Jump to content

-WoW- Pricajte


Kole

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Valja se obezbediti za buducnost ... jbg ... ako josh napravimo neko dete ( a izgleda da ce dece biti sobzirom da se ispred kilijeve kuce nalzi preko 50 "ljudi" vec ) , ono ja cu moje da nazovem lol imba , i kek bur :PPPP

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Srecna nova sve najbolje , puno vishe srece zdravlja i para u novoj godini ... za pamet cemo da se snadjemo !

ojha ! Idem ja sada ... wish me luck !

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

HNY

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

sve najbolje bratjo woweri, da vam dropnu svi itemi sem ednog ;o)

i da, ko oce da zaradi pare - stokpajlujte grudve pa prodajte negde u maju = chist kesh! =oD

ja sam proshle godine to radio, ali na kraju sam zavrshio tako shto sam sve te grudve ( puna banka ) pobacao ja :DD

Edited by Immortalis

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

evo me probudio sam se ... kako sam ja talentovan da u roku od 15 sec od vrata moje sobe do kreveta sjebem sve zivo sto bi coveku realno tregbalo 30 min da sjebe

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

koji lolovoz

falilo mi sinoc 200 honora za hwxbow ...

sve vise imam neki osecaj da je taj honor namesten

na pvp tabu ako onaj blizzardov merach tacno pokazuje i ako ja bilo sta tu razumem dabogda da me ubio chain lighting

jel neko zna neki addon koji pokazuju tacno honora sa ovim novim patchom?

Link to comment
Share on other sites

Evo igram vec 2 dana betgraunde, i dosao sam do par zakljucaka :

1. uposte nisam rupa :)

2. najpoganiji igraci, bad mannere, smradovi i slicno su igraci sa naseg podneblja. Ulaze kao 13 lvl u bgrounde za 19, kao 21 u one za do 29, stoje na sponu i jebu igru celoj ekipi da bi dobili 1 jebenu medalju. prozivaju, psuju, igraju totalno netimski.

Evo da potkrepim to : nadimci su QRATZ (pazite idiota) koji stoji i vice srbija (13 lvl).

FURAC - isto to

POP-SERKO priest koji vice kako namerno nece da hiluje.

I jos gomila malih idiota.

Mislim da cu ja da zajebem ovo i da odem na RP server, eventualno da cekam TBC i odem sa nekim amlo kulturnijim ljudima na server.

naravno, igraci iz skandinavskih zemalja su kulturni da to boli.

Prokleti bili njihovi mame i tate kad su im dali pare za wow.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...