Jump to content

- OGLASNA TABLA -


Kole

Recommended Posts

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Prodajem sledeci account:

realm Xavius:

NE Hunter lvl60 "Huricane"

realm Frostmane:

Human Priest lvl 61 "Doca" (PvP rank 13)

Human Paladin lvl 62 "Uragan"

realm DragonMaw:

NE Rogue lvl 60 "Nightdeath"

realm Earthern Ring:

Kaelthras LvL 70 BE Mage

Docson LvL 70 UD priest

Likovi na Earthen Ring realmu imaju 4000 gold-a

realm Chrommagus:

UD mage lvl 60 "YeY"

Info i ponude na: 064/12-33-146

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Prodajem sledeci account:

realm Frostmane:

LvL 70 NE Druid

NE rogue lvl 60 "Jakuza"

na Hordinoj strani obrisan UD priest lvl 70 (potrebno je samo obrisati ally likove i napisati mail GM-u da bi ga vratio)

likovi na Frostmane realmu imaju oko 2000 zlata

realm Earthen Ring:

Paladin lvl 64 Hadrian (oko 2000 golda)

realm DragonMaw:

NE rogue lvl 60 Nightstorm

pocetna cena (sitnica) 150 evra

ponude i info na tel: 063/495-589

Edited by salvatore
10500.png
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zeleo bi da zamenim account.Ono sto trazim je ALIJANSA(mora da bude) shaman ili priest(nivo 70),Na serveru zvanom BURNING BLADE(mora da bude taj server).Ono sto ja nudim je Undead warlock nivo 70 zvan Puding(na pvp serveu mazrigos),i takodje imam blood elf rogua nivo 62 zvanog Venecija(na pvp serveruAhn'Qiraj).

ZA VISE INFORMACIJA ILI KONTAKT POZOVITE 065 307 62 58.

Link to comment
Share on other sites

WTT Orc Warrior lvl 70 Kul Tiras ,Normal Server > Khán < (Transferable)

Trazim Maga lvl 70 (pozeljno UD ili BE) PvP server takodje.

Oprema manje vishe bitna jer ni moj Warrior niije bog zna shta ima oko 1400 AP buffovan 2100+ AP Fury i oko 23% critical hit.

Ima flying mount i 2 epic (ne leteca) mounta. Ima i full tanking gear oko 500 defenca i 2 epixa iz Karahzana.. uglavnom je plava oprema iz instanci.

kontakt : coyotezed@gmail.com

Edited by Pajoslav

MMORPG - Many Men Online RolePlaying Girls

forumskill5yk7xyap9.gif

Link to comment
Share on other sites

Ovako :

Server: Dunemaul PvP

Rasa: Tauren

Klasa: Hunter

Mogucn9ost prelaska na drugi server

PvP: 10100hp (ne buffovan) i 5559mane (isto ne buffovan), 200resillence, BM - 1800ap, 26.43% na crit (ima sada 3000arena poena)

PvE: 8400hp(ne buffovan) i 6100 mane (takodje ne buffovan), Bm - 1800ap, 1/5 t4 .. ostali iteme su bolji od t4

Full epick ( fali jedan item [8D] )

Dobar guild i mogucnos ulaska u bolji ako ostanete na serveru

Dobra reputacija sa serverom

Svi kljucevi za heroic mode instnce

Flying mount ... Epick obichan mount

LW 375 - Skinning 375

Ponude na PM - Bid 400e buyout 450e [8D]

PA jevite se ....

MOZE I ZAMENA ZA WARLOCKA (70lvl) ofc [:D]

Bnet - bObbY011

WoW- bObbYserbia @ Dunemaul TROLL HUNTARD FOR EVER

Cs - bObbY

Link to comment
Share on other sites

NUDIM BRZ, KVALITETAN I JEFTIN POWERLEVELING!

Leveling, honor farming, gold farming

Leveling:

1-60 - 80 eura (zagarantovan lvl 40 mount, 1-60 za 2 sedmice)

60-70 - 60 eura (zagarantovan 60% flying mount, i bar 2k golda - 1 do 2 sedmice)

1-70 - 120 eura (zagarantovan 60% flying mount, i bar 2k golda - 3 do 4 sedmice)

PvP: radim samo battlegroundse

PvP lvl 70 rare set item - 15 eura (honor farmam za 2 do 4 dana)

PvP lvl 70 rare quality 1h oruzije - 15 eura (honor farmam za 2 do 4 dana)

PvP lvl 70 rare quality 2h oruzije - 30 eura (honor farmam za 6 do 8 dana)

PvP lvl 70 epic quality armor pice - 15 eura (honor farmam za 2 do 4 dana)

PvP lvl 70 epic quality gem - 7 eura (honor farmam za 1 do 2 dana)

Honor farm necu raditi za samo jedan item/gem! Minimalna narudzbina mora biti u vrednosti od 50e!

Gold farm:

1.5 - 3k golda sedmicno, sa level 70 likom (i PvE speccom, ne ocekujte da cu da farmam sa holly priestom) - 80 eura

mozemo da se dogovorimo oko playtimea, tako da vlasnik acc-a ima vreme da raiduje/uloguje se da proveri napredak

PM me ili mail na djukka86@yahoo.com

I da, ja sam iz BG-a, preff licno sklapanje dogovora (u nekom internet caffeu), ali moze i da na daljinu pa placanje preko ziro racuna

Edited by djukka
Link to comment
Share on other sites

Poz ljudi ..

Prodajem WOW ACCOUNT sa dva lvl 70 lika na serveru Haunarush (transferable), Horde side + nekoliko low lvl karaktrera koji sluze kao banke (svashta se tu moze naci) ..

WARRIOR Undead "Nicolas", 13.500.+hp unbuffed, skoro full Epic iz Karazhana, bio MT, dva T4 dela, random Kara epics, prakticno jos samo treba Chest ot Nightbane-a, shauledrsi od Spite-a i to je to, sve Enchantovano i gemovano .. Znaci na Grula opusteno kao MT, naravno King's Defender sa mongoose enchantom itd ..

Za PvP ima takodje par odlicnih itema, Despair, Gorehowl(mongoose enchant), random Karazhan i PvP epica nekoliko, Ap 1715(sa shoutom) / hit rating 103 (bez insignije) .. Trenutno sam respec u PvP, prvi put posle lvl70 i prija da znate :)

Profesije: Mining 375 / Enchanting 375 (par rare recepata- 35agi, battlemaster,cloak-major resistance .. i sve reputation recepte, kao i neke stare: 15 agi 1h (timb rep), crusader .. ) Imam preko 30 heroic Badges-a, tako da moze da se uzme jos 1 Epic item ..

Aldor Exalted, svi heroic kljucevi itd ..

MAGE Troll "Leolo"9.583.hp unbuffed, Imam sve Non-set Epic PvP iteme, tako da iz Battlegroundsa samo jos treba mozda jos 2 epic gema i nista vise, 2 Merciless Gladiator dela i odlican 3v3 team, 250 resilience, od srede 290+ res .. Kara attuned, ne svi heroic kljucevi ali tipa jos po 1-2 runa za sve preostale .. sa 17 /0/ 44 specom, stvarno odlican za pvp ..

Profesije: Herbalism 375 / Alchemy 375 (nekoliko rare recepata- flask of Arcane fortification, Flask of Migh Restoration, Flask of fortification, Ironshield potion ...) Master Transmuter tj masina za pare ..

Oba lika imaju Epic Mountove i FLY Epic Mountove ..

Oko 1000 golda u kesu i bar jos 1000 u robi (shardovi itd) ..

Bio sam GM gilde (Purple) koja je ocistila Karazhan i pocela Gruula i posto je drugi GM nestao, krenula da se raspada, te smo se udruzili upravo sa gildom koja je na Magteridon's Lair-u (Project Mayhem) -Gruul na farmu. Warrior je Officer (Mage ce ici u Alt ili Main guild uskoro) i plan je da od septembra krenemo SSC i TK .. Sry zbog preopshirnosti, ali mislim da je bolje da znate sto vise .. To je to ugl ..

Sva pitanja i (naravno normalne) ponude slati na: jovovicnikola@gmail.com Thx i Pozz

Link to comment
Share on other sites

Poz ljudi ..

Prodajem WOW ACCOUNT sa dva lvl 70 lika na serveru Haunarush (transferable), Horde side + nekoliko low lvl karaktrera koji sluze kao banke (svashta se tu moze naci) ..

WARRIOR Undead "Nicolas", 13.500.+hp unbuffed, skoro full Epic iz Karazhana, bio MT, dva T4 dela, random Kara epics, prakticno jos samo treba Chest ot Nightbane-a, shauledrsi od Spite-a i to je to, sve Enchantovano i gemovano .. Znaci na Grula opusteno kao MT, naravno King's Defender sa mongoose enchantom itd ..

Za PvP ima takodje par odlicnih itema, Despair, Gorehowl(mongoose enchant), random Karazhan i PvP epica nekoliko, Ap 1715(sa shoutom) / hit rating 103 (bez insignije) .. Trenutno sam respec u PvP, prvi put posle lvl70 i prija da znate :)

Profesije: Mining 375 / Enchanting 375 (par rare recepata- 35agi, battlemaster,cloak-major resistance .. i sve reputation recepte, kao i neke stare: 15 agi 1h (timb rep), crusader .. ) Imam preko 30 heroic Badges-a, tako da moze da se uzme jos 1 Epic item ..

Aldor Exalted, svi heroic kljucevi itd ..

MAGE Troll "Leolo"9.583.hp unbuffed, Imam sve Non-set Epic PvP iteme, tako da iz Battlegroundsa samo jos treba mozda jos 2 epic gema i nista vise, 2 Merciless Gladiator dela i odlican 3v3 team, 250 resilience, od srede 290+ res .. Kara attuned, ne svi heroic kljucevi ali tipa jos po 1-2 runa za sve preostale .. sa 17 /0/ 44 specom, stvarno odlican za pvp ..

Profesije: Herbalism 375 / Alchemy 375 (nekoliko rare recepata- flask of Arcane fortification, Flask of Migh Restoration, Flask of fortification, Ironshield potion ...) Master Transmuter tj masina za pare ..

Oba lika imaju Epic Mountove i FLY Epic Mountove ..

Oko 1000 golda u kesu i bar jos 1000 u robi (shardovi itd) ..

Bio sam GM gilde (Purple) koja je ocistila Karazhan i pocela Gruula i posto je drugi GM nestao, krenula da se raspada, te smo se udruzili upravo sa gildom koja je na Magteridon's Lair-u (Project Mayhem) -Gruul na farmu. Warrior je Officer (Mage ce ici u Alt ili Main guild uskoro) i plan je da od septembra krenemo SSC i TK .. Sry zbog preopshirnosti, ali mislim da je bolje da znate sto vise .. To je to ugl ..

Sva pitanja i (naravno normalne) ponude slati na: jovovicnikola@gmail.com Thx i Pozz

Prodajem 3000 golda na Boulderfist realm, cena: 60 eura. Jeftiniji sam od drugih [:)] mob:062-1071-567

Prodajem 3000 golda na Boulderfist realm, cena: 60 eura. Jeftiniji sam od drugih [:)] mob:062-1071-567

Edited by mrkisajze
Link to comment
Share on other sites

Prodajem Orc Warriora 70. lvl na pvp serveru sa 5/5 merciless setom i jos mnogo epica pored toga koje cete videti na slikama ispod

Lik na sebi ima 1000 golda, 54000 honora i preko 50 markova svih 4 bgova, 41x Halaa Battle Token, 7x Halaa Research Token, 67x Spirit Shard, 27x Badge of Justice, 3x Primal Nether,60x Roasted Clefthoof (40ap hrane) i trenutno ima 500 arena poena i u timu koji dobija 1k arena poena nedeljno za koji ne garantujem ostanak

270 fire resistance bez bafova, 80 frost resistance , 120 nature resistanca

takodje na accu postoji i alt undead mage 21. level

rankovi koji character poseduje su :

Liutenant General

Rival i

Conqueror

Reputacije sa kojima je exalted su :

Gradovi:

Orgrimmar Exalted

DarkSpear Trolls Exalted

Silvermoon City Exalted

Thunder Bluff Exalted

Undercity Exalted

battlegroundovi

Frostowolf Clan Exalted

The Defilers Exalted

Warsong Outriders Exalted

Outland :

Cenarion Exepedition Exalted

The Mag'Har Exalted

The Consortium revered

Thrallmar revered

Shattrath City :

Lower City Exalted

The Aldor Exalted

The Sha'tar Exalted

Other:

Keepers of the Time revered

The Violet Eye Exalted

od profesija lik ima

mining 375 i blacksmithing 375 sa vise od 5 epic recepata i itema sa kojima od craftovanja mozete da se obagatite

first aid 375 takodje i riding skill 300

slike itema koje lik poseduje

slika 1: 5/5 merciless set , svi veteran itemi i epic pvp back i 4/5 gladiator seta

wowslika1zo2.th.jpg

slika2:prstenje i trinketi, oruzija i neklesi , random epic itemi i general itemi

wowslika2rl1.th.jpg

slika3:gold, honor, izgled charactera i epic mountovi

wowslika3qe9.th.jpg

sve u vezi lika sam napisao sto postoji i svi itemi su na slikama, dakle nemojte da me pitate ono sto vec pise ovde

ako ste zainteresovani pisite na pm ili na msn

pocetna cena accounta je 400e (nije fiksna)

zamene dolaze u obzir samo ako imate da mi ponudite isto gearovanu neku drugu klasu

ili bilo kog lika 70. lvl pa onda uz doplatu

Edited by killYg0r
Link to comment
Share on other sites

kupujem lvl 60+ blood elf paladina .Oprema me ne zanima ni gold takodje.Samo da je na pvp serveru i da moze transfer.Nudim 80- 100e

ps:female po mogucnosti male su previse gay -_-

ponude na mail : mizerija@hotmail.com

Edited by Rakija
Link to comment
Share on other sites

Prodajem:

UD mage (70) Frkascg-Vek'Nilash

UD priest (70) Keesha-Vek'Nilash

NE Druid (70) Mikac-Tarren Mill

Mag ima epic flying,4 epic gema u banci iz raznih heroica.21 badge,50 spirit shardova,5 primal nethera,gomilu old school opreme iz bwl,aq40 i naxxa :D,nije transferovan,tamo je od prvog dana Vek-a,ima odlicnu reputaciju na serveru.

Priest: sluzio kao alt ali izlevelovao sam i njega.trenutno je healing specc,ali na banci ima i solidan dps gear,uglavnom epici iz karazana,ima gomilu enchanting matsa,preko 100 large pri shardova,arcane dusta,planar-a i gomilu primala.

Druid: tbh nemam pojma.ortak ga je igrao dok sam ja bio u vojsci,ali mislim da ima oko 1k golda i svega i svacega u banci.

ima i roga lvl 41 sa mountom i jos brdo nekih nebitnih altova.

mag i priest ukupno imaju oko 1500g a verujem da na bankama ima bar jos 5puta toliko.

eto te je neki basic info.

za sva dodatna pitanja frkans@gmail.com ili msn frkans@hotmail.com

Link to comment
Share on other sites

E pa ovako. Imam maga (Emina),i druida (Rhemis) na area peak.

Emina mi je PvP char,Trenutno 2 merciless i 1 stari gladiator i 1600 arena poena,ostalo veteran i sve iz pvp-a i EPIX flying mount,375 herbalism i 375 tailoring. Imam i dobar PvE gear oko 950 FROST spelldmg. i imam oko 1000 golda na liku.

Rhemis mi je PvE char,trenutno mu je pokazan tanking gear na armory. 2,7k atack power i 34% crit nesto malo pvp itema samo Merciless rukavice kao sto rekoh pve char sastavljen iz Karazhan /Gruul /Ssc geara. Nemam epix flying mounta i oko 1000 golda. 360 engenering i nesto sitno mining.

Odgovori mi ako moze nesto da se izkombinuje.

Link to comment
Share on other sites

Undead mage server sylvanas ime Nebra. u guildi koja ima ssc na farmu a u tk do kaela stigla. ima 1070 firespelldmg 24 crita i oko 140 hit ratinga u pve gear a pvp gear mozete pogledati na armory ima epix flyinga i oko 2500 golda savovan je u pogresnim bootsima to su mi za mounte(imaju mithril spurs) inache ima pvp boots za honor.

http://armory.wow-europe.com/character-she...nas&n=Nebra

ponude saljite smsom na 0642915087

acc je produzen do 10 septembra

na accu je i neki lvl 60 ne rogue na twisting nether...

Edited by nebra
Link to comment
Share on other sites

WTT...Za Rogua(Dunemaul/Horda)...

Server:Buring Blade

Race:Human Female

Class:Rogue

Name:Slikshady(http://armory.wow-europe.com/character-sheet.xml?r=Burning+Blade&n=Slikshady)

Imam skoro sve veteran iteme iz battlegroudova(imam jos novih epixa ali nije updatovano na armory),na liku ima oko 3k golda , Epix fly mount(imam i onog zmaja iz netherwing reputacije) , epix hodajuci mount etc . Tradovao bi za roga koji je horda i koji je na Dunemaulu i da ima slican gear...

Ponude saljite na PM

Edited by Red^
Link to comment
Share on other sites

WTS ...

Tauren Warrior lvl 70

Boulderfist realm

Prot spec

http://armory.wow-europe.com/character-she...mp;n=Châotic

Trenutno na sebi ima 4/5 T4 ostala oprema je karaz/gruul/ssc u guildu je koji radi ssc i TK i postoji mogucnost ostanka u guildu, ima alch i herb 375 master elixir ... ima oko 3000g u keshu i u banci jos toliko i vise ... tako da epic fly mount moze da se uzme odma ... !!!

info i ostala pitanja na PM ili 065-531-8211

acc je placen jos skoro 2 meseca i moze da se transferuje lik ....

P.S. Od opreme ima i full Nature resistance epic set ... 303 NR unbufed i gomilu DPS opreme tako da i za PVP uz respec moze da bude super !!!

Edited by sunjalo

....

Link to comment
Share on other sites

Prodajem acc:

Hunter, ime "Huntmaster", lvl 70, dwarf, Twisting Nether (Oficir u jednoj od boljih ally gildi, "Heaven Can Wait")

Oprema je full epic, 2 Tier 4 dela (head, gloves), Tier 5 shoulderi...sa najboljim enchantima i gemovima koji se mogu uzeti.

Enchanting 375, Jewelcrafting 375(sa vecinom rare designa za gemove i skoro svim meta gem designima, znaci ako neko hoce da se potrudi moze da uzima 500g dnevno samo na ovome).

Revered/exalted sa svim TBC frakcijama naravno.I moze da se transferuje.

Epic mount i trenutno oko 8000g:)(Jewelcrafting = gold factory:P)

Minimum bid 350e...buyout za 500e.

Kontakt: radalek@hotmail.com ili 064/242-89-63

Link to comment
Share on other sites

PozZ maso e ovako SWAPOVAO bi mog Maga (Emina) ili Druida (Rhemis) za bilo sta!

Emina (mage): 2 merciless Gladiator,1 stari gladiator, ostalo veteran i pvp items. 10 500hp ne nabafovan i 204 ressiliance sa 700 spelldmg (frost).1500 arena poena,oko 5000 honora (netreba nista iz Pvp) i preko 50 svih markova.

375 tailoring,375 Herbalisam, EPIX flying mount + 1k gold-a.Sve normal epix mountove.PvE gear oko 950 spelldmg,uglavnom Karazhan oprema.

http://armory.wow-europe.com/character-she...eak&n=Emina

Takodje osim ovoga ima jos dosta epix itema.

Rhemis(druid): Uglavnom PvE charr, Karazhan,Gruul,Ssc gear. 2,7k atack power u dps gear,15,500 hp u tankgear u bear form.

engenering 360,Mining nesto sitno, Nema epix flying mounta,3 normalna epix mounta,oko 1k golda. Nesto malo pvp opreme ,Merciless rukavice,oko 100 ressiliance.Sve su svemu odlican gear.

http://armory.wow-europe.com/character-she...ak&n=Rhemis

Osim ovog gear-a ima jos dosta epix-a za healing/moonkin/tanking i tako dalje ...

Oba lika su na normal serveru Arae peak.Imaju jos nesto malo uplaceno na acc.

Znaci bilo sta za swap slobodno pitajte na PM ili 064/56-59-050.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...