Jump to content

Sako ft Roze maja


Recommended Posts

  • Replies 126
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@ dvny - naramenice u sakou? pa nisu ovo osamdesete :)

dunno, svi na koje sam ja nailazio su imali naramenice, ono, mozda nemam srece :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

naramenice u sakou? pa nisu ovo osamdesete :)

Oh propasti, oh noez.

ja kad bih obukao roze ili lila sa necim crnim, odma bi me neko jebo.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Mnogo je vaznije sta kome stoji od ROZE JE GEJ OLOL~!!111

Duga prica , ukratko:

Nekom "muskarcina" liku , roze moze dobro da stoji , jer je dovoljno frajer da ne izgleda ko pedercina , a i ublazi njegov "izgled" za ostale.Znam da je to izuzetna kombinacija za navatavanje picaka , jer si ujedno i muskarac u pravom smislu te reci , a opet imas smisla za modu i dobro se oblacis sto ribe vole.

Sa druge strane , neki jadni likovi , treba da izbegavaju oblacenje takvih boja jer ce izgledati samo jos tuznije.

cisto da se zna , ja ne volim roze , tuzan lik sam ja.

Link to comment
Share on other sites

sta je sa tobom? :) Ja licno vishe volim kontrastne varijante, crni sako - bela kosulja/majica, ali daleko od toga da se crno/crno ne slazhe, i to ne samo na sahranama koje spominje igi. Ako je lepo ukombinovano, crno/crno ume da bude ubitacna kombinacija. Fazon je samo u tome da obe crne budu crne a ne sako nov i crn a ispod neka majica oprana sto puta pa je prakticno siva :) Onda moras da koristis perwoll black kojeg imas u tasni cak i kad ides u bioskop, kako nas uce sa reklama.

lol za perwoll black,a crno/crno je propast jer onda u 99% slucajeva ako je nesto dole osim crnih pantalona izgleda kao pozajmljeno.onda moraju i crne cipele i tako u crnom te u mraku zgazi nesto:)jos ako na sve to dodas perwoll black...veruj mi,postoji razlog zasto vise volis crno+svetlo

http://s2.bitefight.ba/c.php?uid=22457

b:"jeli,jel ovo na slici fred durst ili onaj njegov brat limp bizkit?"

mare:"glupa je ko kugla ispod kauca"

Link to comment
Share on other sites

Pinky gay part of the RUR community:D

U jaslicama mi se diz'o,sa 5 sam ga drkao,prvog dana skole mi je pusila na odmoru,u drugom razredu sam jebeo prvi put-i to dve drugarice,u trecjem sam jebao profesorku,kita mi je 25cm u ladnoj vodi,jebem svaki dan-a nekad i cescje....Imas ista iskustva? pridruzi se http://forum.klanrur.rs "cuz we fuck on first date"

Link to comment
Share on other sites

ovaj jokerman mi nije jasan

prvo otvori topic u fazonu "hocu da vidim shta kazhe savet mudraca :)"

a onda ironichno kazhe "oh noes - rekli su mi mudraci da ne valja! :)"

sad ti mozhesh reci da je i ono prvo bilo ironichno

ali, jebote, ti si otvorio temu gde pitash ljude shta misle o tome

tako da ne vidim smisao onog nipodashtavanja nasheg mishljenja?

evo i ja mislim da je roza teshko sranje ma kako ti stojalo. zashto? zato shto je roza boja za devojke.

ja sam, inache, na maturu nosio crno crno crno crno.

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...