Jump to content

TBC Srpska guilda-Alijansa (status)


silmarill.x3m

Recommended Posts

koja je uopste svrha srpskog gilda? da dokazujemo nekome da smo mi srbi kao sposobni za nesto? trazi li nam to neko? ili da ce biti lakse nekima da komuniciraju na gild chatu srpskim jezikom? /join sprskikanal pa pricajte...

znam mnogo dobrih igraca, srba, ali nazalost jos vise onih koji ne kostaju ama bas nista... casuals, leecheri, gtg u sred raida, igra mladji brat umesto njega, igra neko iz igraonice, itd... da ne pricam da ce svako od membera tog gilda dovesti nekog irl drugara koji je tek levelovao i nema pojma ni u ubrs a tek u end-game instancama...itd, itd...

nagledao sam se svega u srpskim gildovima i iz iskustva znam da o'ta posla nema nista... nazalost...

Ovo je sve potpuno tacno, zato je ideja da se pokusa da se od 200 srba nekako proberu 35 koji su ozbiljni (tj pro).

A svrha je valjda da i mi budemo ponosni jer imamo nesto srpsko sto je medju boljim u svetu, jer takvih stvari vise gotovo nemamo (posle propasti kosarke).

Ako bi se pravio cist srpski guild ja bih voleo da se ubacim.

Imam dosta vremena za game, 60 warlocka na Xaviusu, 60 maga na Chromaggusu i igram wow vec dosta dugo.

Sad ne znam o cemu vi pricate(procitao sam gotovo sve ali opet ne kapiram), da li bismo mi re-rollovali nove charactere ili samo migrirali na odredjeni realm? Posto ja nemam kreditnu karticu vec sve idem preko dopune pa bi mi to predstavljalo problem.

Iskljucivo migracija charova, po moguctvu sa sto boljom opremom. Verovatno ce neko dobiti zadatak da leveluje dranei shamana, ali to bi trebalo da bude neko jako pouzdan i istrajan, npr neko za koga sam gild master moze da garantuje

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dodjite na magtheridon i imate mene Warriora sa full wrath +aq40 itemima 5k golda i bwl equp magom i plavim paladinom :)

Takodje i par drugara , heavy pro igraca.

Na transfer 90% necu pristati -_-

Jos jedna stvar , na noob serveru nikada necete imati jeftiniju cenu matsa jel nikada kinezi nece farmovati tu :)

O profesijama da ne pricamo..tako da lepo dodjite na Magtheridon gde nas dosta zna brda ljudi iz high lvl gildi za support i sve sto je potrebno...a i bolje je imati konkurenciju nego blejati sa LFG UBRS have priesty viesty , can summon !....

Link to comment
Share on other sites

ja sam skroz van ove priche ali stvarno mi nije jasno odakle logika da je jeftinije na malom/nub serveru? pa kad su izashli prvi serveri kad je izashao wow sve je bilo 5 puta skuplje nego sada.

skoro isto tako sa svakim novim serverom koje se pojavi, u pochetku je jeftin, pa skup, pa skup, pa josh skuplji... pa pojeftini tek kad se namnozhi miion ljudi na njemu. kinezi stvaraju ekonomiju na velikim serverima i tu nema priche :]

Link to comment
Share on other sites

ja realno mislim da je ta mala druzina od 20 irl friendova koja je sve ovo organizlovala i sve vec sredila zacrtala sebi gde ce i sta ce ... i zabole ih paja za par likova sa foruma koji shiste u vezi svakakvih gluposti ...

Ljudi imaju svoj plan ako vama ne odgovara server to ne znachi da ce tih 20 ljudi da menja svoje planove zbog tamo nekog xyz lika ...

Zato ljudi srecno ... sve najbolje

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

pa to nisu gluposti.

aj kapiram ako ih neko hushka da dodju na njegov server jer on vetj ima lika i ingame prijatelje tu, i lako mu posle ako srpska gilda pukne... ali ako neko svejedno prebacuje lika sa svog servera da bi igrao sa njima, onda ima pravo da se zapita zashto bash neki djura-i-mornari server :>

meni zaista nije jasno zashto bi ikom bilo u interesu da igra na takvom serveru, to jest ne da igra, vetj da pravi hard core gildu. mada sa druge strane, vetje su shanse da budu najbolja gilda na serveru ^^

Link to comment
Share on other sites

realno, to je glupost onda.

podji od toga da se ja stavljam u poziciju tih ljudi koji su pokretachi svega ovoga. sa tim na umu, ako ja kazhem da tu neshto meni ne shtima, znachi da ja misim da netje njima shtimati. odbacivati "zabrinutost" ili pozitivnu kritiku u tom bahatom "bash me briga" fazonu netje daleko dovesti nikoga

Link to comment
Share on other sites

to sto je storm rekao da je tako, to ne mora da znaci nista. ako si pogledao prvi post na ovoj temi i prethodnu temu vezanu za ovaj guild, video si da je ideja oko te guilde vec uveliko u realizaciji i da su ljudi rekli da hoce. to sto ti neces da se transferujes zato sto te mrzi da ides sa servera na kom imas reputaciju, to je druga stvar.

Link to comment
Share on other sites

ayreon je storm? :o

bozhe kolko me nije bilo na forumu :o

ma kao shto rekoh, ja sam van ove priche. nisam igrao 6 meseci wow, uplatio proshli mesec i netju igrati TBC, nit imam bilo kog chara alijansu pa da se ja sad tu neshto premishjam. sa tim u vidu, rachunaj da je sve shto sam rekao bilo kao konstruktivna kritika.

Link to comment
Share on other sites

Iskreno ovako:

znaci ja imam paladina sa 6/8 t2 igram WoW od maja 2005e godine uglavnom sam igrao na friend osnovi sve sam instance presao od hoggera do 6 bossova u naxxu.Sto nemam t3 gear to je druga i duga prica,u svakom slucaju htio bih da znam sledece:

Sta je cilj gilda mislim sta da raidujemo koliko cesto ,koliko ce ljudi gilda imati etc

Takodje me interesuje da li cemo raditi i naxx,aq40,bwl mozda u off danima malo kasnije kad napunimo 70 lvl ili sta li vec jer iskreno bih volio da mozda za vikend radimo te instance cisto da dovrsim(o) setove.

Imam i drugara koji ima huntera sa t1 opremom takodje igra od maja 2005 godine al je on prvi acc prodao i prestao bio da igra 5 meseci i opet je aktivan opet takodje sa huntom,da li mozemo da udjemo kome da se obratimo etc jer bih volio da pokusamo vec kad se radi nek se radi???

I btw jos jedno pitanje zapravo da provjerim migracija karaktera sa servera na server je neogranicena jel?

THX

Edited by malisha
Link to comment
Share on other sites

jel ima ovako nesto i za hordu?

Ahhhhhahaahahahha budalo :)!

Dolazi kod mene da mi aoeujes instace da nabudzim paladina za par dana pa posle da zajedno levelujemo jebes instance!

Furthermore, once players can survive for a few seconds, it tends to force everyone to worry about defenses once again. Will resilience make enough of a difference? That is something we are discussing right now

I'd hug you but I can't do that while strangulated.

using a snare breaker and a purple costume doesn't prevent dps btw.

Link to comment
Share on other sites

ja realno mislim da je ta mala druzina od 20 irl friendova koja je sve ovo organizlovala i sve vec sredila zacrtala sebi gde ce i sta ce ... i zabole ih paja za par likova sa foruma koji shiste u vezi svakakvih gluposti ...

Ljudi imaju svoj plan ako vama ne odgovara server to ne znachi da ce tih 20 ljudi da menja svoje planove zbog tamo nekog xyz lika ...

Zato ljudi srecno ... sve najbolje

apsolutno tachno!

ja sam skroz van ove priche ali stvarno mi nije jasno odakle logika da je jeftinije na malom/nub serveru? pa kad su izashli prvi serveri kad je izashao wow sve je bilo 5 puta skuplje nego sada.

skoro isto tako sa svakim novim serverom koje se pojavi, u pochetku je jeftin, pa skup, pa skup, pa josh skuplji... pa pojeftini tek kad se namnozhi miion ljudi na njemu. kinezi stvaraju ekonomiju na velikim serverima i tu nema priche :]

Napravio sam alta i zezam se na BB

Arcanite crystal 10-12g

Essence of water 3g

Large Brilliant Shard 2g

ne da je jevtino nego ubija!!! Bar u odnosu na Chromaggus je duplo jevtinije..

Come and check who dont believe!

realno, to je glupost onda.

podji od toga da se ja stavljam u poziciju tih ljudi koji su pokretachi svega ovoga. sa tim na umu, ako ja kazhem da tu neshto meni ne shtima, znachi da ja misim da netje njima shtimati. odbacivati "zabrinutost" ili pozitivnu kritiku u tom bahatom "bash me briga" fazonu netje daleko dovesti nikoga

Mozda i ne shtima u pravu si, ali ako 20-30 ljudi hoce tako na neki newb server jer niko nema lika tu da bi povlacio druge kao ovaj na Maghteridon, onda ce sve biti ok... BTW u cemu je razlika biti na BB ili na primer na Chromaggusu kada dodje TBC... Kako ste tako sigurni ko ce kakav relam tada biti kada se 90% guilde raspalo?! I ko kaze da je BB losh realm.. sada jeste ali kada dodje ekipa od 30 orhanizovanih ljudi koji znaju cilj...?

JumpeR

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...