Jump to content

Coca Cola nagradna igra


Recommended Posts

Da li je normalno da se nagrade koje koca deli deci na trzistu u Srbiji zovu Snesko, Rudi i Grga ...mislim...nisam neki nacionalista, ali mogli su bar da prilagode imena...ne kazem sad naravno da treba da se zovu Mita i Ziva, ali moglo je nesto prikladnije...mozda je to samo uticaj predizborne kampanje radikala na moju podsves ili...jebem li ga...sta vi mislite?

Ispod slike igracaka pise: "za 7 zatvaraca odaberi jednog drugara", nisam iskljuciv kazem, ali ne bi bas nesto preterano voleo da mi drugari budu Rudi i Grga :)

fml

Link to comment
Share on other sites

shta fali Rudi i Grga?

Pajser stalno spominje neki burek kod Grge u Panchevu, a svi znamo ko je bio Rudi Feler.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

shta fali Rudi i Grga?

Pajser stalno spominje neki burek kod Grge u Panchevu, a svi znamo ko je bio Rudi Feler.

Najbolji burek ikada! \o/

BTW da objasnim izreku "burek kod Grge", ako zelite nesto sto je puno masti a burek nije onda je to "burek kod Grge", najbolji burek u Pancevu je kod Sneske :)

Jesi li ti normalan? :) Nema boljeg od onoga kod Grge, plus Grga ima i pozadinsku priču u vezi sa preme

Link to comment
Share on other sites

BTW da objasnim izreku "burek kod Grge", ako zelite nesto sto je puno masti a burek nije onda je to "burek kod Grge", najbolji burek u Pancevu je kod Sneske :)

Ovu nacisticku i antilokalpatriotsku izjavu uopste nemojte da razmatrate kao sto je ivan_tm rekao,ubedljivo najbolji burek ikada,iako npr. kvalitet je opao barem jedno 10% u zadnjih par godina...ljudi jbt tamo dolaze i kupuju po 10tepsija i nose najblizhima ko poklon :)))

mass respect za Grgu

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Haha, viljuske su crne od masti i okorele stroke, tepsije peru jednom godisnje a tanjiri su leglo svih mogucih bakterija.

Ko kaze da je burek kod Grge najbolji nije probao burek kod Sneske :)

reci da je burek kod Sneske najbolji ravno je reci da je najbolji burek kod Perovica...

strasna glupost,slucajno jedem kod Grge skoro svaki 3ci dan tako da znam kako je tamo...

a i opet cu ponoviti Grgin burek je burek sa tradicijom sto neka Sneska nikad nece imati...

brate pa shto nas niste vodili na taj burek kad smo bili u panchevu [:D]

btw grga zovu i lika koji drzhi pola klubova u beogradu .. mozhda je to reklamna kampanja [:D]

brate vodio sam vas kod bube,reci da ne sabija has i umri u najgorim mukama :)))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ma nishta protiv tog hasa, chak shtavishe bash sam ga se pre neki dan setio kao jedinog mesta gde pohovani kachkavalj valja. al nismo mi neki na dijeti. ono dok chitam hvalospeve o tom bureku oce glava da mi iskochi.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

ma nishta protiv tog hasa, chak shtavishe bash sam ga se pre neki dan setio kao jedinog mesta gde pohovani kachkavalj valja. al nismo mi neki na dijeti. ono dok chitam hvalospeve o tom bureku oce glava da mi iskochi.

ah taj pohovani kachkavalj

mislim da cu se pretvoriti u njega

zadovoljstvo za smesnih 60kinti

40 ukoliko ga turis kao prilog jednoj masnoj pljeskavici :)))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Buba je inace pomijarenje nagore vrste kao i kod keve, na zalost cela ta ekipa sa tradicijom je pocela da pomijari sada je klopa dobra u onom 016 lokalu sto drzi neki tip iz Leskovca, do jaja meso i sve.

Buba je inace pomijarenje nagore vrste kao i kod keve, na zalost cela ta ekipa sa tradicijom je pocela da pomijari sada je klopa dobra u onom 016 lokalu sto drzi neki tip iz Leskovca, do jaja meso i sve.

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Grujo, ne diraj mi Pegaza! =) Tu je burek u najgorem slučaju jestiv, i uvek mi je bio bolji od recimo Bistroovog, da ne pominjem Tarin, Hermesov (normalno, kenjam samo o pekarama u centru ;))itd.

U koju si ih Bubu vodio? Realno, obe su trovačnice, ali je ona iza gimnazije ipak gora. :)

hahaha,care,pekara kod Perovica je jedno od onih mesta u kojoj kad ti neko donese burek kazes "joj kako je lepo,ici cu sutra opet" i onda sutradan odes i zapazis masnu baku koja na tvoje pitanje "s cim imate burek" odgovara sa [brishe rukom levu mishku]sa sirom,[brishe rukom desnu mishku]sa mesom[brishe nos]sa jabukama :)) i btw,tu je stvarno da se zapitas za pitanje higijene,jbt,video sam misha jebenog kako izlazi iz kuhinje,stvarno horor!

Buba je inace pomijarenje nagore vrste kao i kod keve, na zalost cela ta ekipa sa tradicijom je pocela da pomijari sada je klopa dobra u onom 016 lokalu sto drzi neki tip iz Leskovca, do jaja meso i sve.

a sto se tice bube(vodio sam ih u staru),realno,tu se slazem sa obojicom,pocheli su da fushare svetski,sto se tiche mlevenog mesa zestoko sakuju,ali piletina im je i dalje jako jako odlicna,a i kao sto sam rekao,davno sam tamo navucen na pohovani kackavalj i uvek cu pre uzeti dva kackavalja nego pljeskavicu ili nesto slichno,tako da ko sendvichara je zaista odlichna,imas 500priloga,obilno stavljaju a i jeftini su (50kinti sendvich,a 60kinti pohovani kackavalj)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

shta fali Rudi i Grga?

Pajser stalno spominje neki burek kod Grge u Panchevu, a svi znamo ko je bio Rudi Feler.

e ako ga pajser pominje onda neka. :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...