Jump to content

Slika xD


Diego

Recommended Posts

omg not again, mada ovo nije uopshte toliko smeshno kad se setim onih likova shto su trazili da stavi spomenik nekom liku ispred ulaza u MC...

@topic [roflmao]

A sto se tice tih likova sto su trazili spomenik, ti likovi su igrali nekad na Haomarushu zaboravio sam ime tog guilda samo se secam da se taj preminuli zvao Detox troll hunter...

Edited by Bob!!
Link to comment
Share on other sites

Jel to Incorporated trazio spomenik? :)

omg not again, mada ovo nije uopshte toliko smeshno kad se setim onih likova shto su trazili da stavi spomenik nekom liku ispred ulaza u MC...

Ne! Ne! Ne, najachi ikada pwn je bio na nekom China PvP serveru, gde je 90% servera (i Horda i Alijansa) napravila na neutralnom terenu SAHRANU liku, a onda je neki PvP guild doshao i izgankovao ljude.. muhaha, imao sam i filmchitj ali ne znam gde je! :((

E to je PWN! :P

Link to comment
Share on other sites

Jel to Incorporated trazio spomenik? :)

Ne! Ne! Ne, najachi ikada pwn je bio na nekom China PvP serveru, gde je 90% servera (i Horda i Alijansa) napravila na neutralnom terenu SAHRANU liku, a onda je neki PvP guild doshao i izgankovao ljude.. muhaha, imao sam i filmchitj ali ne znam gde je! :((

E to je PWN! :P

Horda je pravila sahranu i doslo nekih 110 ljudi ... a neka ali pvp guilda uletela i sve je pobila :D

best video ever ... i jos komentar nekog lika - "ok i have my cp for this week !!"

Tad su jos bili contrabution points :p

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Horda je pravila sahranu i doslo nekih 110 ljudi ... a neka ali pvp guilda uletela i sve je pobila :D

best video ever ... i jos komentar nekog lika - "ok i have my cp for this week !!"

Tad su jos bili contrabution points :p

To to to tooo Coll care, imash taj video mozda? Ili se setjash gde si skinuo?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...