Jump to content

Medieval II: Total war


Doolio

Recommended Posts

evo skino sam jebenih zilion giga i probao sam nekih pet minuta, cisto da vidim, tako da necu ni prve utiske reci, jer ih jos nemam, nego samo nesto uvodno:)

-jako jako jako lici na rome, interfejs je skoro isti, sto je u principu okej, mozes odma da se ubacis u krkljaniju:)

-jede, ali JEDE memoriju, izlazio sam iz igre isto koliko sam je igrao; btw iam semprona 64 3400+ i 895mb rama zbog integrisane graficke koja hasa 128mb (dok ne kupim 'pravu').

-fajt mi ide fino na najgrdje sve osim tekstura i sa velicinom jedinica medium, ali mislim da bih cak mogao da iskombinujem da ide fino i sa jos nekim tripovima zbog onog 'pametnog' ukljucivanja/iskljucivanja tripova u zavisnosti od daljine. zakljucak je da nije preterano zavisna, jer mi je graficka takvo usko grlo da to nije zdravo, ranije sam imao 9600xt 128 i mnogo bolje su mi radile igre koje sam probao i na ovoj, a ostalo od kompa je bilo pet puta gore...

-ne znam ni sam sto sam sad otvorio topik kad nemam nista da napisem, ali jebiga, moro sam nesto da se iskenjam, aj ko igra nek pise, ja cu da izvrljam neki apdejt sutra/prekosutra...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Licno mislim da nema poente igrati pre nego shto izadje prvi patch zbog ogromne kolicine bugove koji postoje. Jedan od najgorih je cavalry charge bug, odnosno nedostatak cavarly charge-a :).

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

a vazi sto cu da imam igru i da je ne igram:)

igro sam i rome pre patcha, a i cisto da vidim tripove...mislim, ionako sam uvek bio smarac u fajtu, vojska mi lici na bodljikavo prase uvek, tako da mi se jebe prakticno za cavalry charge:)))

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

evo ja je lagano igram vec 3 - 4 dana...

probah ne ti4200 i jebalo me je jako na ovom radeonu 9700 vec je mnogo bolje 512ram-a je pickica i jako sporo mi odradjuje. dobra igra podseca na rome ali ono sto smo trazili je tu. poceo sam kamoanju sa venecijom =) javicu kad se zahuhta sta se desava.

� by Ivan_

alen je van konkurencije.

� by Ignis Dei

Alen mora da bude van konkurencije, jer je Macan

� by Alen

nije bitna strela nego indijanac.

Baseball Club Beograd96

Link to comment
Share on other sites

gief link nooooooow :D

probao sam demo u kome su 2-3 borbe, interfejs je prebojeni RTW, jedinice izgledaju prelepo i na low detaljima ali meni je makar bila prezahtevna (p4 2,8 512mb, ati9550pro128)

gotivno je sto je jedinice ponasaju svaka za sebe, dodguju, pariraju, vidi im se na oklopu gde su udarene itd. ... nadam se da nece ispasti klon RTW-a ... valjda ce neke novitete da ubace

Link to comment
Share on other sites

O da. Cak postoji grad Zagreb a provincija koja bi trebala da preDstavlja Srbiju je spojena cini mi se sa Bugarskom tako da je grad tu Sofija :).

Josh jedna stvar, igra je klon RTW-a samo nisu vishe svi likovi u jednoj jedinici isti. Ima par novotarija koje su super cool, ali opet bad sides > good sides. Cekam patch, mozda pocnem igram posle toga, kazu da ce da bude mnogo bolje.

Realno, treba sacekati neki dobar mod, ovako je smeshno igrati.

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Znachi instalirao sam je, startovao, i...nisam mogao da predjem korak koju naciju da biram, tja smuchilo mi se i izashao iz igre.

Bah sto se tiche taktichke mape, ipak bih radije igrao Knights of Honor. Bitka je smeshno odradjena u odnosu na MTW, ali je MTW smeshan u odnosu na Knights za mapu i izbor strana u sukobu, i samu atmosferu.

Link to comment
Share on other sites

brate, da koh ima koncepciju tw igara i dimenziju i kvalitet, imao bi dve strane da ih biras i mapu koja lici na tetris:)

mislim, to je ko da kazes 'freelancer ima mnogo bolju grafiku od frontiera'. da freelancer ima ono sto ima frontier, ne bi stigao ni da se zavrsi zbog para i vremena, bitan je globalni trip, detaljne kvalitete gledas kod igara koje su direktni takmaci...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

generalno sam razocaran igrom. Ocekivao sam mnogo vishe, ako nista mogucnost da biram vishe od ovih par zemalja. Ispada da je najlakshe izabrati Englesku jer ako igram npr sa Francuskom ili Venecijom, a pratim one zadate misije u roku od 10 krugova se sjebem jer me napadne Milan sa nenormalno jakom vojskom dok je moja vojska na krstaskom ratu za Jerusalim.

Edited by iguana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Pa kad si nub!!!111

shalu na stranu, ima tu par modova koji su jako blizu. Nisam josh probao ali ima Europa Barbarorum ili tako neshto. Dodushe verzija je 0.8 ali kazu da je do jaja i bolji od realisma....mada realisam je skroz jak sa par nekih nedostataka dodushe...da ne kazem vishaka :D. Tipa osvajanje gradova ume da smori jel ih ima bruka na nekim mestima kao npr italija ili grcka, ali valjda je tako bilo i u relnom zivotu :).

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

jebote, igro sam sve te modove, al da me jebes, ne mogu da se setim nijednog lepo, sve mi se mesa:)

eh, samo da uzmem graficku za kojih deset godina, pa da izoveravam ovaj medival konacno, da vidim na sta to lici...vidim, svi kazu da je gori od prethodnih nastavaka, znaci da je sve u redu i pod kontrolom:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...