Jump to content

Depresija


Recommended Posts

  • Replies 244
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pravi izlazak na akademiju izgleda tako sto ti je skupo pivo na akademiji pa odes u dragstor u zetskoj (ne znam dal jos radi) i naroljas se i ne odes nigde.

pre demije u zetsku? jel to neka tr00 varijanta, da se bolje razgaze martinke? :)

Link to comment
Share on other sites

Hm,ne sporim tvoj stil zivota,verujem da zivis tako i to je tvoj stil,ali si pogresio sto si to nekako nametnuo kao da bi svi tako trebali da zive u fazonu "sta 500 kinti,treba ti 50 eur za Jack-a,Red Bull,taxi,Ambis..."

Vecina ljudi se provodi po drugim mestima i za manje pare i zato su se nasli iziritirani tvojim postovima,koji su zvucali prilicno snobovski...

evo svi nevaspitani, pogledajte kako kulturan covek postuje ukoliko ima nesto nekome da zameri.

i mene mnoge stvari iziritiraju, pa ne napusavam nepoznate.

i svako neka zivi kako mu odgovara, nikome necu nista da namecem.

aj sad da zajebemo vise komentarisanje mene.peace!

http://s2.bitefight.ba/c.php?uid=22457

b:"jeli,jel ovo na slici fred durst ili onaj njegov brat limp bizkit?"

mare:"glupa je ko kugla ispod kauca"

Link to comment
Share on other sites

pre demije u zetsku? jel to neka tr00 varijanta, da se bolje razgaze martinke? :)

Pa ne. Ja sam tad nosio neke crne air max nike i skajvoker jaknu. Ali ispred zetske su bili jos gori padavicari nego na akademiji + padavicarke. Bilo je zanimljivo druziti se sa njima i zahvaljivati se svevisnjem sto nisam kao oni :O)

Al bilo je kul druzenje

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

smorili ste

mene vise hvata neopisiva nervoza koja mi smanjuje povrsinu zuba za pola,jer obicno struzem zubima u tim prilikama i ukoci mi se vilica a pritisak mi raste u nedogled i onda se pretvaram u malog besnog patuljka koji sve tera u pm ;)))

u svakom slucaju,lenja sam i to mi stvara najvece probleme..i zato sada istog momenta ustajem sa ove stolice i odoh da perem kupatilo/usisavam i ucim :))

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...