Jump to content

- OGLASNA TABLA -


Kole

Recommended Posts

WTS

Acc sa 4 lvl 70 charr-a

Dranei shaman 70 lvl ( + 1400 healing )

Human warlock 70 lvl ( 850 spell dmg )

Undead Rogue 70 lvl

Tauren druid 70 lvl

Svi likovi su transferable i uz acc ide sve potrebno ... diskovi, promena emaila itd ... , za vise informacija PM / MSN Sinisa_ru@hotmail.com ili fon 065-531-8211

cena : 250 eu. acc aktivan jos mesec dana

P.S. Posto mi se javljaju likovi i pitaju za charrove posebno, ne prodajem posebno sva 4 su na ISTOM acc i prodajem samo komplet tako kako jeste

moguca zamena ali da nije neka glupost

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Prodajem Human rogue-a 70 lvl

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...&n=Deepdish

Rogue ima S1 x2 S2 x3 i sledece nedelje jos jedan S2 deo, full veteran itemi, S2 oruzija ukljucujuci throwing.

434 resilience, 10684 hp-a, 30.39% crit, 1540 ap...

Ima 60% flying mounta, 3 epic ground mounta, nesto PvE opreme ali assasination 2 x set i netherblade + epic kz itemi. Ima oko 500g kod sebe.

375 Mining, 354 Jewel crafting.

Cenarion Expedition - revered

Kurenai - revered

Scryer - exalted

The Violet Eye - revered

The Sha'tar - revered

Uz lika idu cd-ovi, kutije , secret question za promenu e-mail-a i naravno moze da se transferuje.

Lik ide za 250e b/o.

Pm na klan rur ili na jaksajovanovic@hotmail.com mail/msn.

Link to comment
Share on other sites

E ovako hteo bih da prodam Orc Shamana lvl 70.

Lik se nalazi na Magtheridon serveru u mnogo dobroj guildi i moze da se ostane u njoj.Guilda je ubila Ilidana tako da t6 mozete da uzmete kad ocete jel sam redovan na rajdovima.

Ima mnogo dobar resto gear full epic naravno ima 3/5 t5 4/5 t4 i brdo bonus healing non set itema sto se tice elemental i enhansment gira ima isto nesto t4 nesto kraftovano imam merseles mejs ful bane za enhansment takodje legacy i gorehovel sve full gemovano full encantovano elemental gir isto ekstra oko 900 spell dmg kraftovan ceo epik elemental set i dosta non set epika takodje ima i sve epik resistant girove sto ce vam biti potrebno ima ceo epik shadow res gear nature res itd. 375 cooking 375 fishing sto znaci da sami sebi pecate i pravite hranu.

Takodje lika dobijate full spremnog ima potove flaskove sve sto vam treba za narednih 10 rajdova lik je poznat neverovatno sto se tice toga mozete da igrate a nov sam u guildu tako niko mi nije cuo glas na ventu ets tako da mozete da nastavite u istm guilda ako poznajete klasu to

jer me niko nije toliko dobro upoznao sve u svemu kada se budete ulogovali videcete da banka i lik ima sve torbe pune epika

link za armory http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...don&n=Spuzi kao sto vidite to je healing gear i da je lik u eyeballers 4-ti hordin guild.

Ima 3 merciless i 2 gladiator, oko 250 resilience.i naravno ringove i nesto veteran opreme

u banci ima sve sto vam treba primala spirit shardova hala tokene ako mislite da vam fali josh nesto od gira :P

Sve reputacije su exalted-revered ( to mozete i na armory-ju da vidite )

od profesija ima LW 375 i Mining 375, ima epic flaying mounta.Za leather working ima ceo shadow resistans gear koj mozete iskraftovati takodje i jedno desetak epik na koje lepe pare mozete uzimati za fee

dobijate secret question i promenu maila, kutiju i diskove obcnog wow i tbc-a.Ja sam vlasnik acc nije menjan niti nista ja sam sve igrao tako da mozete sve sto imate da kontaktirate mene nema lazi nema prevare

sto se tice transfera on je moguc al za nekih 30dana sto znaci mocicete da uzmete sve sto vam treba iz tog guilda i onda transfer na zeljeno mesto

sto se tice cene ona nije velika u odnosu koliko ovaj acc vredi cena je 250E bid moguci su i dogovori ja sam iz beograda tako da mozemo se naci za cedeove ili mogu poslati brzom postom ako ste van beograda

sve ponude na PM ili na mob 063263566.

Edited by spuzi
Link to comment
Share on other sites

E zop narode prodajem/menjam acc:

Marlena rogue belf 70lvl Haumarush

Romerus hunter nelf 70lvl Stormreaver

zovite me na 062275755 jer necu biti kuci do petka

NEMA JAKO I NEMA U GLAVU!

[19:12:21] [W From] [80:Primevilka]: ja to zato shto te volim <3

Pa ne znam,pola shljive,njivik i bashtu

Link to comment
Share on other sites

WTS UD mage lvl 70

server:Laughing Skull

charr name :Xsardas

gear:full epic oprema,t5 ramena,craftovan spellstrike set,+oprema iz ssc i tk...

mage je trenutno spec arc/frost (pve spec) i ima +1189 dmg i 25% crit chance sa selfbuffom 7k hp i 9k mane

ima 60% fly mount,oko 700g,od proff ima tailoring(375 shadoweave) i herbalisam(375) i mats u banci u vrednosti oko 1.5k golda...

dobra reputacija na serveru,nema dugova i nisam nikog scame-ovo

reputation:exalted sa svim frakcima osim CoT(oko 15k/21k revered).Karazan rep exalted kao i rep sa scryers frakcijom...+svih 5 heroic keys

bio sam sa njim u drugom po jacini guildu na serveru koji je ocistio ssc i na zadnjem bossu je u TK...

http://leviathan-guild.eu/wp/ evo link pa posetite site

na acc ima i twink lvl 19 ud rogue..imba gear,ali malo sam igrao sa njim...

nijedan charr nije transferovan i oba charr-a su transferable,

uz acc dobijate discove od WoW+TBC

cena: po dogovoru oko 250e minimum 200

kontankt pm ili mail: bracastefanov@yahoo.com ili tel: 064/22-62-646

Edited by cibra

Dont screw around...U all screw around too much!!!

Link to comment
Share on other sites

Account je trenutno neaktivan, ali postoji mogucnost obnove pretplate da bi prikazao likove ingame zainteresovanim osobama.Molim kontaktirajte me SAMO ako imate spreman novac i odlucni ste da kupite.Hvala.

Ako prvo planirate da prodate svoj acc, a zainteresovani ste za moj, molim vas nemojte mi trositi vreme, jer cete verovatno biti 10-12-ti koji su me kontaktirali sa takvim planom.

Prodajem account sa 2 lvl 70.Oba lika su na dunemaul pvp serveru i transferable su.Uz account dobijate i sve sto ide uz njega(diskove, mogucnost promene emaila).

-Tauren warrior sa odlicnom tank opremom, 3/5 T5 tank seta, i skoro svim tank itemima iz ssc/tk

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...l&n=Maelkum

-Orc shaman alt sa mixed kharazan/blue opremom

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...&n=Craghack

Warrior je alchemy/herbalist sa svim flask receptima, epic flying mountom, i ~5000 golda.Na accountu su i jos bank charsi sa dosta herbsa i raid potova.Kontakt ili preko email/msn na maelkum@gmail.com, ili na mob 064/30-23-988.

Choke on it !!!

Link to comment
Share on other sites

Prodajem lvl70 Undead Mage character-a. Full epic gear, 1061 fire spell dmg,Sve reputacije Exalted / Revered i svi TBC kljucevi...Alchemy / Tailoring / First Aid / Cooking sve 375...http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Doomhammer&n=Cvarak..Koga zanima neka me kontaktira na 064-446-96-23...

Dajem WoW + TBC kutiju. Neuplacen acc. Sve zajedno (kutije,secret answer,..)

Cena je 120 eura (cash only)

Link to comment
Share on other sites

Prodajem Human rogue-a 70 lvl

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...&n=Deepdish

Rogue ima S1 x2 S2 x3 i sledece nedelje jos jedan S2 deo, full veteran itemi, S2 maceovi sa mongoose mh i chain oh i ukljucujuci throwing S2 i S1 dagger mh.

434 resilience, 10684 hp-a, 30.39% crit, 1540 ap...

Ima 60% flying mounta, 3 epic ground mounta, nesto PvE opreme ali assasination 2 x set i netherblade + epic kz itemi. Ima oko 500g kod sebe.

375 Mining, 354 Jewel crafting.

Cenarion Expedition - revered

Kurenai - revered

Scryer - exalted

The Violet Eye - revered

The Sha'tar - revered

Uz lika idu cd-ovi, kutije , secret question za promenu e-mail-a i naravno moze da se transferuje.

Lik ide za 200e.

Pm na klan rur ili na jaksajovanovic@hotmail.com mail/msn.

Link to comment
Share on other sites

Prodajem 2 acc...

Prvi : human paladin ime Batez full t4 , 1/5 t5 healing,smace od maiden,dosta random manaper5sec epixa i + healing epix 1 merciles healing i dosta shieldova.epix flying epix obican...sem healing ima i dps oprema 1/5 t4 1 gladiator ima i Despair 2 hander....pm za vise info ili poruke ne 063/8-61-61-61

drugi: warlock lvl 70 burningtime los gear 2 frozen shadow dela ostalo green/blue epix obican mount i obican flying...isto pm ili poruke...

Poprlicno hitno.....

Link to comment
Share on other sites

Drugari,

WTS account sa:

lvl 70 NE druid

ima ~1650 heal 129/400mp5 u full leather, ~1750 155/398mp5 u primal mooncloth setu

Enchanting 375 (ima sve sem soulfrost (illhoof) i 35 agi (arca))

Tailoring 375 (primal mooncloth spec, par epic recepata)

Epic flight form, epic flying mount.

Exalted sa: Scryer, Violet Eye, Timbermaw Hold, Wintersaber Trainers

Da ima Winterspring Frostsaber mounta.

Ima sve heroic ključeve.

lvl70 NE druid (još jedan)

feral spec je, full clefthoof set, 11k hp, 19k armor, 425 defense (uncritable), herb/alch (pot master)

Običan flight form. Karazhan attunement done.

Služio mi je kao farmer.

Na accountu se nalazi još po neki alt koga to zanima.

Svi karakteri su na EU Sylvanas PVP serveru, nikad transferovani, dakle slobodni za tako nešto ako vas interesuje. U zbiru trenutno ima možda 2-3k golda. Account je moj još od septembra 2005, igran je isključivo iz zadovoljstva, ali sada je dosta wow-a.

Cena po dogovoru.

tel: 064/27-555-02

email: shazalakazu_at_gmail_dot_com

Poz

Edited by shazalakazu
Link to comment
Share on other sites

Prodajem Night Elf rouga 70ti lvl

link:

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...&n=Ravengar

profesije herbalizam (375) i alhemija (375, transmutation master)

obican flying mount, nekoliko epic zemaljskih mounta...

srcyers exalted ( Retainer's blade sa 20 agi ench)

eu server Frostmane, moguci transferi, aktivan do kraja oktobra 2007.

cena: 150 e

tel: 064/666-83-52

btw ;)

moguc dogovor oko cene...

Link to comment
Share on other sites

PRODAJEM

- ACCOUNT

PRODAJEM :

-ACCOUNT na kome ima 3lika 70lvlv i 1 lik39lvl

- mage 70lvl

- paladin 70lvl

- rogue 70lvl

- priest 39lvl

- sa njim ide i 15ooo golda

-razlog zasto prodajem je to sto prestajem da igram wow i necu da mi propada account.

- Likovi se nalaze na serveru FROSTMANE -aliance.

- Ja zivim u Novom Sadu , ali mozemo da se nadjemo i u Beogradu.

- Prodao bi ga za smesnih 350 EVRA

- Moj broj mob. : 0642886364 a msn: rackeee@hotmail.com

-

Link to comment
Share on other sites

Prodajem Undead-female Rogua 70 lvl ili Trade *(samo priest dolazi u obzir i da je na dunemaul pVP severu).

armory link je :http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Dunemaul&n=Avengger.za ostale informacije PM/ili /w in game.

brate ako oces za 80eura da das acc javi na e-mail ja sam iz NS-a newmsn00@hotmail.com.

qq

KUPUJEM:kupujem rogue ili huntera na serveru Sylvanass ili Laughiting skull OBAVEZNO horda I 70lvl gear nije bitan ko ni goldi dajem ako je los gear 70 ako je ceo plav sa par epicka 80eura,ponude saljite iskljucivo na E-mail ili poruke na 0621227986.Hvala na razumevanju ! ! ! [8D]

trazim nekoga da mi izlvluje shamana od 66 do 70 i gold na bloodfeatheru HORDE

za leveling cenu mozemo da se dogovorimo

kontakt ovde na pm

Brate od 66do70lvl-a za 40eura PM ovde PS ja sam iz NS-a.

Prodajem acc:

70lvl rogue - Okovad http://ctprofiles.net/5177673

Ima unspoiled server rep , Kar preq , revered sa Sha'tarom i Cenarion exp. za ostale fali 1 do 3 runu da se dobije revered.

Rogue je na Laughing Skullu a osim njega imam i maga 60lvl i roga 50lvl na Shadowmoonu.

Acc ima TBC upgrade.

Ponude saljite na PM.

80eura ako si zainteresovan posalji e-mail Ja sam iz NS-a newmsn00@hotmail.com

Edited by comiklisa
Link to comment
Share on other sites

Prodajem account:

70 level Warrior - Vojnic - http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...as&n=Vojnic

Cista reputacija na serveru, CE, LC & KoT revered. Ostale frakcije fale uglavnom 2-3 runa do revered.

Sto se tice itema ima sve trenutno equipovano + 5 tank epica iz Karazhana, dobar setup sa blizu 13k hp unbuffed, 490+ defense, dodge+parry oko 30-35% i 20-25% block ( ne secam se tacno od jula nisam pipno acc). Ima 2 epic ground mounta (PvP tigar i koza), obican flying (onaj garavi). Takodje 500g + 200g u primal life (20 komada, 10g ea na serveru), i jos 200ak golda naokolo u itemima.

Na accu se nalazi jos 4-5 altova izmedju 10 i 20 levela (Sylvanas/Dunemaul/Spinebreaker).

Cena - 100E, moze i dogovor. Kontakt prvo ovde ili na wow-serbia na pm (mozda ce mi trebati dan-dva da odgovorim, nisam online cesto) ili na MSN - stefanv@beotel.yu

--------

Ortak takodje prodaje acc, Rogue 70 http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...s&n=Tigrica sa warriorom 42 na accountu i jos dosta toga. Ko je zainteresovan nek me pita i saznacu vise :)

Edited by Vøjnić™
Link to comment
Share on other sites

ako neko ima da proda rogue ili huntera 70 nije bitna oprema za 60eura moze i jace da dobije ako ima dobar gear na serveru Sylvanas ili Laughting Skull neka mi posalje e-mail ili poruku na 0621227986,iskljucivo momci iz novog sada neka salju poruke ili e-mail.HITNO ovo vazi do 14.10.2007.

Link to comment
Share on other sites

Na prodaju 3 wow + tbc accounta !!!

Prvi :

Orc

Rogue

70 lvl

Boulderfist realm

ench 375 / LW 364

epic mounta 4-5 komada / fly mount / fly epic mount

TBC reutacije sve exalted ili uskoro exalted

pretplata aktivna brate ako das rogue za 70eurica uzimam odma posalji mail ako oces za te pare newmsn00@hotmail.com-ja sam iz NS-a

-----------------------------------------------------------------------------------

Drugi:

Nigh Elf

Druid

70 lvl

Xavius realm

herb 375 / tail. 375

full resto + jos dosta karaz/plave opreme za dps/tanking

pretplata neaktivna trenutno

--------------------------------------------------------------------------------

Treci :

Troll

Priest

70 lvl

Boulderfist realm

herb 375 / tail. ( oko 200 skoro uzet)

Ima obican fly mount

holy spec sa oko 1500 - 1600 + heal-a

pretplata neaktivna trenutno

-------------------------------------------------------------------

sva tri accounta su transferable i imaju extra reputacije na serveru i imaju karaz/gruul guildove gde su class leaderi ukoliko neko odluci da ostane ...

Kontakt na PM !!!

Link to comment
Share on other sites

Na prodaju acc:

Name: Cvarak

Server: Doomhammer

LvL 70 Undead Mage (full epic, 1061 fire spell dmg unbuffed, 1077 fire spell dmg selfbuffed (arcane intellect, molten armor)) Armory:http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Doomhammer&n=Cvarak

EXALTED: Aldor,Sha'tar,Thrallmar,Cenarion Expedition

REVERED: Caverns of Time,Lower City,Violet Eye,Mag'har,Undercity

Dobra reputacija na serveru, moguc ulaz u najbolji guild na serveru.

ATTUNEMENTS: Karazhan,SSC,TK

Na liku ima oko 30g, Flying Mount (obican),Purple Skeletal Warhorse (epic konj).

Alchemy/Tailoring/First Aid/Cooking sve 375. (vecina recepata)

Svi TBC kljucevi (svi heroic kljucevi + Shattered Halls Key, Shadow Labyrinth Key,Key to the Arcatraz)

Uz account dobijate obe kutije,secret answer,e-mail (pravi sam vlasnik accounta,imam original diskove). To je jedini lik na account-u. Nije do sada transferovan.

Cena je 90-100 eura. Kontakt preko foruma ili me pozovite na 064/446-96-23!!

Edited by Cvarak
Link to comment
Share on other sites

Prodajem UD priest (70) Yebach - Vek'Nilash.

Ima dobru reputaciju na serveru.

Shadow je speccovan. Trenutno ima oko +964 shadow damage u PVE opremi i 9.5k hp, 150 res i 900 spell dmg u PVP opremi.

Takodje ima i obichan flying mount, kao i epic hodajuceg. Tailoring je 375, Enchanting 375+, cooking i fishing 360 tako da lako peca i pravi sebi buff food. Ima par rare recepata za Enchanting i Tailoring, tako da zaradjuje bar 50g dnevno samo od toga.

Armory - http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...sh&n=Yebach

Account je moj od pocetka, glasi na moje ime, znam secret question/answer, imam sve originalne diskove, lik nikad nije transferovan itd.

Cena - 100eu bid, 150eu Buyout.

kontakti - mikacns@gmail.com

msn : superfora@hotmail.com

ili pm ovde.

Account je aktivan do 16. oktobra.

P.S. Nisam zainteresovan za bilo kakav trade.

Link to comment
Share on other sites

Prodajem Orc Warriora lvl 70

Tank Gear - Full t4, full Kharazan epici, Gruulov shield, Cizme iz SSC-a i ring od Morogrima.

Fury Gear - Par t4 itema, 200 hit rateinga, lvl 2 mace main hand, merciless off hand.

PvP Gear - Full merciless Stormherald, Red belt of battle, sve pvp Epice I black temple gemovi.

2k golda na accountu.

Sacuvano ima 75k honora i u steku 6 pvp gemova(od svakog po 2, i za trecu i za 4tu sezonu), 5k arena poena, tako da je spreman u potpunosti za jaku kompetenciju u sledecoj sezoni.

Od rankova ima Conqueror, Champion of Naruu.

Od profesija ima BlackSmithing 375/375 i Jewelcrafting. U jewelcraftingu ima skoro sve recepte, one koje nisam uzeo uglavnom nisu profitabilni. Odlican nacin za grindanje, a da se ni ne izadje iz grada ;) Preko JC-a ima 12 crit rateing, 18 stamina i 24 ap gemove.

Od reputacijama je sa svim TBC heroic instancama exalted ili skoro exalted. (mislim da nije sa lower city)

Altovi: Warlock lvl 40, Hunter lvl 43.

Lik je otvoren za transfer.

Zainteresovani nek mi se jave na telefon 063 89 89 193 za podatke, da bih dao link na armoriju. Minimalna ponuda 400 eu uz zamenu, bez zamene i vise.

Uz lika cete dobiti promenu licnih informacija, promenu secret questina i par game cardova unazad. Sa sve original kutijom orignalnog wow-a i tbc-a.

Edited by trademark
Link to comment
Share on other sites

Account je trenutno neaktivan, ali postoji mogucnost obnove pretplate da bi prikazao likove ingame zainteresovanim osobama.Molim kontaktirajte me SAMO ako imate spreman novac i odlucni ste da kupite.Hvala.

Ako prvo planirate da prodate svoj acc, a zainteresovani ste za moj, molim vas nemojte mi trositi vreme, jer cete verovatno biti 10-12-ti koji su me kontaktirali sa takvim planom.

Prodajem account sa 2 lvl 70.Oba lika su na dunemaul pvp serveru i transferable su.Uz account dobijate i sve sto ide uz njega(diskove, mogucnost promene emaila).

-Tauren warrior sa odlicnom tank opremom, 3/5 T5 tank seta, i skoro svim tank itemima iz ssc/tk

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...l&n=Maelkum

-Orc shaman alt sa mixed kharazan/blue opremom

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...&n=Craghack

Warrior je alchemy/herbalist sa svim flask receptima, epic flying mountom, i ~5000 golda.Na accountu su i jos bank charsi sa dosta herbsa i raid potova.Kontakt ili preko email/msn na maelkum@gmail.com, ili na mob 064/30-23-988.

Choke on it !!!

Link to comment
Share on other sites

Prodajem 2 acc...

Prvi : human paladin ime Batez full t4 , 1/5 t5 healing,smace od maiden,dosta random manaper5sec epixa i + healing epix 1 merciles healing i dosta shieldova oko 1800 na healing i dosta na mana per 5 sec....epix flying epix obican...sem healing ima i dps oprema 1/5 t4 1 gladiator ima i Despair 2 hander....pm za vise info ili poruke ne 063/8-61-61-61

drugi: warlock lvl 70 burningtime los gear 2 frozen shadow dela ostalo green/blue epix obican mount i obican flying...isto pm ili poruke...

Poprlicno hitno.....

Bid 150eura za oba acc!!!! buyout 200e !!!!!ili pojedinacno.....znaci pala + lock=200e

Edited by lakica
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...