Jump to content

Depresija


Recommended Posts

  • Replies 244
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

daj brate iz kog filma je izashao ovaj sx mchn. dechko brzo mlekce pa u krevet jbt. mojne te bubrege vishe.

aaaaaaarrrrrrrgggggggghhhhhhhhh popizdecu od bezobraznih ljudi.

odakle tebi pravo da mi se tako obracas?????

sta ti meni dete mlekce pa u krevet.imam 20 godina i ne bulaznim nikakve glupost ovde,kazem svoje misljenje i ti mi se nesto glupiras.zar nije poenta foruma razgovor?osnovna kultura razgovora je da budes pristojan i da poslusas tudje misljenje bez pocenjivanja.ako si ti sirotinja ne znaci da su svi.

edit:poslao bih ti ovo na pm,ali posto si ti izabrao prikladan nacin da me "prozivas" ja sam ti samo odgovorio isto tako.

Edited by Sx Mchn

http://s2.bitefight.ba/c.php?uid=22457

b:"jeli,jel ovo na slici fred durst ili onaj njegov brat limp bizkit?"

mare:"glupa je ko kugla ispod kauca"

Link to comment
Share on other sites

aaaaaaarrrrrrrgggggggghhhhhhhhh popizdecu od bezobraznih ljudi.

odakle tebi pravo da mi se tako obracas?????

sta ti meni dete mlekce pa u krevet.imam 20 godina i ne bulaznim nikakve glupost ovde,kazem svoje misljenje i ti mi se nesto glupiras.zar nije foruma razgovor?osnovna kultura razgovora je da budes pristojan i da poslusas tudje misljenje bez pocenjivanja.ako si ti sirotinja ne znaci da su svi.

NEKO JE JOSH UVEK NEVIN LOL

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Ma el ste vi normalni izadjes na demiju gde je ulaz za dz ili jedno 100 din. kupis raketu od oko 90 dinara i razbijes se od 2 l piva i vratis se kuci u 4 jutarnjim i eto ti izlazak za oko 90-190 din kakvih 4000 ljade: )))

Dobro brate mili metalske svirke se ne računaju u izlaske [:D]

Bar ne u civilizovanoj jevropi :)

Link to comment
Share on other sites

aaaaaaarrrrrrrgggggggghhhhhhhhh popizdecu od bezobraznih ljudi.

odakle tebi pravo da mi se tako obracas?????

sta ti meni dete mlekce pa u krevet.imam 20 godina i ne bulaznim nikakve glupost ovde,kazem svoje misljenje i ti mi se nesto glupiras.zar nije poenta foruma razgovor?osnovna kultura razgovora je da budes pristojan i da poslusas tudje misljenje bez pocenjivanja.ako si ti sirotinja ne znaci da su svi.

edit:poslao bih ti ovo na pm,ali posto si ti izabrao prikladan nacin da me "prozivas" ja sam ti samo odgovorio isto tako.

Samo polako... To za mlekicu i stoji... 20 godina? Samo mi kazi jel ti taj jack daniels placas od svojih para ili maminih i tatinih? Posto si tako naglasio cinjenicu da imas 20 godina, pa me zanima...

Hocu da kazem, covek sa 20 godina (a zdrav je i prav), ako zeli da pije jack neka zaradi za nejga, a ako nema svoj income neka pije mleko... Nikakv hejt ovde, samo je to moje cenjeno misljenje.

I Red Bull je ovde (NS) 80,nesto din. :)

Link to comment
Share on other sites

500 dindzi...390 jack daniels+350 red bull je 740 dinara za jednu turu pica.racunaj da obrnes to 5 puta za vece ispadne 3700+taxi...cca 4000 hiljade za jedan izlazak.bez 50e se ne izlazi...jednom nedeljno. 4x50e=200e mesecno ako ti se izlazi "normalno".

volim te garije sto piju red bull i jack daniels

to je bas do jaja

obicno su u vipu

a ne znaju gde se nalaze

a i dodaj na tih 4soma i gram kokaina znaci 100jura za veche

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

aaaaaaarrrrrrrgggggggghhhhhhhhh popizdecu od bezobraznih ljudi.

odakle tebi pravo da mi se tako obracas?????

sta ti meni dete mlekce pa u krevet.imam 20 godina i ne bulaznim nikakve glupost ovde,kazem svoje misljenje i ti mi se nesto glupiras.zar nije poenta foruma razgovor?osnovna kultura razgovora je da budes pristojan i da poslusas tudje misljenje bez pocenjivanja.ako si ti sirotinja ne znaci da su svi.

edit:poslao bih ti ovo na pm,ali posto si ti izabrao prikladan nacin da me "prozivas" ja sam ti samo odgovorio isto tako.

super biznismen, iskuliraj malo. nema potrebe za prosipanjem muda ovde niko nije siso vesla i nema potrebe za takvim prichama (ne samo ovom nego ti je svaka takva). sve se mozhe retji bez toliko puvanja kao shto ti u svakom postu radish. smiri malo loptu i skini kajlu da odmorish glavu.

ma sta bre el oce jednakost i oce da budu nezavni neka se onda same placaju za svoju raketu :)

Sali se cika Stator ali za 300 din mozes ok da prodjes na nekom krs mestu.

zato je zagrevanje iz raja izashlo =)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

super biznismen, iskuliraj malo. nema potrebe za prosipanjem muda ovde niko nije siso vesla i nema potrebe za takvim prichama (ne samo ovom nego ti je svaka takva). sve se mozhe retji bez toliko puvanja kao shto ti u svakom postu radish. smiri malo loptu i skini kajlu da odmorish glavu.

ama odakle tebi pravo da samnom razgovaras tako?nismo ti i ja ovce cuvali zajedno.

ja lepo postujem ti meni klinac,mleko,krevet...naravno da necu da smirim loptu i naravno da necu da dozvolim da bilo ko samnom razgovara tako.

sta niko nije siso vesla?nikoga nisam ja uvredio niti pravio budalom da bi ti mene poducavao kako niko nije siso vesla.zato peace i u buduce ako ne mozes da napises nesto u najmanju ruku neuvredljivo nemoj nista ni da pises,da se ne bi ovako prepucavao "preko novina"

http://s2.bitefight.ba/c.php?uid=22457

b:"jeli,jel ovo na slici fred durst ili onaj njegov brat limp bizkit?"

mare:"glupa je ko kugla ispod kauca"

Link to comment
Share on other sites

BRATE BARATE JPARPJAR AJDE SAD NAPOLJE

AJDE JEDAN NA JEDAN

DA VIDIMO CIJA MAMA CRNU VUNU PREDE

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...