Jump to content

CS 1.6 online, pomotj.


Sajro

Recommended Posts

Edeste ljudi, nisam igrao CS par godina u LANu a mrzi me strashno da idem u igraonicu =) pa bih igrao, sada kada imam dobar i-net, online. Nemam original, igrao bih na ovim "non-steam" (non-original) serverima, domatjim ako je mogutje. =)

E sada, nisam idiot, vidim onaj Sticky topik o domatjim serverima sve sa IP:PORT-ovima ali me zanima sledetje:

1) Koja verzija CS 1.6 mi je potrebna da bih igrao na tim domatjim serverima, ortak mi je dao sledetje: CS 1.6 (filename: cs16full_v6.exe) i neki Patch (filename: cs16patch_full_V21.exe) ali on ne igra online, e sada shta od ta dva da instaliram i da li mi treba josh neki patch/file pored ovoga, pa da nadjem na netu?

2) Cheatovi, nazalost svestan sam mnogih cheatera pa me zanima da li ovi domatji serveri zahtevaju neki Anti-Cheating program tipa onaj "Cheating-death" ili "PunkBuster"? Bilo bi super ako zahtevaju, ako je odgovor pozitivan pls mi recite "Ime programa" i verziju tog programa, pa da downloadujem.

Hvala unapred na pomotji.

Tjiraks. =)

EDIT:

Evo videh Corey-ov post za V27 patch, skidam cs16patch_full_V27.exe od 26.4Mb sa nekog ruskog sajta, nashao sam link preko google-a. Valjda mi taj verzija treba, poslednja je! =)

Link to comment
Share on other sites

u svakom slucaju dobru verziju cs skidas a cd ili ti cheating deatch ti je potreban mozes da ga nabavis na www.unitedadmins.com ;) a spisak nasih servera imas topik :)

Edited by watch:.

Ma necu ni da trosim reci na jajare i funjare i na sve ove cave sto iza ledja su se sunjale

Link to comment
Share on other sites

Zapravo za 1.6 na nasim serverima (tera, kgb, tehnikom, sbb...) CDeath je nepozeljan tj neces moci da igras sa njim zbog cuvenog "code xxx - your system has been modified, bla bla"

Znaci nemoj pokretati Cdeath na nasim 1.6 serverima.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

E hvala ljudi, sada tju da probam da igram. =)

EDIT:

Evo instalirao sam sve kako treba (cs1.6 full, v27 patch) i na bilo koj server gde pokusham da udjem (iz liste domatjih servera) kaze "Invalid CD-Key". U chemu je problem? Pokushavam da udjem samo na no-steam servere, domatje.

Link to comment
Share on other sites

ne skrnavi se, kupi original, instaliraj Steam, registruj CD Key. downloaduj update-e i igraj ko chovek

a ako hoces uz put da chatujesh na srpskom (pa zbog toga hocesh domatje servere) idi lepo na mirc il sta god vec.

Zasto ovo kazem? Zato sto Srbinu dash malo "vlasti" i odmah ce da se popishmani i terorishe druge da bi pokazao svoju "motj"...mislim na pojedine retardirane admine.

Edited by brue
Link to comment
Share on other sites

ne skrnavi se, kupi original, instaliraj Steam, registruj CD Key. downloaduj update-e i igraj ko chovek

a ako hoces uz put da chatujesh na srpskom (pa zbog toga hocesh domatje servere) idi lepo na mirc il sta god vec.

Kad bi ti chitao topice malo ,znao bi da kod nas nema STEAM-a da se kupi... ne ulivaj laznu nadu...

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

Hmm nemam neku ideju o "ozbiljnom" igranju CS-a online, to je vishe onako iz zezanja i chiste dosade pa pritom i nemam neku zelju da dajem pare za CS original.

Namestio sam da mi radi na domatjim serverima, sa V27 nisam mogao nikako (probao sam sva 3 Corey-eva linka i josh par, uvek isti error) ali sam unistalirao sve i nabacio CS1.6 full i V26 Patch pa sada sve radi lepo.

Baj d vej to shto kazesh brue je totalno tachno, evo brat igra danas i bezbroj puta su ga kikovali sa servera jer sumljaju da igra sa cheatovima - shto absolutno ne radi. Samo ne razumem zashto ne koriste neki anti-cheating program, onda bi sve bilo crno na belo!

Pozdrav i hvala na odgovorima.

/peace

Link to comment
Share on other sites

Hmm nemam neku ideju o "ozbiljnom" igranju CS-a online, to je vishe onako iz zezanja i chiste dosade pa pritom i nemam neku zelju da dajem pare za CS original.

Namestio sam da mi radi na domatjim serverima, sa V27 nisam mogao nikako (probao sam sva 3 Corey-eva linka i josh par, uvek isti error) ali sam unistalirao sve i nabacio CS1.6 full i V26 Patch pa sada sve radi lepo.

Baj d vej to shto kazesh brue je totalno tachno, evo brat igra danas i bezbroj puta su ga kikovali sa servera jer sumljaju da igra sa cheatovima - shto absolutno ne radi. Samo ne razumem zashto ne koriste neki anti-cheating program, onda bi sve bilo crno na belo!

Pozdrav i hvala na odgovorima.

/peace

sto se tice pecha ja nisam ni istalirao ni jedan pa mi radi samo sam skinuo cs "obican" i radi lepo a to sto kikuju tvog brata verovatno zato sto mnogo "dobro" igra a i ovi sto imaju admine misle da su samo oni extra igraci i cim neko igra bolje od njih odma dobije kick ^^

Ma necu ni da trosim reci na jajare i funjare i na sve ove cave sto iza ledja su se sunjale

Link to comment
Share on other sites

ne skrnavi se, kupi original, instaliraj Steam, registruj CD Key. downloaduj update-e i igraj ko chovek

a ako hoces uz put da chatujesh na srpskom (pa zbog toga hocesh domatje servere) idi lepo na mirc il sta god vec.

Zasto ovo kazem? Zato sto Srbinu dash malo "vlasti" i odmah ce da se popishmani i terorishe druge da bi pokazao svoju "motj"...mislim na pojedine retardirane admine.

pa bolji su domaci pablik serveri od stranih 100x, sto zbog pinga, sto zbog ogranicenih nemackih/ostalih mozgova

Link to comment
Share on other sites

hm, ja placam drugachije, al makar je pre bilo:

kupish HL keca, sto je chini mi se par stotina din, skinesh steam client, instalirash, registrujesh "proizvod" tja otkucash cd key od HLa, i imash sve igre sa steam-a zasnovane na starom enginu, ukljuchujutji i CS 1.6

u sluchaju da uzmesh HL2, imash mnogo vishe igara na raspolaganju, uglavnom one zasnovane na novom enginu (kao i noviji CS) plus sve stare.

za igraonice je malo drugachije i ne placa se na taj nachin, ali ima veci izbor igara (mada ne opravdava ni to cenu, makar za nashe uslove).

suma sumarum, za par stotina dinara, igrash ko chovek na stranim serverima CS 1.6, bez smaracha tipa nashih "cenjenih" admina i gomile "pro" igracha/forumasha tipa onog pacera shto odvali za Steam par postova ranije.

ps. samo mala napomena, preko steama se chesto updatuju neke stvari vezane za igre, tipa engina i file za odredjenu igru, ali moze da se podesi da ne smara mnogo.

ps2. preporuchujem da se uzme HL2 kad se vec daju pare, makar samo zbog novijeg DoDa

ps3. "pa bolji su domaci pablik serveri od stranih 100x, sto zbog pinga, sto zbog ogranicenih nemackih/ostalih mozgova" , budalashtina, nisam imao ni 1% problema na stranim serverima u odnosu na "nashe" (tja servere sa domatjim IPom za uski krug "prijatelja" koji "rulaju" istim)

ps4. Glavni distributer Valve-a za "nashu" zemlju je Computer Land, i oni imaju (trebalo bi) uvek na prodaju HL.

Edited by brue
Link to comment
Share on other sites

Kad bi ti chitao topice malo ,znao bi da kod nas nema STEAM-a da se kupi... ne ulivaj laznu nadu...

Ima da se kupi!

Ko hoce vise informacija oko kupovine pm!

I ne samo counter nego i sve ostale igre koje mogu da se kupe preko steama!

@brue stvarno lupetas!

Edited by ZIVP
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...