Jump to content

Wallpaper takmicenje - rok - ponedeljak u ponotj!


Lucky

Recommended Posts

OK, posto se takmicenje lagano zavrsava, red je da malo sredimo citavu situaciju.

1. ROK ZA SLANJE JE PONEDELJAK U PONOC (znaci 13. novembar u ponoc).

2. Ovo je takodje topic na kojem treba postaviti pitanje ispravnosti odredjenih wallpapera. Znaci, ukoliko mislite da je neko varao i da nesto nije uradio kako treba, skrenite paznju, dajte predlog, ideju itd, pa da to analiziramo. Ukoliko mislite da ne treba javno da se oko toga izjasnjavate, mozhete koristiti i PM ili moj e-mail, da me oko toga obavestite. Ukoliko neko ko je "varao" i dobije nagradu a mi ga ne otkrijemo, a kasnije skapiramo da je varao, svakako ga necemo juriti da mu uzmemo nagradu, vec ce dobiti zabranu daljeg ucestvovanja na bilo kakvom takmicenju. Stoga, budite dobri, pa recite ko vam je sumnjiv, kako bismo mogli da reagujemo.

3. Od ponedeljka, kada se takmicenje zavrsi, potrudicemo se da malo "proberemo" radove, vidimo neke nedovrsene, izbacimo ih itd itd, i ostavimo "najcistije". Ukoliko neko od vas ima specijalnu zelju da mu jedan rad bude kandidovan za javni izbor a drugi ne (posto recimo, ne mozhemo okaciti svih 20 wallpapera jednog takmicara koji su "na isti fazon) recite, da ne bi bilo kukanja kao pre.

4. Pitanje nagradjivanja jos nismo regulisali u potpunosti. Cilj nam je da sto vise ljudi dobije neke nagrade, pa bi bilo malo glupo ako prva dva mesta u oba izbora zauzme jedan covek i onda dobije tri graficke i kesh. Razmislicemo jos malo, ali tezhimo tome da se najvrednija nagrada od svih koje je osvojio dodeli pobedniku (ili mozda kesh + graficka) a da se ostale samo "shiftuju" nanizhe i obuhvate sto vise ljudi. Ali videcemo.

Ukoliko ima nekih pitanja, izvolite :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...