Jump to content

FIFA player of the year 2006


weasel

Recommended Posts

1) Fabio Cannavaro

2)Zinedine Zidane

3) Ronaldinho

Realno je da Ronaldinho nije bio toliko dobar ko prosle dve godine(Neuspeh Brazila ga je najvise sjebo)

ali Kanavaro :(:(:(

Zidan je bio odlican ali nije mu trebalo onakvo finale

ali ipak je presudila harizma :)

Barem nije uzeo mrtvi Kanavaro da se upucam

Nemoj Grujo zivot je pred tobom [:D]

Edited by weasel
Link to comment
Share on other sites

auuu de mrtvi kanavaro... jebem ga u usta.. znaci ne verujem po meni :

1)Zidane

2)Kanavaro

3)Ronalidnjo

ako moram da biram ta 3...

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

opet ista prica. ne mozes da poredis napadace sa odbrambenim fudbalerom.

drugo, nisam rekao da je kanavaro trebao da dobije nagradu, vec sam se zapitao zasto je smesno sto je upravo on dobio nagradu kada je osvojio nesto i igrao konstantno dobro cele godine.

trece, nema trece.

slezem se da je anri trebao da dobije nagradu, ali bilo je vreme da neko od odbrambenih igraca, ako to do sada nije uzeo maldini, dobije priznanje.

Link to comment
Share on other sites

ma moze :D sve se moze kad se hoce :D ali malo je glupo da kanavaro dobije nagradu zato sto je maldini nije dobio :D

a jos gluplje je sto se mi ovde raspravljamo oko toga ko je trebao da dobije....sledece godine neka dobije murinjo sto se mene tice :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

iskreno juninho je trebao da uzme ovu nagradu, ne znam sto ga nije bilo medju bolje plasiranim, jer je ubedljivo najbolji igrach liona, a vidite i sami sta lion radi u francuskoj i evropi

Sto se ove trojice tiche da zidan uzme bilo bi glupo jer je igrao samo pola godine, a od tih pola jedino je 1 mesec(s.p.) igrao dobro,

sto se kanavara tiche svetsko je odigrao perfektno, a drugi deo sezone u realu je stvarno odigrao ispod svog nivoa, a ni u prvom delu(u juventusu nije bio nista specijalno)

ronaldinho je prvi deo sezone odigrao perfectno sa barcom, na svetskom je stvarno razocharao, ali ipak ovu sezonu igra veoma dobro(prvi strelac lige sa 12 golova)

iz svega ovoga vidi se da je ubedljivo najvazniji faktor za izbor igracha godine igralo svetsko prvenstvo,pa je kanavaru mozda i zasluzeno pripala ova titula

Link to comment
Share on other sites

sta smesno? pa covek je predvodio italiju u pohodu na svetsku krunu, a ako znamo kako su dosli dotle (odbranom) onda je titula otisla u prave ruke.

moje neko misljenje je da je zidan trebao da uzme... ali ko mene i moje misljenje jebe.. ko da se ja pitam za nesto

mdaj.. price za malu decu.. potplatio je sve tamo.. kao sto italijani rade

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...