Jump to content

ameba100 fan's club


carref0ur

Recommended Posts

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Brate ono sto sam ja hteo da kazem (a ti nisi skapirao) da niko od nas nema pravo zbog par nekulturnih budala da proziva ceo narod !

Sta kao kod nas nema niko ko se dere po autobusima i baca otpatke...sedi malo i razmisli sta mozes javno pisati a sta ne, za sta si kompetentan a za sta ne...no ako imas ispod 18 god onda te razumem ako imas vise onda se brinem za ovu zemlju...i kao sto kazu ljudi, manje potuj pametniji si...;)

@all, da ovo je zezanje i sala i to ima na vise foruma, samo eto ljudi se prime :) sve sto treba je da sednes i razmislis da li postoje toliko retardirani ljudi koji bi bre menjali ima trga i drzave zbog CS igraca (dobro de mozda u nemackoj :D)

Link to comment
Share on other sites

Uzmi ti pajser pa se odvali u glavu !!! Otkud sam ja mogao to da znam pacijentu . I necu vise da se svadjam boli me tuki mozes nekog slucajno i da povredis iz ove zajebancije sigurno ti ne bih nista za mamu rekao da sam to znao , a i nije fazon da se ti time vadis razmisli .

Brate ono sto sam ja hteo da kazem (a ti nisi skapirao) da niko od nas nema pravo zbog par nekulturnih budala da proziva ceo narod !

Sta kao kod nas nema niko ko se dere po autobusima i baca otpatke...sedi malo i razmisli sta mozes javno pisati a sta ne, za sta si kompetentan a za sta ne...no ako imas ispod 18 god onda te razumem ako imas vise onda se brinem za ovu zemlju...i kao sto kazu ljudi, manje potuj pametniji si...;)

@all, da ovo je zezanje i sala i to ima na vise foruma, samo eto ljudi se prime :) sve sto treba je da sednes i razmislis da li postoje toliko retardirani ljudi koji bi bre menjali ima trga i drzave zbog CS igraca (dobro de mozda u nemackoj :D)

Jbte ok odma sam znao .Nego nisam ja prozivao ceo narod omg nego te pojednice koji meni idu na qrac da najbolje da cu ceo narod za neku gloopost napasti omg pa imam ja koliko drugara koji su samo poreklom iz bosne ali zive ovde 100 god pa su normalni kazem za ove sto sada dodju odande pa se bahate ovde ko da je ovo suma na to sam mislio i rekao da me to jako nervira kao i tipa ovakav topic sa kojim lik hoce nesto da kaze, i onda kao sto je mene odma ovaj tardos napao i misli da je pametan a saban je to sam mislio pogresno si me razumeo , ili ja nisam dobro srocio sta sam hteo da kazem :)

I necu vise da me neki lik proziva za neke gloposti i da dolazi do ovakih rasprava sto bi i on zeleo jel ima la poketa mozga .

Pozdrav.

Link to comment
Share on other sites

@ dino

kao prvo ti ocigledno ne mozes da shvatis za salu i nisi video da sam na kraju onog posta stavio smajli a to znaci da sam se zezao a kao drugo nista ti nisam rekao za kevu a ti odma pa udri i ne vadim se uopste samo eto da ti kazem nemoj vise da ti se to ponovilo da mi nesto kazes ubudece za kevu!!! no hard feelings.....peace

Ma necu ni da trosim reci na jajare i funjare i na sve ove cave sto iza ledja su se sunjale

Link to comment
Share on other sites

auu warn dino moj te skino hoho

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Poštovani,

došao je i ovaj dan uskrsavanje ove teme... Da li ste zaboravili za amebu100? Da li mislite da ameba100 nije uspio?

Poslije ovoliko godina s' ponosom Vam predstavljamo novog i ujedno savršenijeg amebu100. Svo ovo vrijeme smo bili u mraku, vježbali, trudili se, podsticali, mnogo odricanja je bilo da dovedemo amebu100 na vrh. On je sad tu, na vrhu... nebrušeni dijamant je izrastao u ponos bosanske nacije. Zmaj naš, ljubav naša kojem se svakog dana divimo i klicamo. Zašto? Jer je on to zaslužio, jer nam je on pokazao izlaz iz tunela i obasjao nas božanskom svjetlošću. ameba100 je ponos Counter-Strike scene u Bosni i Hercegovini i takav slučaj nije zabilježen nigdje u svijetu. Zbog njega klinci ostaju kod kuće 24/7, bježe sa nastave i idu u igraone, zidovi su objepljeni posterima i na svakom ćošku se može naći obilježje koje će vas podsjetiti da je ameba100 tu oko vas i dati vam motivaciju da idete naprijed. Njegov autoriter je jednostavno neupitan, njegov skill nedodirljiv, njegove taktike neraspoznatljive. ON JE TAJ!

Sve stvari koje smo radili proteklih godina sada su svakodnevnica, majke izvode djecu da se igraju u ameba100 parkovima... Mladi parovi se slikaju na trgovima amebe100, političari vijećaju u zgradama amebe100... Čad i Mile Dodik je odao počast amebi100 na stazi slavnih u Banjaluci.

Znam da ćete se svi obradovati kad pročitate ove vijesti vezane za amebu100 i molim Vas da ga sad još glasnije i jače bodrite nego prije, jer ameba100 je to zaslužio!

Pozdrav,

ameba100 fanclub team.

Edited by carref0ur
Link to comment
Share on other sites

ahaha koji carski topic ahah:)

kad budem bio tuzan idem da citam onaj interpunkcijsko-konstrucijsko-smisleni pakao od dinovih postova, pa ono je ekstra, ko neki alt koji preterano karikira:)

Jeste ja nekontam da se zezate LOL ajde kuci idi i peri usi znaci ono je bio sarkazam ajde pali bre sta ima da se i natezem sa gloopim bosancima

Samo kada ste vi kanterasi pametni ajde idi heklaj nesto samo znate da nesto prozivate i onda kada vam se uzvrati gloop si kao lol ajde mrs bre .

/posting in epic thread

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...