu nazvati zatucanim i neliberalnim.

Tako da ja ne vidim nijedan valjan argument ovde za mauda, osim nekog pozivavanja ne modnu slobodu, al' nje ima vise nego dovoljno :)

to je mozhda tako bilo pre 50 godina. moda (koja je produkt drushtva) je uticala da ta podela vishe ne postoji. sem kod nekih zatucanih primera ljudske rase.

Priznajem, i ova rechenica me malo zbunjuje, zar ne bese moda ta koja je u startu napravila ovu podelu ? Slazem se, podela postaje sve blaza i blaza s vremenom, ali last time i've checked, i dalje postoji i eksploatise se vrlo aktivno.

Na kraju ispadne da su svi modni kretori komunisti, mamu im jebem.

:-)

Link to comment
Share on other sites

ne shvatash. mozhda neka riba samo voli minic ali cesh ti misliti da je kurva jer je ustaljeno u drushtvu da ribe koje se rado daju nose minic

a ono shto sam hteo da kazhem jeste da se necu na ulici derati "PEDERU" jer ne vidim razlog za to. ali smejacu se gariju koji je u roza majici izashao u centar grada, ili cu barem u sebi misliti da to nije bash najnormalnije

pa shta da ti kazhem sem da netju. kao shto ni netju se smejati liku koji nosi roze. svako ima pravo izbora i ne treba ga zbog toga etiketirati. jel bi i za nekog tvog druga mislio da je peder kad bi obukao roze iako ga znash ceo zhivot ?

:\

ok, sad hocesh da kazhesh da je mnogo bitnije u ovom drushtvu postaviti normu da je nositi roza majicu normalno nego postaviti normu da pljuvati po ulici, krasti i nipodashtavati znanje i kulturu ne valja?

te priche uopshte nisu za poredjenje. vetj sam rekao da je sve bitno nema tu neke lestvice vazhnosti. treba tezhiti boljitku, bez obzira kojim putem se ide do njega.

ne, to znachi da u datim uslovima, ti ako mislish da je roza gej boja - nisi zatucan

srpsko "biti zatucan" se bitno razlikuje od nemachkog "biti zatucan"

to sam hteo da kazhem

ne mozhesh ti sad prichati o stvarima u svetu kada mi zhivimo ovde

u vecem delu amerike je sramota popiti vishe od dva piva dnevno

pa ne vidim da te to sprechava da se ubijesh kao majmun na random zhurci

meni je pricha o nacionalizmu totalno bullshit kao shto sam rekao (na onom topicu) tako da za mene ne postoji to srpsko - nemachko "biti zatucan". za mene zatucanost nema drzhavne granice.

ne ali imam mnogo drugara koji su mrshavi

jel to znachi da su gej?

u najmanju ruku BI [:D]

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

pa shta da ti kazhem sem da netju. kao shto ni netju se smejati liku koji nosi roze. svako ima pravo izbora i ne treba ga zbog toga etiketirati. jel bi i za nekog tvog druga mislio da je peder kad bi obukao roze iako ga znash ceo zhivot ?

ti bash ne chitash shta ja pishem? ne optuzhujem nikoga da je peder. kazhem da izgleda pederasto. da, sigurno bih ga zajebavao i to jako. (dakija ne mogu jer je too weird to live too rare to die)

te priche uopshte nisu za poredjenje. vetj sam rekao da je sve bitno nema tu neke lestvice vazhnosti. treba tezhiti boljitku, bez obzira kojim putem se ide do njega.

dobro ako je isto vazhno koje boje majicu nosimo i da li nam je grad pun seljaka :)

meni je pricha o nacionalizmu totalno bullshit kao shto sam rekao (na onom topicu) tako da za mene ne postoji to srpsko - nemachko "biti zatucan". za mene zatucanost nema drzhavne granice.

haha. pa ne pricham o drzhavama vec o ljudima i njihovom nivou ravijenosti. evo, zaboravi da je nemachka nemachka i da je srbija srbija.

drushtvo na onim prostorima je mnogo razvijenije nego ovde. zbog toga se njihove norme razlikuju od nashih. vecina nashih normi za njih je zatucana. sve i da necesh, po njihovim normama, dok zhivish ovde, ti si zatucan. mozhesh ti sad reci "NISAM NE KAPIRASH ME" ali, realno, tako je

u najmanju ruku BI.

veoma nezatucano

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Meni samo nije jasno po kojoj modi se rukovodi maud.

Da je situacija obrnuta, i da maud stiti sad neke jadne ugnjetavane modne kreatore, onda bi sve bilo ok, svi smo mi zatucani, i maud is here to save the day.

Ovako ona nema smisla, jer po poslednjoj svetskoj modi, roze nije za muskarce ( kol'ko se secam, bilo je proslog leta, i vidimo koliko se zadrzalo), a pariz i ostale metropole se tesko mogu nazvati zatucanim i neliberalnim.

Tako da ja ne vidim nijedan valjan argument ovde za mauda, osim nekog pozivavanja ne modnu slobodu, al' nje ima vise nego dovoljno :)

pricha je za one sporije da ne postoji podela na mushke i zhenske boje, pederaste i ne pederaste. isto tako uzimati svetsku modu kao merilo shta je za, a shta nije za mushkarce je totalno nepraktichno jel se ista menja svakog trenutka i totalno je besmisleno pokushavati pratiti je sem ako nemash milonche prihoda godishnje.

http://www.bluefly.com/pages/products/detail.jsp;jsessionid=FoyfOpy29k5TQ26cBaca1fbWU3b9WfLSGtzrE98jq1jNKpsQzxe0!1555101637!app14.l3.bluefly.com!7005!7002?PRODUCT%3C%3Eprd_id=2039510343&FOLDER%3C%3Efolder_id=653&cm_mmc=ca_nextag-_-na-_-mens_dress_shirts-_-2055885&referer=ca_nextag

ja sam samo rekao da je moda uslovila to da vishe ne postoji ta idiotska podela na mushke i zhenske boje.

ti bash ne chitash shta ja pishem? ne optuzhujem nikoga da je peder. kazhem da izgleda pederasto. da, sigurno bih ga zajebavao i to jako. (dakija ne mogu jer je too weird to live too rare to die)

daj nemoj da se vitlash sa semantikom. nisam pijan sad [:D]

dobro ako je isto vazhno koje boje majicu nosimo i da li nam je grad pun seljaka :)

a ti percepcirash nekoga koga prvi put vidish na ulici kao seljaka po tome shto vidish njegov IQ koji mu pogodno pishe na chelu ili po tome shto je upasao trenerku do ushiju ?

haha. pa ne pricham o drzhavama vec o ljudima i njihovom nivou ravijenosti. evo, zaboravi da je nemachka nemachka i da je srbija srbija.

drushtvo na onim prostorima je mnogo razvijenije nego ovde. zbog toga se njihove norme razlikuju od nashih. vecina nashih normi za njih je zatucana. sve i da necesh, po njihovim normama, dok zhivish ovde, ti si zatucan. mozhesh ti sad reci "NISAM NE KAPIRASH ME" ali, realno, tako je

chekaj pa shto ti onda isto ne pljujesh po ulici ? jel morash da se identifikujesh sa nekim narodom/obichajima/kulturom ponashanja samo ako zhivish na toj teritoriji ?

veoma nezatucano

al si ozbiljan :/

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Lol ako ikad uspem skeniracu svoje slike gde imam 19-20 godina i roze duks sa psihodelicnim cvetovima. Bas kao sto ima DR Iggy u nekom spotu sa vrhunca slave

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

pricha je za one sporije da ne postoji podela na mushke i zhenske boje, pederaste i ne pederaste. isto tako uzimati svetsku modu kao merilo shta je za, a shta nije za mushkarce je totalno nepraktichno jel se ista menja svakog trenutka i totalno je besmisleno pokushavati pratiti je sem ako nemash milonche prihoda godishnje.

ja sam samo rekao da je moda uslovila to da vishe ne postoji ta idiotska podela na mushke i zhenske boje.

stvar je u tome shto je roza zhenska boja vec vishe od deset vekova

a ti mi sad kazhesh da sam zatucan jer se slazhem sa tim

a ti percepcirash nekoga koga prvi put vidish na ulici kao seljaka po tome shto vidish njegov IQ koji mu pogodno pishe na chelu ili po tome shto je upasao trenerku do ushiju ?

ja percipiram kao seljaka nekoga ko ide ulicom i dere se na fon

percipiram kao seljaka nekoga ko ispaljuje sline iz nosa na javnim mestima

itd

ne znam shta je trebalo da znachi ovo pitanje

chekaj pa shto ti onda isto ne pljujesh po ulici ? jel morash da se identifikujesh sa nekim narodom/obichajima/kulturom ponashanja samo ako zhivish na toj teritoriji ?

ne moram, ali po petstoti put, postoje mnogo bitnije stvari koje moraju da se promene

a posle njih ide "borba" za roze majice, golubove i listove zelene salate

al si ozbiljan :/

i ti si bio dok nisi editovo post ;)

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

pricha je za one sporije da ne postoji podela na mushke i zhenske boje, pederaste i ne pederaste. isto tako uzimati svetsku modu kao merilo shta je za, a shta nije za mushkarce je totalno nepraktichno jel se ista menja svakog trenutka i totalno je besmisleno pokushavati pratiti je sem ako nemash milonche prihoda godishnje.

Slazem se da je potpuno nepraktichno pokusavati ispratiti modu do kraja, morao bih da budem bogatiji od Beckama :) Ali to nema veze sa onime sto sam 'teo reci :)

Posto mi ovde prichamo sta je in, sta nije, da li postoje peder-boje, ili ne, jedino sa chime mozemo da poredimo nasa tvrdjenja je svetski trend, jedini reper koji postoji :) nemamo izbora :)

A i mislim da si sam delimichno odgovorio, moda se upravo menja svaki dan, vrlo je moguce da ce roze sutra biti ponovo u modi za muskarce, ali cinjenica je da u ovom trenutku to nije.

Apsoluto ti niko ne brani da nosis jarko roze dzemper, i moze bilo ko da govori sta god oce, al' chinjenica je da je modni vrh taj koji propagira takve boje kao zenstvene boje,i da je to u ovom trenutku jednostavno tako :)

Neko to voli, neko ne.

Ali to nema veze ni sa kakvom zatucanoscu ;)

Ako bi tako razmisljao, zasto bi se zaustavio na modi, pochni da koristis zenske preparate za kosu, za telo, shminku itd. to isto ne moze da ti naskodi nikako zar ne ? Odnosno tebi niko ne moze da zabranis da radis i nosis ono sto zelis, dokle god ti ne smeta svet pored tebe koji postuje odredjene norme, i gledanje istog na tebe kao chudaka :)

A te norme nisu niti zlo niti sotona, one postoje da bi postojao red u drustvu, niko nije rek'o da su savrsene, niti da moraju svima da se svidjaju :)

Ne znam, ovo je neko moje misljenje, mozda i nisam u pravu :)

:-)

Link to comment
Share on other sites

e da to me podseti, pa imao sam ja neke roze stvari :D

kad se setim amerike... kad mi je ostala "sestrina" crvena tanga sa skoro svim belim veshom u vesh mashini :D

ebote, imao sam i roze gatje :))))

( [;)] )...

Edited by M!!!

Everybody's got a right to be a sucker once.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...