Jump to content

Vaspitni topic


Bartuc

Recommended Posts

pusti ti bartuca, njega niko ozbiljno ne shvata vishe na forumu jer je davno prs'o chovek.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Shta to znachi odmori malo? Ti to kao neshto vaspitno pokushavash?

samo ti predlazem da se ne blamirash komentarima kao shto je onaj za cummingsa... to shto je ovo mozda peta i deseta njegova utakimica u partizanu koju si gledao ti bash i ne pomaze u proceni...

pusti ti bartuca, njega niko ozbiljno ne shvata vishe na forumu jer je davno prs'o chovek.

otkad tachno, kada sam rekao da od luke nikada nece biti odbar igrach, ili je neshto drugo u pitanju?

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

kontam da je mislio na uspesnost u karijeri koju je divac imao.

a uostalom nisam mu ja advokat da se mesam.

shtagod. od divca je jedino bolji (a to je i jedino u chemu mogu da se porede) chovek... a kao igrache ih vezuju kraljevo, partizan, nba... i to je to ;)

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

Od kad glumish mudo i hejtujesh sve chije se mishljenje ne slazhe sa tvojim.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Od kad glumish mudo i hejtujesh sve chije se mishljenje ne slazhe sa tvojim.

prestao je da glumi mudo kad zamalo nije dobio po picki :D

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Od kad glumish mudo i hejtujesh sve chije se mishljenje ne slazhe sa tvojim.

mislim da nije teshko ne sloziti se sa osobom koja tvrdi da je muslin jedan od najboljih trenera koje je svet video, dok je trener koji je uzeo ligu shampiona govno, kao i da je luka bogdanovic ponos srpske kosharke...

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

brate, ne znachi da sam ja u pravu, poenta mog posta je da chim neko napishe neshto sa chim se ti ne slazesh, ti ga napljujesh, a to je veoma retardirano jer si moderator. Ok je naravno da nekad neko izgubi kompas kad neki drugi chlan odvali notornu glupost, al ova oblast (sport) je kao i film i muzika jako diskutabilna da pokaze dal je neko u pravu ili neko ne. Naravno, rezultati govore za sebe, ali ima tu vishe faktora kod ostvarivanja istih ili neostvarivanja. Tako da, malo se nauchi da budesh tolerantan, mozda ti to i pomogne u zivotu..

@Ivan: ask ur sis.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

mislim da sam vec vishe puta rekao da kada nekog oshtro demantujem (pogotovo kada je u pitanju neka budalashtina u vezi sa kosharkom) to ne smatram za neku extra uvredu ili tako neshto... daleko od toga...

evo na primer, zashto me je samo pominjanje toga da neko ko navija za partizan mrzi cummingsa ili da cummings treba da ide partizana, itd. cummings je daleko od prefektnog pleja, ali shta,treba da gledamo kapitena bozica i bakica kako nam vode igru? da.

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

mozda ti ne smatras, al drugi da.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

brate, ne znachi da sam ja u pravu, poenta mog posta je da chim neko napishe neshto sa chim se ti ne slazesh, ti ga napljujesh, a to je veoma retardirano jer si moderator. Ok je naravno da nekad neko izgubi kompas kad neki drugi chlan odvali notornu glupost, al ova oblast (sport) je kao i film i muzika jako diskutabilna da pokaze dal je neko u pravu ili neko ne. Naravno, rezultati govore za sebe, ali ima tu vishe faktora kod ostvarivanja istih ili neostvarivanja. Tako da, malo se nauchi da budesh tolerantan, mozda ti to i pomogne u zivotu..

OK,ajde nam sad ti lepo priznaj ko si ti i shta si uradio sa Highlijem? ;)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

samo ti predlazem da se ne blamirash komentarima kao shto je onaj za cummingsa... to shto je ovo mozda peta i deseta njegova utakimica u partizanu koju si gledao ti bash i ne pomaze u proceni...

Idiote, ko si ti da mi kazesh koliko sam ja utakmica odgledao!!!

Koji komentar sam ja imao na topicu? Rekao sam da ga mrzim, pa shta? Jel ja treba tebi neshto da se pravdam za moje rechi? Jedini koji se ovde blamira si ti shatro-pametnjkovitju! Ako ti kazesh da ja pricham budalashtine, to znachi da si mi direktno rekao da sam budala, a to me vredja i netju to da trpim, pogotovo ne od nizeg oblika zivota!

@topic To shto sam rekao da mrzim Cummingsa, znachi samo ovo (normalnim osobama):

1. Postovao sam na Partizanovom topiku, logichno je retji da sam navijach Partizana!

2. U postu sam napisao neshto vezano za tekmu, logichno je retji da sam je gledao!

3. Poshto sam gledao tekmu, josh uvek sam bio pod impresijama, napisao sam da mrzim Cummingsa! Mrzeo sam ga zato shto je imao chist shut, zato shto je preuzeo odgovornost, zato shto je dao nadu dok je lopta letela, zato shto se taj promashaj vrteo josh 500 puta na TV-u te vecheri, zato shto nisam mogao da spavam jer sam znao da smo mogli da dobijemo tekmu!

Nervirao sam se zato shto mi je stalo i zato shto volim Partizan iskreno! Josh povrh svega dodje jedan idiot da me spushta i zajebava! Skrati jezichinu!

Shto se Cummingsa tiche, moje generalno mishljenje o njemu je:

Osrednji igrach, nishta posebno, ali trenutno boljeg nemamo. Nije preveliki potroshach lopti, netipichno za crnca! Ima dana kada blista! Popravio se naglo od kako su mu pretili otkazom, shto znachi da ga boli dupe za Partizan! Kolko sam chuo platjaju ga oko 30000eura, tako da za te pare bolje nismo mogli da nadjemo! Pogledajte samo CIGANI kako se rasipaju sa parama, jebem ih u usta!

Eto rekao sam shta sam imao da kazem!

Lex: "Pa on je gluplji od tebe!!!"

Cervantes: "Niiije!!!"

Lex: "U pravu si, nije gluplji od tebe!!!"

http://s2.bitefight.ba/c.php?uid=22240

Link to comment
Share on other sites

Osrednji igrach, nishta posebno, ali trenutno boljeg nemamo. Nije preveliki potroshach lopti, netipichno za crnca! Ima dana kada blista! Popravio se naglo od kako su mu pretili otkazom, shto znachi da ga boli dupe za Partizan! Kolko sam chuo platjaju ga oko 30000eura, tako da za te pare bolje nismo mogli da nadjemo!

sve lepo i tachno napishesh o choveku, a mrzish ga jer je preuzeo odgovornost (neshto shto je vrlo karakteristichno za ljude u danashnjem sastavu partizana)... zanimljivo.

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...