Jump to content

Pregled ljudi koji su batalili da igraju WoW :)


Silencer

Recommended Posts

Dobro brate ciro ajde ja sam navatao jednu dlakavu sa planine , ako hocesh mozemo da delimo , kao paladin i undead

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 130
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

i ja sam undead bili ti to podijelio samnom :)

jbg ima mesta samo za dvoje :) ako hocesh mozesh da kickujesh ciru ili da radite na smenu :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Ma ono sto meni nije jasno je kako to da neko ne prestane da igra wow kad vide sta im to radi socijalnom zivotu... Kapiram ja da mozes lako da se navuces, ali ljudi to je jebena igra... Igrom prilika, celo leto nisam bio u beogradu i nisam ni mogao da igram wow i da sam hteo, i prvih nedelju dana sam se samo nervirao sto ne mogu da igram, i onda sam samo poceo da uzivam u moru i tako to... U septembru sam se vratio u BG i opet poceo mnogo da igram, mada sam batalio da igram maina kad sam skupio onaj plavi pvp gear, i uzeo da levelujem nekog shamana, zaludeo se time, i onda mi jednom prilikom ortak doneo SW:Kotor i onda sam to previse igrao, i presao ga tipa 4 dana, i onda mi se vise ni nije igrao wow... I od tad sam mozda usao par puta da kazem cao ljudima iz gilde i to je to...

Tjiro, nije istina da bi ti bilo lakse na pravu ili tako necemu, to je uzasno koliko ti cinjenica treba da znas iz svakog predmeta... Evo ja sam na FONu, i ovaj jedan predmet koji mi je vazan i koji moram da ucim gomilu glupih cinjenica, ekonomiju bih menjao za 3 matematike...

Link to comment
Share on other sites

Tjiro, nije istina da bi ti bilo lakse na pravu ili tako necemu, to je uzasno koliko ti cinjenica treba da znas iz svakog predmeta... Evo ja sam na FONu, i ovaj jedan predmet koji mi je vazan i koji moram da ucim gomilu glupih cinjenica, ekonomiju bih menjao za 3 matematike...

Ma daj ti meni knjigu da ja nauchim nju napamet, samo nemoj da me terash da sabiram ili nedaj boze mnozim! [:D]

Link to comment
Share on other sites

ne znam gde sam napisao ali 3 najteza faksa trenutno su

medicina etf i gradjevinski ... ko ide na njih zna ... gradjevinski je zadnjih godina i mozda najtezi , zato su i prijemne olakshali jer niko nece da ide a diplomira 4 ljudi maximalno ... naravno svake 3 godine desi se da nekome fali 1 ispit da da godinu kako treba ;)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Ma to samo pricas jer ne znas kako je tesko kad imas da naucis 200 strana za jedan kolokvijum... Nema sanse da sve dobro naucis, jer nije sve logicno kao u matematici, nego samo naklapanje cinjenica i cinjenica i cinjenica...

ne znam gde sam napisao ali 3 najteza faksa trenutno su medicina etf i gradjevinski

Kad samo pomislim da sam planirao da upisem gradjevinu :O

Link to comment
Share on other sites

Ja sam igrao wow nekoliko meseci tacnije od juna prosle do aprila ove godine sa 2 3 meseca pauze izmedju.....Nisam bas mnogo igrao , oko 30 dana ingame. em nisam zeleo tolio vremena da posvetim igranju em sam imao krs konekciju i komp.....nabacio sam ok rare iteme,epic mounta pa sam batalio kad sam video sve sto sam mogao videti sa mojim uslovima i kad mi je prestalo da bude zanimljivo....Ne nedostaje mi wow samo ponekad ljudi sa kojima sam igrao.Dovoljno mi je da vidim kakav je nolifer ovaj Scion pa da izgubim zelju za igranjem [:)] Salim se veliki

pozdrav Dzou....

Eh da sad zasto sam stvarno postovao!Pozrav kolegama sa faksa!

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav kelegorme , jbt od kada te nisam video , moramo da organizujemo nekakvo okupljanje kada se vratim u zavichaj :D vidish da samo kukam i whineujem kao neka baba :D ( kukam na diskusiji tomi kako sam u zadnje 3 nedelje igrao 3 sata wow a on ne moze da veruje , sada kada je powerovao poceo je da me sazaljeva ) . Kako ti ide na faxu btw . Ajde baci neki pm pa da se dogovorimo i obecavam vladi to pola godine vishe mi bedak da ga jebem . Lepo je shto si navratio btw <3 nash imbalanced rogueu ;)

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

medicina etf i gradjevinski ... ko ide na njih zna ... gradjevinski je zadnjih godina i mozda najtezi , zato su i prijemne olakshali jer niko nece da ide a diplomira 4 ljudi maximalno ... naravno svake 3 godine desi se da nekome fali 1 ispit da da godinu kako treba ;)

Koja si godina scione. Izdrzi prvih par godina, one su jeba, od 3. godine fax je malo laksi...Kelegorme, ti bese sa SM-a? He he ja sam ti pozajmio pare za mounta bre... pametno sto si batalio...

Link to comment
Share on other sites

Koja si godina scione. Izdrzi prvih par godina, one su jeba, od 3. godine fax je malo laksi...Kelegorme, ti bese sa SM-a? He he ja sam ti pozajmio pare za mounta bre... pametno sto si batalio...

Pa prva jebena godina i vec mi se smuchilo . Ako i budem zavrshio fax nece meni to biti za 5 nego za 10 godina kako i dolikuje :)

haha ala kelegorm muljator , vratice se on u TBC :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

hehe ne verujem .....mada kao sto rekoh ponekad mi nedostaje drustvo pomalo, ja sam prvenstveno zbog toga i igrao......

@Amosq aka Simiskus.....

Da, ja sam sa SM.....secam se,imam jos one skrinove kad smo isli da kupimo meni mounta..Pozdrav covece, kako si......Nije bilo toliko lose u Dragonkinu.....Samo posle su svi otisli..... Gde si ti igrao?Ja sam posle igrao U Amissa Legio. Sima me ubacio......

@ScioN ako Dzo

NIje lose na faxu,pregurao sam ovu kolokvijumsku nedelju sad je malo opustenije neko vreme.....Ajd zovi bre ti nekad ,cimaj na mob kad si tu, pa mozda navratim sa onim nabom Vladom.....Inace ja sam svaki dan ovde na forumu samo ne postujem bas mnogo ......

Link to comment
Share on other sites

Postuj vishe budi imba spamer kao ja :)

Ovog vikenda ne dolazim ... radim nacrtnu zadnja 3 dana po 12 sati dnevno , dakle haos . Ako padnem kolokviju bolje da batalim fax odmah :) od 9 kolokvijuma samo sam 5 dao . I sada josh mi ide ovaj dakle bice strashno

Ove nedelje nisam kuci ostajem u beogradu a najverovatnije i iduce , posle toga kada sve sjebem kako i dolikuje dolazim ;)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Jbt, ovi fonovci na sve strane, jel radite vi nesto sem sto blejite po forumima? :P Sad nam ne radi forum, pa moramo ovde da spamujemo hahah...

Ja sam pao najbitniji kolokvijum (dobro, ajde sad i nije toliko strasan, posto ipak mogu da izadjem na drugi) iz ekonomije, falio mi jedan mrtvi poen (mada je sandra rekla juce na vezbama da je trebalo 25 poena za 6 :O)...

Sta ja tek da kazem, od 3 kolokvijuma na koja sam izasao, dao sam jedan, iz mate... Al dobro, ovi ostali su smejurija pa zato ni nisam izlazio (menadzment i sociologija lolx)

Edited by Milamber
Link to comment
Share on other sites

Jbt, ovi fonovci na sve strane, jel radite vi nesto sem sto blejite po forumima? :P Sad nam ne radi forum, pa moramo ovde da spamujemo hahah...

Ja sam pao najbitniji kolokvijum (dobro, ajde sad i nije toliko strasan, posto ipak mogu da izadjem na drugi) iz ekonomije, falio mi jedan mrtvi poen (mada je sandra rekla juce na vezbama da je trebalo 25 poena za 6 :O)...

Sta ja tek da kazem, od 3 kolokvijuma na koja sam izasao, dao sam jedan, iz mate... Al dobro, ovi ostali su smejurija pa zato ni nisam izlazio (menadzment i sociologija lolx)

Ma opusteno daces drugi pa ce ovaj prvi usmeno...mada si mozda mogao izcitovati taj jedan bod..ni ja nisam izlazio na men ..doduse psiho sam dobio 9 .me strebor...salim se izlepio sam onu knjigu koju mozemo da koristimo imenima lekcija tako da je bilo lagano...

Vidis jesmo mi na sve strane.....I jedan od modova ovog podforuma je na fonu ....Sir Neo aka Smee...Prvo fonforum,sad polako rur.....Jednog dana CITAV SVET!

Edited by Kelegorm
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...