Jump to content

Dieta


Recommended Posts

  • Replies 114
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jedesh kao shto si jeo do sada , malo manje belog shecera , integralni hleb po mogutjstvu ,

minimum sat vremena jake fizichke aktivnosti dnevno , rezultati vidljivi posle 3-4 nedelje.

Mnogo zavisi od organizma pojedinca , tako da izbegavati savete RUR nutricionista.

Gotta learn the rules

so i can break dem properly!

Link to comment
Share on other sites

Danas sam proveo 15 minuta u teretani na onoj step mashini, okreno na najjace i udri...voda sam bio, noge otpale...Prilazi ortak( i posto ta masina ima brojac za utrosene kalorije, izmedju ostalog) i komentarise:

" U fino, 240 kalorija si skino, jos 5 pa ko casa viskija..."

WTF!1

Ladno ima 245 kalorija jebena casa viskija...a popio sam ga zadnjih par meseci...mnogo...au jebote al cu morati da vezbam 5 dana da odradim ovu novu godinu ;))

Dijeta - Moj savet:

Mozes posetiti nutricionistu, to ti je najskuplja varijanta, a i imaju nenormalne dijete. Ili jednostavno poceti sport, smanjiti unos kalorija itd itd. Da ne bih duzio ovo ti je najbolje sto mozes da uradis i pomognes sebi.

Bla

Odvoji 10ak minuta i prelistaj site, nije hrdjav ^^

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

napravio si dve greške:

- ne treba na spravu na naj'ače pa udri, nego tako da ti puls bude u odgovarajućoj zoni, u zavisnosti od godina i još koječega. mislim da si po godinama tu oko mene, znači gledaj da bude 130-170 recimo.

- ne treba slušati ortake sa pričama "viski ima toliko, a pivo onoliko", nego pogledati na netu :) čaša viskija ima 50 kalorija, a pitanje je koliko od toga organizam može da iskoristi zapravo, pošto si ga, jelte, alkoholisao pa ne zna gde mu je dupe a gde glava.

Link to comment
Share on other sites

Takva je mashina, ako spustim na slabije spustam se jer imam preko 100 kg, znaci ovo me drzi u normalnoj da kazem ravnotezi, i jebiga navikao sam, nije tesko.

Sto se tice viskija nisam mu verovao, i doneo mi je danas pan-sportov katalog sa tabelom kalorija sa masu namirnica i kojecega, i stvarno pise viski 245~. E sad zaturio sam ga negde al prilicno sam siguran da je casa.

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

E maso ako toliko hocete da smrsavite evo vam :

Ali trebace vam dnevno po 2 sata ono u teratani prvih mesec do dva idi vezbaj bez icega ( ako si pocetnik idi prvi mesec sve sprave pa posle 1 mesec imas program ) inace posle ta dava meseca odes i kupis pod 1 . Amino kiseline , pod 2 . Sagorevace masti i ides jos 4 meseca u teretanu i koristi to sto sam ti napisao i smrsaces 100% i jos ces masu i misice i definiciju nabaciti . Eto to vam je to ukratko receno znaci najkrace.

PS: To trcanje i bajs sto rdite to je za kondiciju ako hocete da trcite i vozite bajs bolje trci i vozi bajs napolju nego u teretani .

Pozzz

Link to comment
Share on other sites

1.Zašto mora prvi mesec dana da ide na sve sprave ?? to se ne odnosi na svakoga

2. što se tiče suplemenata, pod jedan si naveo ak što je čista glupost, protein je osnova, a sagorevači masti su najveće sranje koje se reklamira da je delotvorno od kada je efedrin zabranjen, koji zaista nešto radi.

3.zašto ne raditi kardio u teretani, kada mu je najbolje odmah posle treninga da to uradi ?

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Jebemtizivot , koliko gluposti :D

Ali trebace vam dnevno po 2 sata ono u teratani prvih mesec do dva idi vezbaj bez icega ( ako si pocetnik idi prvi mesec sve sprave pa posle 1 mesec imas program )

1 . Amino kiseline , pod 2 . Sagorevace masti i ides jos 4 meseca u teretanu i koristi to sto sam ti napisao i smrsaces 100%

i jos ces masu i misice i definiciju nabaciti

Molim te objasni mi kako si postigao ovaj masa/misici/definicija combo.

Ja , a verujem i svi sportisti sveta bi voleli da saznaju.

dalje:

Danas sam proveo 15 minuta u teretani na onoj step mashini, okreno na najjace i udri...voda sam bio, noge otpale...Prilazi ortak( i posto ta masina ima brojac za utrosene kalorije, izmedju ostalog) i komentarise:

" U fino, 240 kalorija si skino

Ako je ovako kako si opisao , garantujem da od tih 240 kalorija , ni 10 nije mast.

Ili jednostavno poceti sport, smanjiti unos kalorija

Da ne dodje do zabune , nije bitno samo smanjiti unos kalorija , varijanta umesto dve pojescu jednu pljeskavicu , bitno je IZ CEGA tj KOJE kalorije unosite.Nije isto kalorija iz proteina iz mast iz ugljenih hidrata.

I najvaznije , kada mrsavite ne gledajte vagu vec ogledalo...

Link to comment
Share on other sites

nemam pojma, meni je pre 2 godine, jednostavno dopizdelo, pa sam spichio oko 40kg za nekih 8 meseci... znachi sa nekih 120 na 78, pa onda u teretanu da dopichim do nekih 90... mater im jebem, stigao sam do 84 :/ Fora je sledetja, ako stvarno zhelish da smrshash, uopshte ti nije problem da ne jedesh, ja sam recimo zhiveo sasvim sretjan na jedan obrok dnevno... 250 gr kineske hrane :Z i josh budesh sretjan na kraju dana dok radish trbushnjake... Samo kontash da mozhesh i nije problem... da ti sad ne docharavam i da kachim svoje fat slike... mozhda kasnije, ako bude zainteresovan ih :DDD

bottom line, idi kod nutricioniste :Z

Edited by Therion
Link to comment
Share on other sites

Ne mora uopste kod nutricioniste , imash brdo foruma i sajtova na netu sa raznim ishranama , programima , dijetama , vezbama , savetima , uzmesh i krenesh da kombinujesh.Naucis neke osnove o organizmu , za sta sluze proteini za sta masi a za sta ugljeni hidrati i sam sve skrojis.

Mnogo je bolje nego da odesh kod nutricioniste on ti sastavi neki program a ti ne znash ni zasto to uzimas ni zasto bash tu kolicinu....

Ok , mozes ici kod nutricioniste ako vec znash dosta i bash ne mozes da nadjes sebi odgovarajuc rezim ishrane i treninga , ali prvo pokusajte sami , ja sam se ekstra naso i odlicno mi ide.

Dakle moj savet , bar pokusajte prvo sami.

Link to comment
Share on other sites

Mozda me nisi razumeo , znam ja kako se postize masa , kako misicna mas ai kako definicija , ono sto je nemoguce je istovremeno sva tri raditi...A iz tvog posta sam zakljucio da je on/ti istovremeno dobio i masu i definiciju...

Dalje , kad se kaze HEMIJA misli se na steroide , a ne na Amino kiseline , Protein , Kreatin ili bilo koji drugi suplement koji mozes kupiti u radnji.

Zasto bi radio sve sprave prvih mesec dana.Onaj ko nije nikad ishao lepo pita trenera u teretani da mu prvi trening pokaze vezbe i napravi program ako nema neki svoj i posle samo pita za savete.Zasto bi iko bacio mesec dana na upoznavanje sa spravama....

Edited by Longleyy
Link to comment
Share on other sites

Mislim uopsteno nista neuzimati .

Da trener da ti kaze instruktor , da posto sam bio tu i samom meni kada sam dosao rekao je instruktor ovako posto tebi telo nije naviklo na to to i to uradices te sprave ( a ono su bile skoro sve ) da bi ti telo naviklo i da bi razradio sve grupe misica pa cemo posle mesec mesec i po videti program .

To ti u vecini slucajeva kazu instruktori :) , ili u zavisnosti sta ti hoces .

Da steroidi znaci caos u 40 godini zivota a mozda i pre :)

Da to za amino sto kazes ali pogledaj kako se uzima imas u tecnom sto je najbolje stanju , imas u prahu , i imas kao tabletice to dodje neka vrsta hemije zbog toga kako se pravi tako da ono :) Ne moze ti tableta biti prirodna supstanca za telo .

kakvo upoznavanje sa spravama nisam to mislio nego da ti telo navikne na rad , uopsteno na rad u teretani :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...