Jump to content

help...


bjela

Recommended Posts

imam problem sa directx-om...

to mi se desilo otkako sam formatiro disk, u dxdiagu mi pise da su:

Several files (ddraw.dll, d3d8.dll, d3dim700.dll) are old versions, which could cause problems.

e, ono sto me buni je to sto sam instalirao dx koji je dosao uz neku igru, verzija 9.0c

nece ni da mi otvara live stream sa neta...

jos jedna stvar je kad ulazim u sam dxdiag izbaci mi neku gresku:

error: could not get basic sound info., result code = 0x80070057(invalid argument(s))

pa kad udjem u sound tab, pise could not get extra sound info...sranje zivo...aj pomagajte ljudi!!!

Link to comment
Share on other sites

probaj nabaciti novi dx, mozda je taj sa igrice flawed

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

pa formatiraj opet.

probao sam, ali mi trazi xpsp1 cd da prekopira neke fileove, koji kada ubacim ne prepoznaje...nemam pojma sta da radim...

probao sam to sa sfc/scannow, ali mi trazi xpsp1 cd da prekopira neke fileove, koji kada ubacim ne prepoznaje...nemam pojma sta da radim...

nesto sam se sjebo u proslom postu [:I] ybg, poenta je da mi se ne formatira o5, da ovo sa sfc ne pali, a da sam dx probao da instaliram sa 1492 razlicita cd-a [:(!]

Link to comment
Share on other sites

otkad je WGA provera bila problem, imas na netu crackovan taj trip i posle toga update-i idu ko vruc lebac u pasivnim krajevima... ali da se sad ne bi jebavao sa time, svaki autopatcherXP ima u sebi i directX9 najnoviji tako da ubijas 2 muve jednim udarcem

dakle pravac na http://autopatcher.com/downloads/

i skini full verziju za novembar... postedece te mnogo muka i microsoftovog site-a ako ga redovno dopunjavas...

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Od prosle godine directX se updateuje svaka dva meseca ali se ne menja verzija. Zbog toga ima "nekoliko" DirectX 9.0c verzija. Najaktualnija je valjda za oktobar. Prepoznaju se po tome sto kad ih raspakujes unutar arhive se nalaze fajlovi tipa xxxapril06yyyy i slicno. Skini recimo ovu verziju: http://majorgeeks.com/download.php?det=2924 i onda instaliraj.

Link to comment
Share on other sites

obrishi DX9 kompletno, imash util za to

http://www.softpedia.com/get/Security/Secu...radicator.shtml

reinstaliraj najnovije od microsofta, javi kako je proslo...

takodje razmisli o tome da stavis SP2, skines 300MB autopatcher i hyper-jumpujesh u sadasnjost :))

koliko je to sigurno da ne sjebem jos nesto, jer me upozorava da moze da se sjebe dosta toga?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...