Jump to content

WinRAR


shoosh

Recommended Posts

Elem, iam Dark Mesiah igricu koja je rar-ovana i kada sam prvi put pokusao da je otpakujem prijavio mi je nekih 1600 gresaka, igra se pokrene ali kada pokusam da kreiram new game nista se ne desava...pokusao sam i da iskopiram sadrzaj diska na hard i opet isto...zatim sam skinuo najnoviju verziju win rar-a sa net-a i umesto 1600 prijavio mi je nekih 160 gresaka, ali konacan ishod je isti...pokusao sam da igricu narezem i iz drugog izvora i opet isto...e da, isti disk radi na drugom compu i to sa starijom verzijom rar-a...Sta moz' da je u pitanju?

fml

Link to comment
Share on other sites

Ako je u delovima, pokreni RAR, i raspakuj samo *.rar fajl, kao što kaže Vudu. Dalje ide samo.

Edited by [oveRk1nd]
...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Naravno da jesam i prilikom raspakovanja prijavljuje mi silne neke greske kao sto sam gore napisao, a sa novijom verzijom manji broj gresaka, dok na drugom compu bez problema raspakuje...Ako je bitno iam NEC-ov DVD rezac star 4 meseca.

A kako si ga kopirao na hard opisi ako ti nije tesko

kolike je velicine taj rar!

SENKA, IVKE

Link to comment
Share on other sites

A kako si ga kopirao na hard opisi ako ti nije tesko

kolike je velicine taj rar!

Kao sto sam vec rekao prvo sam pokusao da ga raspakujem sa diska iam 2 verzije igre jedna je zapakovana u samo jedan rar fajl a druga je od 70-ak fajlova...kopirao sam je tako sto sam oznacio sve fajlove i sa ctrl+c kopirao i zatim ih sa ctrl+v paste-ovao u poseban folder :)))) fajl je velicine 3> Gb

fml

Link to comment
Share on other sites

Kao sto sam vec rekao prvo sam pokusao da ga raspakujem sa diska iam 2 verzije igre jedna je zapakovana u samo jedan rar fajl a druga je od 70-ak fajlova...kopirao sam je tako sto sam oznacio sve fajlove i sa ctrl+c kopirao i zatim ih sa ctrl+v paste-ovao u poseban folder :)))) fajl je velicine 3> Gb

Probaj ovo napravi folder u program files onda otvori taj rar kada otvoris selektuj ih sve idi na extrat i onda potrazi taj tvoj folder i stisni ok onda uradi instalaciju pomocu dajmonda ili kako vec i da li mozes da mi napises o kojoj se gresci radi sta ti pise napisi mi [8D]

ako ti nije tesko daj mi email imam staru verziju rara 2.80 da ti posaljem pa probaj sa njom da odradis

Edited by igorivan

SENKA, IVKE

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...