Jump to content

Desktop


<|BpM|>

Recommended Posts

E evo ovako ... Do pre 15 minuta sam gledao one vashe slike desktopova :) i znachi toliko sam se uzhiveo da sam se istripovao da je to kod mene , kad ja minimize firefox kad ono tamo neki budjavi desktop sa gomilom nepotrebnih ikonica sa glupim xp barom i najglupljom pozadinom ikada (spiderman) :(((((

Hocu i ja da moj desktop bude zajeban :) pa sam skinuo desktopx , ali ne znam kako se radi u njemu , skinuo sam one kao barove i boot skrinove i sve to ali ne znam kako da ubacim ... Ako neko zna neka kazhe :)

Thx

Bitch,I live in a FUCKING trash can !!

Link to comment
Share on other sites

razlicite programe razliciti ljudi koriste.procitaj ceo topik pricalo se o njima.

evo ti najjednostavnijeg resenja koje ja koristim.uxtheme patch-800kb skines patchujes,posle toga pokretanjem msstyle fajlova menja se tema.msstyle-ove mozes naci na deviantartu,snibase.org itd.

za ikone avedesk,za vremensku prognozu i ostala sranjca yahoo widgets.

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Au jbte opet neki preprci , kad otvorim firefox drma mi se ceo ekran :(( , ko zna zashto je to dobro :P

E a taj avedesk da ikonice , to je program pa treba da ga skinem ili ... ??

I ako imate neki link do sajta gde mogu da skinem te ikonice stavite ga jer ja ne mogu da ga nadjem nigde jbt ...

Edited by <|BpM|>

Bitch,I live in a FUCKING trash can !!

Link to comment
Share on other sites

ako oces sve ikonice odjednom moras neki drugi program(stardock icon packeger),avedesk je samo za pojedinacne.da bi mogao da ga koristis moraces da ga skines.jebi ga.

zar je tolko tesko ukucati avedesk download u google,i pogledati na skinbaseu ili deviantu za ikonice?

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...