Jump to content

- OGLASNA TABLA -


Kole

Recommended Posts

Ovako :

Server: Twisting Nether PvP

Rasa: Human

Klasa: Warr

Ime: Inqcs

Mogucnost prelaska na drugi server

PvP: 11500hp (ne buffovan) , 300resillence (imam opremu za 410 resilianca), arms 1620ap(ne buffovan), 29,79% na crit (sword spec) (ima sada 1200arena poena)

Menjao bi se za drugog warra u hordi, po mogucnosti orc sa slicnom opremom

Inqcs

kontakt na: MSN - Bartula_g@hotmail.com

064/6141885

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Prodajem Drenai Shamana lvl 70 full epic geared

Imam :

1.Full epic enchansment opremu ( pvp i pve)

2.Full Elemental epic opremu ( samo za pvp 300 resilience, 4 mercilesa i fali 500 arena poena za legse)

3.Full Healing epic opremu ( samo za pve +1790 na heal)

Jedino sto nemam je fly epic mount.

Profesije su JC/SKining 380/375

Imam skoro sve recepte za JC.

Lik je na Ahn'Qiraj serveru i ima dobru reputaciju na serveru.

Elemental resto gear ( meshao sam jer sam bio healer jedno vreme u areni ) Soca Merciles

Oko cene kontaktirajte me na PM.

Edited by Kuyle
Link to comment
Share on other sites

Prodajem Priesta lvl 70 Blood Elf Female > Iness

Na Emerald Dream serveru

Priest na sebi ima Flying i normal Epic mountove (nekoliko komada) ,Ima full Primal set kao i Tailoring 375 i Enchanting 366 ima josh nekoliko epica shto iz Heroic-a shto iz Karahzana,Oko +1500 na heal.

Dakle..dajem kutiju originalnu kutiju,sq answer i sve ostalo sto ide uz WoW..

Pochetna cena 100 eura,buy out 150. Dakle ako neko ne ponudi buy out cenu,a ima vec bid u roku od 3 dana.. dajem acc da ne chekate 100 godina..Pa pishite na:

coyotezed@gmail.com ili PM .

Edited by Pajoslav

MMORPG - Many Men Online RolePlaying Girls

forumskill5yk7xyap9.gif

Link to comment
Share on other sites

Prodajem Priesta 70 lvl horda na pvppve serveru:

Priest je na Dunemaul serveru ingame name je "Symona".

Atm ima 2025 na healing 425/190 mana regen /unnbuffed 7.3 hp /10.6 k mane

4/5 t5 healing ,sledeci drop t5 chest ide meni takodje

ima mnogo healing varijacija koje se mogu kombinovati u zavisnosti od raida povecavati mana regen ili staminu lil cak healing.

Primarno je healing opremljen ali ima veoma dobru dps opremu od 1050 spell dmg /unbuffed sa 9.3 k hp and 9.3 k mane

ima takodje veoma dobru healing pvp opremu za 410 rezilijensa i 12 k hp unbuffed 1200 healinga i 70 /mana regena dok kastuje

exalted je sa svim tbc frakcijama osim nedervinga i orgrile ima 2 epik flying mounta .pregrsti epika iz karazana grull laira ssc-a i tk-a

mogucno je migrirati sa servera

oprema zadovoljava standarde najboljih guildova na svetu (healing deo)

ima taloring /enchanting /375 obe provesije sa epik paternima (taloring skoro sve paterne epik iz tbca) dok enchanting ima skoro sve tbc enchante ima i sunfire iz karazana od rear dropova

takodje uz lika ide i 1 k golda + neki matsi za profesije

molim samo ozbiljne kupce da se jave na 064/254-63-73 sa pitanjima i ponudama po dogovoru mozemo da se nademo u nekoj igraonici da pokazem lika iteme reputacije i sve ostalo sto ide uz to takodje mozete me kontaktirati na mail m.hokej@sezampro.yu takodje samo ozbiljni kupci ne zelim da menjam nego da prodam i ono sto se dogovorimo ostaje kao dogovor nema menjana cena niti uslova dogovora./ime na telefon Marko

Edited by teksviller
Link to comment
Share on other sites

WTT...Za Rogua...

Server:Buring Blade

Race:Human Female

Class:Rogue

Name:Slikshady(http://armory.wow-europe.com/character-sheet.xml?r=Burning+Blade&n=Slikshady)

Imam skoro sve veteran iteme iz battlegroudova(imam jos novih epixa ali nije updatovano na armory),na liku ima oko 3k golda , Epix fly mount(imam i onog zmaja iz netherwing reputacije) , epix hodajuci mount etc . Tradovao bi za roga koji je horda i ima slican gear...

Ponude saljite na PM

ok trazim znaci roga sa bilo kog servera bitno mi je da moze transfer da se radi i da je horda i naravno slican gear .poz

Link to comment
Share on other sites

Prodajem account na kome imam Orc Warlocka 70 lvl. Na serveru Haomarush.

Znaci tek sto je Dingovao 70 ima standradnu opremu za taj lvl, flying mounta (obicnog) i i epic mounte ( enahnting i tailroing je 350) ima oko 700g i u banci materijale za jos oko 1k golda ako ne i jace.

Cena 80e fiksno, ( ako treba i kutija sa diskovima ima sve to)

Kontakt na 063 628 600 ili na PM ili na email Targa82@gmail.com

Legend is BACK!!

Link to comment
Share on other sites

Prodajem Orc Warriora 70. lvl na pvp serveru sa 5/5 merciless setom i jos mnogo epica pored toga koje cete videti na slikama ispod

Lik na sebi ima 1000 golda, 54000 honora i preko 50 markova svih 4 bgova, 41x Halaa Battle Token, 7x Halaa Research Token, 67x Spirit Shard, 27x Badge of Justice, 3x Primal Nether,60x Roasted Clefthoof (40ap hrane) i trenutno ima 500 arena poena i u timu koji dobija 1k arena poena nedeljno za koji ne garantujem ostanak

270 fire resistance bez bafova, 80 frost resistance , 120 nature resistanca

takodje na accu postoji i alt undead mage 21. level

rankovi koji character poseduje su :

Liutenant General

Rival i

Conqueror

Reputacije sa kojima je exalted su :

Gradovi:

Orgrimmar Exalted

DarkSpear Trolls Exalted

Silvermoon City Exalted

Thunder Bluff Exalted

Undercity Exalted

battlegroundovi

Frostowolf Clan Exalted

The Defilers Exalted

Warsong Outriders Exalted

Outland :

Cenarion Exepedition Exalted

The Mag'Har Exalted

The Consortium revered

Thrallmar revered

Shattrath City :

Lower City Exalted

The Aldor Exalted

The Sha'tar Exalted

Other:

Keepers of the Time revered

The Violet Eye Exalted

od profesija lik ima

mining 375 i blacksmithing 375 sa vise od 5 epic recepata i itema sa kojima od craftovanja mozete da se obagatite

first aid 375 takodje i riding skill 300

slike itema koje lik poseduje

slika 1: 5/5 merciless set , svi veteran itemi i epic pvp back i 4/5 gladiator seta

wowslika1zo2.th.jpg

slika2:prstenje i trinketi, oruzija i neklesi , random epic itemi i general itemi

wowslika2rl1.th.jpg

slika3:gold, honor, izgled charactera i epic mountovi

wowslika3qe9.th.jpg

sve u vezi lika sam napisao sto postoji i svi itemi su na slikama, dakle nemojte da me pitate ono sto vec pise ovde

ako ste zainteresovani pisite na pm ili na msn

pocetna cena accounta je 350e (nije fiksna)

zamene dolaze u obzir samo ako imate da mi ponudite isto gearovanu neku drugu klasu

ili bilo kog lika 70. lvl pa onda uz doplatu

bump

Link to comment
Share on other sites

Prodajem account sa 2 lvl 70.

-Tauren warrior sa odlicnom tank opremom, 3/5 T5 tank seta, i skoro svim tank itemima iz ssc/tk

http://armory.wow-europe.com/character-she...l&n=Maelkum

-Orc shaman alt sa mixed kharazan/blue opremom

http://armory.wow-europe.com/character-she...&n=Craghack

Warrior je alchemy/herbalist sa svim flask receptima, epic flying mountom, i ~5000 golda.Na accountu su i jos bank charsi sa dosta herbsa i raid potova.Cena je 400e(dogovor je moguc), a kontakt ili preko msn na maelkum@gmail.com, ili na mob 064/30-23-988

Choke on it !!!

Link to comment
Share on other sites

WTS

Acc sa 3 lvl 70 charr-a i jednim lvl 61 charrom

Dranei shaman 70 lvl ( + 1400 healing )

Human warlock 70 lvl ( 850 spell dmg )

Undead Rogue 70 lvl

Tauren druid 61 lvl ( atm )

Svi likovi su transferable i acc je aktivan jos mesec dana, za vise informacija PM me

Link to comment
Share on other sites

Prodajem acc Undead Priest lvl 70 Dunemaul

Priest

Kole 064-464-76-44

High rated arena teams:

2v2=1955

3v3=2075

PVE healing gear:1843bonus heal 141mp/5sec ( in combat )

PVP healing gear: 1349bonus heal 65mp/5sec (in combat )

Josh dosta opreme za shaodowpriest-a

Profesije Tailoring375/375 Mineing 205/375

Link to comment
Share on other sites

Prodajem UD roga na Dunemaul EU pvp sevrver, moguc transfer, sve detalje mozete videti na armoriju:

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...aul&n=Gdark

Jos bih dodao da lik ima epic flying mounta i epic recepte za lw.

Sve dodatne informacije na telefon: 0637581573 Ogi

Furthermore, once players can survive for a few seconds, it tends to force everyone to worry about defenses once again. Will resilience make enough of a difference? That is something we are discussing right now

I'd hug you but I can't do that while strangulated.

using a snare breaker and a purple costume doesn't prevent dps btw.

Link to comment
Share on other sites

PoZz maso. Ovako : Tradovo bi Mage(Emina) i Druid (Rhemis) za neku drugu klasu ! (Bilo sta dolazi u obzir! )

Oba lika na Area Peak (Normal) serveru.

Emina (Mage): 3/5 Merciless Gladiator,1/5 Gladiator (Stari) oko 11 000 hp,700 spelldmg,u PvE gear-u ima 950 spelldmg.

1 000 golda na liku i epix flying mount ! 375 Tailoring /375 Herbalisam.

Rhemis (Druid): 1/5 Legs t4,Ostalo sve iz SSC/Gruul/Kara/Magy. Feral,16 000 hp u bear formi, 2,7k atack power u catformi i 35% crit. Samo oko 100 ressiliance oko 1000g na liku i normal flying mount.360 Engenering i nesto sitno Mining.

Znaci trade za bilo koju drugu klasu.

064/56-59-050 Moma Novi sad.

Ili na PM.

Hvala

Link to comment
Share on other sites

Prodajem Samana taurena, Dunemaul EU server:

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...aul&n=Rades

ovo je neki pvp gear pretplata je istekla tako da toliko o armoriju, ima dosta bolji healing gear kao i ele gear, epic flying mount netherdrake...

ostali detalji na telefon: 0637846589 Hari

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

akaunt sa 2 70tice dunemaul horda:

Troll hunt:

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...l&n=Darzull

Orc shaman:

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...&n=Ogrelije

Cena 200 eur, za vise detalja ingame ili pm!

Edited by Dulac

Furthermore, once players can survive for a few seconds, it tends to force everyone to worry about defenses once again. Will resilience make enough of a difference? That is something we are discussing right now

I'd hug you but I can't do that while strangulated.

using a snare breaker and a purple costume doesn't prevent dps btw.

Link to comment
Share on other sites

Ovako :

Server: Twisting Nether PvP

Rasa: Human

Klasa: Warr

Ime: Inqcs

Mogucnost prelaska na drugi server

PvP: 11500hp (ne buffovan) , 300resillence (imam opremu za 410 resilianca), arms 1620ap(ne buffovan), 29,79% na crit (sword spec)

Menjao bi se za drugog warra u hordi, po mogucnosti orc sa slicnom opremom

inqcs

kontakt na: MSN - Bartula_g@hotmail.com

064/6141885

Edited by bartula
Link to comment
Share on other sites

Prodajem Blood Elf Priesta lvl 70 na Emerald Dream +1500 na heal,ima flying mount,tailoring 375 enchanting oko 360 .. ima oko 7 do 9 epica nisam siguran cena je 120 eura buy out moze i dogovor na 063 850 29 01

I trejd Warrior lvl 70 Orc.. na Kul Tiras serveru,protection je trenutno evo i link

Khán

Trazim nekog ud rogua na pvp serveru nije bitna toliko oprema,bitno da je horda i da ima pristup heroic instancama

Edited by Pajoslav

MMORPG - Many Men Online RolePlaying Girls

forumskill5yk7xyap9.gif

Link to comment
Share on other sites

Prodajem Account sa sledecim likovima:

- Troll hunter lvl 70 ime "Zmaga" , PvP server Spinebreaker. Itemi su skoro svi epic (ima jedan deo tier4-shouldere), sto se tice PvP itema imam epic: wrist, belt, boots i dve vrste sholdera. Od profesija stoje na raspolaganju engineering i alchemy (master transmutation). Ima epic mounta (wolf) i epic flying mounta (windrider i nether ray-sto bi znacilo da sam exalted sa skyguardom). Hunter je trenutno marksman spec.... U odlicnom je guildu koji radi karazhan, gruula i maghteridona. Moguce je transferovanje

evo linka http://armory.wow-europe.com/character-she...ker&n=Zmaga

- Orc warrior lvl 70 ime "Reksar" , PvP server Spinebreaker. Itemi su mu manje vise epici, ima par plavih...protection spec. PvP sa ovim likom nije puno puta radjen ali cu pomenuti da ima vecim delom epic pvp gear...Od profesija ima mining i Blacksmithing (axesmith), moze da pravi veliki broj epic itema (boe), tako da uvek ima posla. Ima ceo arcane rez gear (200+). Ima takodje epic mounta, kao i epic flying mounta (netherdrake). Ovaj lik se nalazi takodje u dobrom guildu koji se sprema za karazhan. Evo linka http://armory.wow-europe.com/character-she...er&n=Reksar

Moguce transferovanje.

Na accountu se nalazi jos jedan lik to je druid lvl 41 feral spec. Za vise informacija tu je mobilni

064/ 329-81-07 ili mi mozete poslati email na g_gulan@yahoo.com

Link to comment
Share on other sites

Prodajem acc sa dve 70tice:

BE paladin Mayhame, server Dunemaul EU, transfer moguc:

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...l&n=Mayhame

Ovo je dps oprema ofc, takodje ima 4/5 t4 heailing seta + random epice iz kara/ssc/tk, odlican heling gear uostalom i igrao sam ga kao hilera u rajdovima, takodje ima karazan tanking epice, kao i gomilu hunt/shamy itema koje sam kupio usput :)!

imam gomilu rare recepata za jwc i boe epic recepte za BS!

UD lock Dulac, Dunemaul Eu, transfer moguc:

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...aul&n=Dulac

Hmm ni ovde vam armory ne pomaze mnogo, jer imam dosta stvari koje obicno kombinujem zavisi sta igram. Uglavno 3/5 t4, spellfire set, frozen shadowave set, spellstrike set, 2 dela mercilessa +random epici, takodje ima pre tbc setove ako nekom to znaci!

Cena je 900 eura, ako neko zeli moze da kupi samo paladina za 700 eura i da obezebedi acc na koji ce da prebaci lika, locka NE prodajem za 200!

Ukoliko je neko zainteresovan moze me kontaktirati na telefon: 0641882998 Dusan, necu da se cenkam nisakim cena je kao sto sam napisao gore.

Pozz

Furthermore, once players can survive for a few seconds, it tends to force everyone to worry about defenses once again. Will resilience make enough of a difference? That is something we are discussing right now

I'd hug you but I can't do that while strangulated.

using a snare breaker and a purple costume doesn't prevent dps btw.

Link to comment
Share on other sites

Prodajem Priesta 70 lvl horda na pvppve serveru:

Priest je na Dunemaul serveru ingame name je "Symona".

Atm ima 2025 na healing 425/190 mana regen /unnbuffed 7.3 hp /10.6 k mane

4/5 t5 healing .

ima mnogo healing varijacija koje se mogu kombinovati u zavisnosti od raida povecavati mana regen ili staminu lil cak healing.

Primarno je healing opremljen ali ima veoma dobru dps opremu od 1100 spell dmg /unbuffed sa 7.4k hp and 9.3 k mane

ima takodje veoma dobru healing pvp opremu za 410 rezilijensa i 12 k hp unbuffed 1200 healinga i 70 /mana regena dok kastuje

exalted je sa svim tbc frakcijama osim nedervinga i orgrile ima 2 epik flying mounta .pregrsti epika iz karazana grull laira ssc-a i tk-a

mogucno je migrirati sa servera /naravno dajem i diskove uz to wow i tbc.

oprema zadovoljava standarde najboljih guildova na svetu (healing deo)

ima taloring /enchanting /375 obe provesije sa epik paternima (taloring skoro sve paterne epik iz tbca) dok enchanting ima skoro sve tbc enchante ima i sunfire iz karazana od rear dropova

takodje uz lika ide i 1 k golda + neki matsi za profesije

molim samo ozbiljne kupce da se jave na 064/254-63-73 sa pitanjima i ponudama po dogovoru mozemo da se nademo u nekoj igraonici da pokazem lika iteme reputacije i sve ostalo sto ide uz to takodje mozete me kontaktirati na mail m.hokej@sezampro.yu takodje samo ozbiljni kupci ne zelim da menjam nego da prodam i ono sto se dogovorimo ostaje kao dogovor nema menjana cena niti uslova dogovora./ime na telefon Marko cena 600 eura

bump

Edited by teksviller
Link to comment
Share on other sites

Prodajem UD priest (70) Yebach - Vek'Nilash.

Ima dobru reputaciju na serveru.

Shadow je speccovan i za njega uopste nisam skupljao healing gear. Trenutno ima oko +800 shadow damage.U principu oprema mu je mesavina PVP i PVE geara.

Takodje ima i obichan flying mount, kao i epic hodajuceg. Tailoring je 375, Enchanting 365+, cooking i fishing 300+. Ima par rare recepata za Enchanting i Tailoring, tako da zaradjuje bar 50g dnevno samo od toga.

Armory

Account je moj od pocetka, glasi na moje ime, znam secret question/answer, imam sve originalne diskove itd.

Cena - 100eu bid, 150eu Buyout.

kontakti - mikacns@gmail.com

msn : superfora@hotmail.com

ili pm ovde.

P.S. Nisam zainteresovan za bilo kakav trade.

Edited by MikacNS
Link to comment
Share on other sites

Menjam UD maga za Warriora u hordi ili za 400e:)

Mage UD Nebra Sylvanas. od pve opreme imam full spellstrike set i spellfire set i josh neke zajebancije iz KZ... ukratko 1070 fire spelldmg 137 hit rating i oko 25 krita ne bafovan.

ovo je pvp gear http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...nas&n=Nebra pored ovoga imam i 2650 arena poena koje sam stekam za sezonu 3... arena teamovi koji donose oko 650-700 arena poena 30 000 honora ustekano isto za sezonu 3.

mage ima epic flying mounta mining 375 i tailroing 375 sve heroic kljucheve 2 tailoring boe epic recepta (battlecast set) cryer exalthed.na accu ima oko 1k golda i night elf rogue na server twisting nether rogue je lvl 60.

Trazim warriora u hordi sa slicnom opremom kao moj mage znachi interesuje me samo PvP opremljen char pve gear mi nije bitan. mora da bude transferable i na pvp serveru! ako vash lik zadovoljava gore navedeno ili imate 400e da izdvojite za ovo zadovoljstvo kontaktirajte me na 0642915087.

Nebra

Edited by nebra
Link to comment
Share on other sites

Prodajem lika NE druida (Lilika) server (Twisting Nether)

Od opreme imam 4/5 t4 1/5 t5 + ostalu opremu iz kara/grula/maga/ssc-a(PVE) sa full enchantima i socketima

Od pvp opreme imam 4/5 arena1 (HEAL) i +stvari iz pvp-a

Od feral opreme nemam full epic al ima dobrih stvari

Egineering 375,herbalizam375 od profesija

Zlata nemam nesto puno al imam u banci nekih zajebancija koje mogu da se prodaju

Na akauntu imam jos paladina 55 lvl i twink warriora 38 lvl na Drak'thulu

(cena oko 400 evra)

Za vise informacija /w Lilika u igri ili nazovite na 064 34 94 752

Link to comment
Share on other sites

Prodajem lvl70 Night elf rogue, Xavius

Gear: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...p;n=Stealthgirl

Ovo sto trenutno stoji je pvp oprema koju korisim za arenu/Bg, a osim toga imam 3/5 T4 + punu torbicu random epica.

Osim toga lik se nalazi u guildu koji ima progres 2/6ssc i 1/4tk, ima 3000golda, exalted sa Shatary skyguars (sto znaci da u torbici imam nether raya koji samo ceka da kupim skill, tj jos oko 1500 golda :p )

Takodje, zanima me mozda da zamenim za maga ili paladina ali da ima slicnu opremu i da je alliance!

Podnude samo na PM,

kkthxbai

prodaja game carda , golda na bilo kom server vise informacija na pm

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...